wmaraci reklam
lidertakipci

Aynı tanıtım yazısını bir çok sitede yayınlamak ne kadar faydalı?

6 Mesajlar 1.451 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

GizemliLORD GizemliLORD Tof AŞ-K Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur oldu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 1331
  • Beğeniler 1632 / 280
  • Ticaret 34, (%100)

Merhaba arkadaşlar size mühim bir soru soracağım.Piyasa da site ve bloglarımızı tanıtabileceğimiz bir çok site ve toplist var bu site tanıtımı sitelerine hep aynı tanıtım yazımızı eklemek ne kadar faydalı?

xxx.net te bakıyorum bir sürü site tanıtımı ekleyebileceğim site var xxx.net'e özel yazılar direk onaylanan/kodsuz karşılıksız onaylanan falan filan ama hiç içime sinmiyor aynı tanıtım yazısını orada burada yayınlamak.

Goglle'ın her yerde aynı tanıtım yazısını yayınlamaya ve toplistlere eklenen sitelere bakış açısını siz seo uzmanları ve bilgili arkadaşlardan öğrenmek istiyorum.

TEŞEKKÜRLER:

xxx.net(anti reklam filtreme takılmıştır :))

Neden TürkNet'li Olmalıyım>>> https://birurl.com/5nHED
wmaraci
reklam

kasparow116 kasparow116 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 74 / 96
  • Ticaret 10, (%100)
Farklı olursa daha iyi olur.
GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

Öğretmenlikte.

masklow masklow SEO Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Adı bende saklı
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
Tanıtım yazılarında maksimum etki için bazı özel taktiklerim var fakat paylaşmam.

Paylaştıkça piyasanın içine ediyorlar çünkü.

Siz siz olun bildiğiniz,keşfettiğiniz hiçbir yöntemi paylaşmayın.
GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

GizemliLORD GizemliLORD Tof AŞ-K Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur oldu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 1331
  • Beğeniler 1632 / 280
  • Ticaret 34, (%100)

masklow adlı üyeden alıntı

Tanıtım yazılarında maksimum etki için bazı özel taktiklerim var fakat paylaşmam.

Paylaştıkça piyasanın içine ediyorlar çünkü.

Siz siz olun bildiğiniz,keşfettiğiniz hiçbir yöntemi paylaşmayın.

Cümleler de biraz oynama yap ve link gömülü olan bir kaç kelimeyi değiştir bu mu acaba ? :D

Neden TürkNet'li Olmalıyım>>> https://birurl.com/5nHED
wmaraci
wmaraci

kasparow116 kasparow116 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 74 / 96
  • Ticaret 10, (%100)
Ben bir kısmını söyleyeyim o zaman. Eksik olduğum yerlerden seoengine üstad tamamlar :)

Yazı en az 200 kelime olmalı yazıda 3-4den fazla çıkış yapmamalısınız. Yazıda kelimelerinize çıkış yaparken aynı zamanda Örn: facebook sayfasına da çıkış yapmalısınız. yazılarda sürekli aynı kelimelere değil, hiç alakasız "kaynak" "tıklayın" gibi kelimelere de çıkış yapılacak. anchor text çeşitliliği.

Artı, çıplak link olarak da site linkini vermek lazımdır. siteismi.com gibi başında http://www olmadan. Yazının uzun olması her zaman iyidir. Ama uzatacağım diye saçma cümlelere gerek yok. Hangi kelimelerde yükselmek istiyorsanız o kelimelerin vasyasyonlarını, eş anlamlılarını ingilizcelerini vs. de yazıda geçirin. Çok hızlı yazdım. Eksikleri vardır muhakkak. Selamlar.
GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

Öğretmenlikte.

masklow masklow SEO Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Adı bende saklı
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 1, (%100)

kasparow116 adlı üyeden alıntı

Ben bir kısmını söyleyeyim o zaman. Eksik olduğum yerlerden seoengine üstad tamamlar :)

Yazı en az 200 kelime olmalı yazıda 3-4den fazla çıkış yapmamalısınız. Yazıda kelimelerinize çıkış yaparken aynı zamanda Örn: facebook sayfasına da çıkış yapmalısınız. yazılarda sürekli aynı kelimelere değil, hiç alakasız "kaynak" "tıklayın" gibi kelimelere de çıkış yapılacak. anchor text çeşitliliği.

Artı, çıplak link olarak da site linkini vermek lazımdır. siteismi.com gibi başında http://www olmadan. Yazının uzun olması her zaman iyidir. Ama uzatacağım diye saçma cümlelere gerek yok. Hangi kelimelerde yükselmek istiyorsanız o kelimelerin vasyasyonlarını, eş anlamlılarını ingilizcelerini vs. de yazıda geçirin. Çok hızlı yazdım. Eksikleri vardır muhakkak. Selamlar.

Dostum bunlar bilinen şeyler :)

Ek Olarak:

kasparow116 adlı üyeden alıntı

Dostum bunlar bilinen şeyler :)
GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al