freelance iş ilanları

Ne Yazalım Agalar Ne Yazalım !!!

15 Mesajlar 2.729 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

epine epine WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2021
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek yazılımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 216
  • Beğeniler 8 / 31
  • Ticaret 0, (%0)
onları bilerek yazmadım diyeceksin neden :D
benim arkamda devlet yok server paralarını devlet vermiyor :D video demek server parası demek :D resim ve yazı ekliyor sıkıntı yok ! yorum olayındada ben insanların kişisel özgürlüklerine inanırım 13 yaşında hayatında bi haltı başarmamış 3 tane cocuk saçma sapan yorumlar yapıp insanların moralini bozmasın :) yapıyorsada bunu ozelde mesaj olarak yazsın adam engellesin geçsin kafası agrımasın :) ben data bile tutmuyorum kimle mesajlaşırsan mesajlaş son mesaj harici 1 adet mesaj kaydı tutulmuyor bunlar özel şeyler banane yav :D facebook instagram cia ya çalışıyor kayıt tutmak zorundalar whatsapp keza aynı ama ben kimseye çalışmıyorum kimsenin mesajıda umrumda bile değil :) ama tabi yazılmak istenirse yazılır sorun yok

wmaraci
reklam

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
kayıt tutmak zorunlu :) malum kanunlar sebebiyle.
bir ayar çekte bizede başka arayüz ile ver sistemi kullanalım videolu olarak hocam

• Üyelik 19.07.2021
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek yazılımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 216
  • Beğeniler 8 / 31
  • Ticaret 0, (%0)
hiçbir websitede kayıt tutmak zorunlu değil :) ben boyle bir kanun gormedim :D neden ? cünki websitede herşey açık zaten gizli birşey paylaşamaz :D ama insanların özel mesajları beni ilgilendirmez o nu sadece son mesajı tutuyorum cünki ben mesajlaşma uygulaması degilim bir soru sorarsın karşı cevap verene kadar beklersin karşı cevap verir bir soru daha sorarsın burda biz uygulamayı soru cevap olarak yazmışız mesajlaşma değiliz yani o alanada girmiyoruz bunları çok araştırdık :D ama dedigin gibi mesajlaşma uygulaması yazsaydım evet tutmam lazımdı fakat soru cevap oldugu için son kaydı tutmam yeterli :) inan oda pek umrumda değil :D kim ne mesajlaşıyorsa mesajlaşsın :D ermaneray bunlar paraya bakar hacı abi :D yeterince para varsa yazılır neden yazılmasın :) ama şuan ona vakit ayırabilirmiyim onu paranın rakamı belirler :D iosa başvuru aşamasındayım cünkü yer yandan ona çalışıyoruz.

• Üyelik 19.07.2021
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek yazılımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 216
  • Beğeniler 8 / 31
  • Ticaret 0, (%0)
@basicspace Birlikte Daha İyi Olmak Temennisiyle Teşekkür Ederim.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 19.07.2021
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek yazılımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 216
  • Beğeniler 8 / 31
  • Ticaret 0, (%0)
Ben 3. Yolu Buldum Geliyorum :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al