wmaraci reklam

40 Bin TL Adsense geliri

63 Mesajlar 9.642 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

selcuksofta selcuksofta Bronz Üye
  • Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1271
  • Beğeniler 444 / 443
  • Ticaret 61, (%100)

guvwe adlı üyeden alıntı

kardeşim bilip bilmeden yorum yapma bir sürü youtuber ceza yedi ilk sene düşük para kazanman vergi vermeyeceğin anlamına gelmez kdv vermen gerekir ve devlet bunu fark ederse ceza yersin kazandığın paradan fazla ceza yersin
polemik için değil bilgi olsun diye yazayım. 31 yıllık mali müşavirim. 1 TL dahi ticari gelir elde ediyorsanız tabii ki adsensede buna dahil, web sitenden sattığın banner reklamıda, müşteriye yaptığın logo'da ne olduğu önemli değil maliye kaydı zorunluuuuu. Başka hiç bir sohbete lütfen inanmayın. Ama gelipte benim arkadaş ödemiyor, şu ödemiyor. Ben 100 tl kazanıyorum maliye kaydolsam 2.000 tl masrafı var demeyin evet var arkadaşlar. En basit işletme defteri şahıs firması 2.000 tl den aşağı aylık masrafı olmaz.
alanyaseo

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

eroniko45 eroniko45 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ...
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 44 / 18
  • Ticaret 5, (%100)
yanlış mesaj

Burak611 Burak611 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Çalışmıyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 41 / 42
  • Ticaret 0, (%0)

selcuksofta adlı üyeden alıntı

polemik için değil bilgi olsun diye yazayım. 31 yıllık mali müşavirim. 1 TL dahi ticari gelir elde ediyorsanız tabii ki adsensede buna dahil, web sitenden sattığın banner reklamıda, müşteriye yaptığın logo'da ne olduğu önemli değil maliye kaydı zorunluuuuu. Başka hiç bir sohbete lütfen inanmayın. Ama gelipte benim arkadaş ödemiyor, şu ödemiyor. Ben 100 tl kazanıyorum maliye kaydolsam 2.000 tl masrafı var demeyin evet var arkadaşlar. En basit işletme defteri şahıs firması 2.000 tl den aşağı aylık masrafı olmaz.

sadece bu işten ayda 100 tl kazanıp hakkında işlem başlatılan 1 kişi bile var mı? Madem 31 yıllık tecrübeniz var böyle bir örneğin de olmadığını bilirsiniz. devlet bir sınır belirler ve bu sınırın üstündekileri incelemeye alır. bu da tahmini olarak yıllık 20 bin civarı bir rakamdır.

• Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1271
  • Beğeniler 444 / 443
  • Ticaret 61, (%100)

Burak611 adlı üyeden alıntı

sadece bu işten ayda 100 tl kazanıp hakkında işlem başlatılan 1 kişi bile var mı? Madem 31 yıllık tecrübeniz var böyle bir örneğin de olmadığını bilirsiniz. devlet bir sınır belirler ve bu sınırın üstündekileri incelemeye alır. bu da tahmini olarak yıllık 20 bin civarı bir rakamdır.

benim görevim bildiğimi aktarmak, kimseyle bilgi yarıştıracak halim yok, ama 100 tl için 20.000 tl ceza ödeyen çok müşterim var. herkese bol şans
Hasan985

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

PortModern PortModern WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Adsense
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 11 / 8
  • Ticaret 3, (%100)

selcuksofta adlı üyeden alıntı

hocam her sektör olur haber hayatta olmaz. Benm haber sitem 15 yaşında günlük adsense 1 TL. haber sitesinden adsense kazancı olmaz. Sözcü Hürriyet Sabah vs hariç tabi.

Haberin sektörü önemli. 2 aylık haber sitem var, her haber google keşfete düşüyor. Trafik ise günlük 50-60K tbm normal haber sitesine göre daha yüksek. Bu sebeple, haber sitesi olması da gayet mümkün görünüyor.

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Her şey mümkün, ama genelde ani uçuşlar mobil uygulamalada oluyor. Oyun falan olabilir.

• Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1271
  • Beğeniler 444 / 443
  • Ticaret 61, (%100)

PortModern adlı üyeden alıntı

Haberin sektörü önemli. 2 aylık haber sitem var, her haber google keşfete düşüyor. Trafik ise günlük 50-60K tbm normal haber sitesine göre daha yüksek. Bu sebeple, haber sitesi olması da gayet mümkün görünüyor.
hocam zaten hit günlük 50-60K olursa kazanç olur. tebrik ederim ama bunu yapan beceren 2-3 kişi var.

benim 15 yaşında sitem günlük 300-500 hit. yani yıllardır içindeyim news vs düşmeyen site, ya da facebook milyonluk grupta paylaşım vs yoksa olmuyor işte. bu forumda ki yaklaşık % 95 inde böyle. (benim fikrimdir nettir)

ama sizi gerçekten tebrik ederim, ellerinize sağlık
PortModern

kişi bu mesajı beğendi.

PortModern PortModern WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Adsense
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 11 / 8
  • Ticaret 3, (%100)
selcuksofta Teşekkür ederim, size kendimce tavsiye niteliğinde şunu söyleyebilirim. Domain yeni, 10-15 içerikten sonra news aldım ki şu dönemde news 2 günde alınıyor biliyorsunuz. Ancak haberlerim newste görünmüyor, bahsettiğim şey google keşfet. Google keşfeti araştırın derim. Görsel boyutu vs google da açıklamaları mevcut.

• Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1271
  • Beğeniler 444 / 443
  • Ticaret 61, (%100)

guvwe adlı üyeden alıntı

kardeşim bilip bilmeden yorum yapma bir sürü youtuber ceza yedi ilk sene düşük para kazanman vergi vermeyeceğin anlamına gelmez kdv vermen gerekir ve devlet bunu fark ederse ceza yersin kazandığın paradan fazla ceza yersin

PortModern adlı üyeden alıntı

selcuksofta Teşekkür ederim, size kendimce tavsiye niteliğinde şunu söyleyebilirim. Domain yeni, 10-15 içerikten sonra news aldım ki şu dönemde news 2 günde alınıyor biliyorsunuz. Ancak haberlerim newste görünmüyor, bahsettiğim şey google keşfet. Google keşfeti araştırın derim. Görsel boyutu vs google da açıklamaları mevcut.

News kesinlikle başvuran herkes alıyor. Site bile ayırmıyor. Google keşfet duydum ama hiç bakmadım ve bilmiyorum. Araştıracağım sağolun bilgi için. İyi forumlar

Burak611 Burak611 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Çalışmıyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 41 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
son bir şey daha yazıp konuyu kendi açımdan kapatıyorum. burada sizin gözünüzü korkutmaya çalışanların, neden buna gerek duyabileceğini anlamaya çalışın. şirket kurmak yasal zorunlulukmuş. olabilir fakat size buzdağının görülmesini istediği yerleri sunuyorlar. küçük bir örnek; bu ülkede yıllarca şapka kanunu diye bir şey vardı. sokakta şapka takmadan gezmemeniz gerekiyordu. bu konuda hiç ceza yiyeni gördünüz mü? 3-5 tl kazananlar için de aynen bu durum geçerli. yasal zorunluluk olabilir fakat günde 3-5 tl kazanıyorsunuz inceleme başlatılmaz. en azından bunun için gözle görülür bir örnek karşınıza çıkana kadar bu konuda endişelenmenize gerek yok. ben bu konularda biraz araştırma yapmış biri olarak tahmini yıllık 20 bin tl'nin sınır olduğunu söyleyebilirim. yıllık toplamda bu sınıra yakın bir geliriniz varsa şirket kurmanızı öneririm.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al