wmaraci reklam
lidertakipci

Gerçek 100.000 lik hesap KEŞFET ' e düşmüyor !

10 Mesajlar 1.525 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

parko35 parko35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2021
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Sosyl medya
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Sevgili dostlar merhabalar, takipçilerimin tamamı organik daha önce reels atığımda en az 300.000 izlenirken şu anda bu rakamlar 60.000 70.000, hiç bir ihlal yok, her videoya devamlı 3-4 etiket kullanırım, spam kullanmam, tamam organik bir yemek sayfası...yaklaşık 2.5 aydır böyle, hiçbir uyarı olmadan sadece takipçilerim görebiliyor videolarımı keşfete asla düşmüyor...ne dersiniz ne yapmalıyım 😔 6 yıldır çok emek verdiğim bir sayfa

wmaraci
reklam

guvwe guvwe WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 3 / 72
  • Ticaret 0, (%0)
dostum instagramın keyfine kalmış bir şey hesabı bir süreliğine gizliye al sonra açarsın tekrar benime haftalık 5 milyon erişim alan sayfam hiç bir olmadan birden erişim 50k lara düştü sayfa çöp oldu gizliye alıp sonra açınca ufaktan arttı ama eski seviyeye gelmedi maalesef

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDER MİSİNİZ?
İnstagram sayfamız
www.instagram.com/gul.yabaniii

• Üyelik 18.08.2021
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Sosyl medya
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Dostum, ne takipçi satın aldım ne spam kullandım tamamen organık, son videom 24 saatte 4000 beğeni 270 yorum 800 kaydet aldı gene keşfete almadı 90.000 izlendi...bunu manası nedir ? Ne yapmak lazım şaşırdım kaldım, keşfet engeli var büyük ihtimalle ama neden ve ne zaman kalkacak ne yapmak lazım 😔

ilkanbalkan ilkanbalkan Genel Yayın Yönetmeni Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek BT Eğitmeni - Webmaster
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad i** B**
  • Mesajlar 1680
  • Beğeniler 435 / 562
  • Ticaret 30, (%100)
"çektiğiniz videolar" ne videosu hocam? Eğer içeriğiniz orijinal içerikse keşfetten düşme kolay kolay olmaz. Ama sürekli başka sayfalardan, daha önce yayınlanan içerikler vs yayınlıyorsanız ghost bir limit gelmiştir hesabınıza

wmaraci
wmaraci

radyomevlana radyomevlana WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Burdur
  • Ad Soyad Y** C**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 177 / 178
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam instagram benim için biteli yıllar oldu. Pinteresti kullanıyorum ama o da artık çöp olmaya başladı. Yıllar önce 15K'lık sayfamdan birden bire takipçiler gitmeye başladı. O zamanlar takipten çıkaran kişileri programlarla bulup, o kişilere bir hatamız mı oldu takipten çıktınız diye sorduğumda onların da takipten çıkardıklarının haberinin olmadığını söylediler. Araştırdım ve bu sorunun gerek çevremde gerekse birçok kişide olduğunu öğrendim. Önceden 5 bin beğeni olan sayfada beğeniler de düşmeye başladı. Ana akışa gönderiler düşmüyor kolay kolay. Görüntülenme sayıları da düştü ve sayfa çöp oldu diyebilirim. Pinterest açtım, çok güzel bir şekilde ilerlerken 60 K'lık sayfamda bir pin paylaştığımda 10 bin kişi 3 gün içinde zor görür hale geldi. Neyden kaynaklanıyor bilmiyorum ama böylesi şeyler artık can sıkmaya başladı.

radyomevlana radyomevlana WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Burdur
  • Ad Soyad Y** C**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 177 / 178
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam büyük ihtimal sayfanın reklamını verelim diye bilerek istatistikleri düşürüyorlar. İnstagramda parayı veren düdüğü çalıyor. Parayla hem gönderilerinin tanıtımlarını yapıp, hem de sayfalarını öne çıkarıyorlar. Her şey paraya döndü.
nokta

kişi bu mesajı beğendi.

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
radyomevlana bedava bir şey kullanıyoruz o suretle :) üründe biziz.
radyomevlana

kişi bu mesajı beğendi.

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI

• Üyelik 18.08.2021
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Sosyl medya
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Orjinal içerik paylaşıyorum arkadaşlar kimseden video almam kendim gider çekerim...reklam olayına katılıyorum insta reklam verelim diye bunu yapıyor çünkü keşfete düşmediğin her saniye kan kaybediyorsun takipçin azalıyor...peki bu sorun nasıl gidecek ? Başına gelmiş olan veya bunla alakalı çalışma yapan arkadaşlarımız var mı ?

SEBTURKA SEBTURKA WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 351
  • Beğeniler 140 / 141
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam olaya biraz toplumsal bakmak gerektiğine inanıyorum. Toplum gündemden çok çabuk etkileniyor ve işler bir anda değişiyor.

Şuan insanlar tatilden dönme, eğitim hayatına ve iş hayatına başlama zamanı geldi diyebilirim. Hobilere ve farklı şeylere ayırdıkları vakit ya azalıyor yada yön değiştiriyor.

Keşfette düşmeme nedenin ise büyük ihtimalle o alanda rakiplerin senden daha etkili bir etiket ve çalışma yapıyor olabilir veya yeni kişiler senin alanında giriş yaptıysa instagram onlara fırsat veriyor olabilir.

http://www.ilgikolik.com

• Üyelik 18.08.2021
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Sosyl medya
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Bunun düzelmesi için ne yapmak gerekiyor arkadaşlar :(

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al