Wifiden baglanıp Dolandırmışlar

22 Mesajlar 4.596 Okunma
smmexpress

ercoxx ercoxx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 148
  • Beğeniler 22 / 21
  • Ticaret 1, (%100)
Avukat şart öncelikle modeme bir kaç sene şifre koymayı unuttuğunuzu ifadenize ekleyin daha detaylı delil toplanmasını isteyin sonuçta giren cihazın mac adresine kadar belli

wmaraci
reklam

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2211
  • Beğeniler 753 / 753
  • Ticaret 18, (%100)
hocam öncelikle kusura bakmayın ama konunuz bana çok çok çok saçma geldi.
Neden diyeceksiniz
1- Wifi den dolayı **************lık olmuş suç abinize kalmış diyorsunuz. İnternet üzerinden olan **************lıklarda direk siber suçlar yani siber polisler devreye girer ki onlar da bu işi sizden bizden iyi bilen insanlar çoğu ki savcılığa da en fazla abinizin ifadesine başvurulmak üzere çağrılır.

2- Diyosunuz ki abim ceza alacak ben size inanmıyorum keza aşağıdaki bir yorumda da demişsiniz dolandırılan kişi parasını felan geri almış bu durumda dava zaten düşer.

Giantnose adlı üyeden alıntı

hocam alışverişin nerden yapıldıgı falan belli davayı açan arkadaş parasını geri almış zaten ama alışverişler online olarak yapılmış sanıırım avukat bakıyoruz şuan için ceza sabıka olmadıgı için para cezasına çevirilebiliyomuş fakat ortada hiç bir suçumuz yokken şimdi durduk yere masraf yapıcaz

3 Ya siz bizi trolluyorsunuz yada abiniz sizi trollemiş.
4 Az önce bu olayı bir kaç arkadaşımla konuştum bana bir yerleri ile güldüler (anlayın artık orasını ) Konunuzu da çok saçma buldular.

5- Sizin dediklerinize göre avmler belediyeler ve hatta büyükşehir belediyeleri ( belli yerlerde ücretsiz wifi sunanlar ) hepsi ve de hepsi şuan ciddi olarak yargılanıyordu.

Velhasılı kelam gelin bu hayalinizden vazgeçin bize işin aslını söyleyin.
DoganOguz

kişi bu mesajı beğendi.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al