wmaraci reklam
lidertakipci

Sitem Sizce Ne Zaman İndex Alır ?

16 Mesajlar 2.206 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

gvnavci gvnavci Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 265
  • Beğeniler 35 / 35
  • Ticaret 0, (%0)

devicegamee adlı üyeden alıntı

Sitenizi beğendim temasıda ve karanlık mod özelliği çok iyi üzerinde uğraşılmış bir site ancak içerik biraz az geldi ileri zamanlarda sitenizle uğraşırsanız eğer gelişicektir bu arada bu sektörde alıntı yapmak %99 mecbur çünkü oyunu siz cracklemiyorsunuz başkaları crackliyor siz paylaşıyorsunuz siz sadece içeriği paylaşan kişi oluyorsunuz ancak adsense üzerinden para kazanamazsınız çünkü adsense korsan oyun indirme sitelerine reklam vermiyor ama sitenizi beğendim üzerinde uğraşılmış bir site :)

evet crack ı sen yapmıyorsun ama h1 h2 h3 etiketlerini sen yazıyorsun. oyun hakkında bilgili olmalısın ki yazı içerisinde tüyolar vermelisin yani başka yazıyı kopyalıyıp emek hırsızı olmayacaksın evet crack kopya ama %80 özgün olmalıdır içerik. %100 hatta %50 kopya içeriği bile sevmez google hatta insanlar da...

Bilmemek değil, öğrenmemek ayıptır...
wmaraci
reklam

CanUzunyoll CanUzunyoll ‏‏‏‏‏‏‏‏ Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 140
  • Beğeniler 30 / 37
  • Ticaret 2, (%100)

Sitenizi beğendim temasıda ve karanlık mod özelliği çok iyi üzerinde uğraşılmış bir site ancak içerik biraz az geldi ileri zamanlarda sitenizle uğraşırsanız eğer gelişicektir bu arada bu sektörde alıntı yapmak %99 mecbur çünkü oyunu siz cracklemiyorsunuz başkaları crackliyor siz paylaşıyorsunuz siz sadece içeriği paylaşan kişi oluyorsunuz ancak adsense üzerinden para kazanamazsınız çünkü adsense korsan oyun indirme sitelerine reklam vermiyor ama sitenizi beğendim üzerinde uğraşılmış bir site :)

Teşekkür ederim fakat biraz korkmaya başladım bir kaç yazı gördüm bu işi yapan kişiler dava edilebiliyorlarmış hatta hapis cezasına kadar yolu varmış.

https://canuzunyyol.blogspot.com/

• Üyelik 13.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 140
  • Beğeniler 30 / 37
  • Ticaret 2, (%100)

gvnavci adlı üyeden alıntı

evet crack ı sen yapmıyorsun ama h1 h2 h3 etiketlerini sen yazıyorsun. oyun hakkında bilgili olmalısın ki yazı içerisinde tüyolar vermelisin yani başka yazıyı kopyalıyıp emek hırsızı olmayacaksın evet crack kopya ama %80 özgün olmalıdır içerik. %100 hatta %50 kopya içeriği bile sevmez google hatta insanlar da...

H1 H2 etiketleri ne oluyor

• Üyelik 13.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 140
  • Beğeniler 30 / 37
  • Ticaret 2, (%100)

Teşekkür ederim fakat galiba bu sektörden çekileceğiz çünkü bir çok yerde okudum korsan içerik paylaşmak suç ve paylaştığımız içeriğin yapımcıları dava açabiliyorlarmış. Evet bir çok site var fakat benim şansıma gelir beni bulur biri başıma bela almak istemiyorum o yüzden kişisel bloğa döneceğim eskiden de kişisel bloğum vardı hem yazarken zevk alıyorum.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 140
  • Beğeniler 30 / 37
  • Ticaret 2, (%100)

İsterse sitenin içeriklerini yedekleyebilir eğer wordpress'e geçmek istersen blogger'da yedeklediğin içeriği wordpress'e aktarabilirsin

Hocam wordpress baya karışık ya bi aralar bakayım dedim de.

devicegamee devicegamee WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 05.06.2021
  • Yaş/Cinsiyet 18 / E
  • Meslek website yazaır
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 6 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

CanUzunyoll adlı üyeden alıntı

Teşekkür ederim fakat galiba bu sektörden çekileceğiz çünkü bir çok yerde okudum korsan içerik paylaşmak suç ve paylaştığımız içeriğin yapımcıları dava açabiliyorlarmış. Evet bir çok site var fakat benim şansıma gelir beni bulur biri başıma bela almak istemiyorum o yüzden kişisel bloğa döneceğim eskiden de kişisel bloğum vardı hem yazarken zevk alıyorum.

evet cezası var korsan çünkü korsan piyasasından çekilip blog yazmanız daha mantıklı olucaktır
CanUzunyoll

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al