wmaraci reklam
lidertakipci

Admin Paneli Hk.

5 Mesajlar 755 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

3d1y 3d1y WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2021
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Askeri personel
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 9 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Arkadaşlar. Sitemi html ye çevirdim. Ve bir admin paneli yüklemek istiyorum tek tek filezilla dan dosya aktarma ile uğraşmayım diye ama bir türlü beceremedim. Admin template var hazır internette buldum fakat veritabanına ne atıcam onu bilmiyorum. Nasıl bir admin paneli yapabilirim bi yardımcı olur musunuz? Hazır Admin panelini nasıl siteme giydirebilirim ?

wmaraci
reklam

OmerGunay OmerGunay https://omergunay.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1207
  • Beğeniler 374 / 381
  • Ticaret 16, (%100)
3d1y php bilginiz var mı hocam? Admin panelinin dinamik olması için php veya asp gibi bir dil bilmeniz gerekiyor.

Herkes yediğinden ikram eder..(Yavuz Sultan Selim)

• Üyelik 01.06.2021
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Askeri personel
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 9 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

ÖmerGünay adlı üyeden alıntı

3d1y php bilginiz var mı hocam? Admin panelinin dinamik olması için php veya asp gibi bir dil bilmeniz gerekiyor.

Hayır yoktur malesef. İnternetten birşeyler izleyerek yapmaya çalışıyorum. Site templatesinde de hazır şablonlar kullanarak ilerliyorum. Admin panelini filezilla dan attım açılıyor template ama bir türlü siteye giydiremedim veritabanına ne ekliycem onu bulamadım.

OmerGunay OmerGunay https://omergunay.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1207
  • Beğeniler 374 / 381
  • Ticaret 16, (%100)
3d1y hocam öyle veritabanına bişey ekleyerek giydirme olmaz. Her sitenin kendine göre giydirmesi olur. Bilen birisinden yardım alabilirsiniz. Eğer ücretli düşünürseniz yardımcı olabilirim.

Herkes yediğinden ikram eder..(Yavuz Sultan Selim)
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 01.06.2021
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Askeri personel
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 9 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

ÖmerGünay adlı üyeden alıntı

3d1y hocam öyle veritabanına bişey ekleyerek giydirme olmaz. Her sitenin kendine göre giydirmesi olur. Bilen birisinden yardım alabilirsiniz. Eğer ücretli düşünürseniz yardımcı olabilirim.

Şuan yolun başındayım pek ücretli birşey yapmayı düşünmüyorum ama 5-10 sene evvel uğraşırdım site işleriyle ve admiin templatesini fileziila ile atardık ardından veritabanında bir tablo oluştururduk admin pasword filan ayarlardık bide site bilgilerini girerdik. Hatta template içinde birde config olurdu orayada site bilgilerini girerdik. Bu kadar basitti şimdi çok değişik olmuş. :confused:

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al