wmaraci reklam

İnternet pakedim olmasada birsiteye bağlanmk

16 Mesajlar 1.538 Okunma
wmaraci reklam

mergup0920 mergup0920 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar merhaba
Örneğin ben bir web sitesi kurmak istiyorum fakat siteye girmek isteyen kisinin interneti olmasa bile interneti benden kullansin siteye girebilsin bunun bir yolu varmi özel apn agi hizmeti alarak yada vpn ile

wmaraci
reklam

webali webali WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 48 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
Beyin yakan bir proje gibi duruyor :)

ulas ulas C# & ASP.NET Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 1403
  • Beğeniler 404 / 404
  • Ticaret 18, (%100)
Evet mümkün. Telefonunuzu sitenizi ziyaret etmek isteyen kişiye kargolayın. İşini gördükten sonra size geri gönderir.

Öncelikle internet nedir ne değildir, web nedir, web sitesi nedir, sunucu istemci nedir bu kavramları basitte olsa araştırmanızı öneririm. Bu tarz birşey ancak yukarıda bahsettiğim gibi saçma bir yöntemle mümkün olur :)
webali bluecity Ahmet3455

kişi bu mesajı beğendi.

technovenue.com

vaveyla vaveyla WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad R** C**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 107 / 71
  • Ticaret 3, (%100)
Operatör ile mümkün misal Turkcell de yaaniye giriyor. Operatörlerle ciddi bi anlaşma yapın 😂

wmaraci
wmaraci

inside inside İlaydam Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Operaio Specializzato
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 49 / 48
  • Ticaret 4, (%100)
Malesef, bağlantı olması şart. Pc üzerinden internet gerektiren herşey için bir yerel bağlantı gerekiyor.

Açıklık getirmek gerekirse, evet senin kuruduğu ev ağına dahil olabilir, veya VPN var ise bağlanabilir. her ikisine de o kişinin bağlanması o kişinin ve cihazın interneti olması şart.

mergup0920 mergup0920 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Bir yolu mutlaka vardir ornek verecek olursa arkadasim whatsapp i internet oaketim olmadan kullanabiliyorum mesala apn ayarlarindan yeni erisim noktasi ekleyerek
Ad : WhatsApp. APN : internet. Proxy : 127.0.0.01. Baglantı noktasi : 8080 mesela verdigim bilgiler ile yenibir erişim noktasi ekliyorum bunu kullanima aldigimda internet paketim olmadan whatsapi kullanabiliyorum arama mesaj hepsini.
Anlatmak istedigim bu yani özelbir apn ağı ile mumkun ama nasil yaparim

ulas ulas C# & ASP.NET Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 1403
  • Beğeniler 404 / 404
  • Ticaret 18, (%100)
İnternetsiz siteye erişim olarak algıladım, siz ücretsiz internet ile siteye erişimi kastetmişsiniz.

technovenue.com

pmehmet pmehmet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 809
  • Beğeniler 90 / 187
  • Ticaret 8, (%100)
Aynen melih bak uçağın kalkıyor

bbking bbking WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 1065
  • Beğeniler 228 / 227
  • Ticaret 0, (%0)
İletişimi SMS gibi bir sistemle sağlayabilirseniz olur

www.Hizliisler.com

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)

ulas adlı üyeden alıntı

Evet mümkün. Telefonunuzu sitenizi ziyaret etmek isteyen kişiye kargolayın. İşini gördükten sonra size geri gönderir.

Öncelikle internet nedir ne değildir, web nedir, web sitesi nedir, sunucu istemci nedir bu kavramları basitte olsa araştırmanızı öneririm. Bu tarz birşey ancak yukarıda bahsettiğim gibi saçma bir yöntemle mümkün olur :)

Katılıyorum. Telefon kargolamanın dışında SIM kart kargolanması da düşünülebilir. Ayrıca gelecekte Türkiye e-SIM'e geçtiğinde de kod paylaşımı için farklı bir sistem değerlendirilebilir (Sonuçları vahim olsa da). Bunun yanı sıra internetinizi paylaşmak istiyorsanız, binanızın çatısına ya da balkonunuza bir verici koyabilirsiniz. Çevrenizdekiler ile internetinizi paylaşmış olursunuz. Yine başka bir seçenek ise Starlink ülkemize geldiğinde firma ile anlaşma yapılması olabilir. Fakat Elon Musk ile bu konuda bir anlaşma yapılamayacağını değerlendiriyorum. Aynı şekilde benzer anlaşmaları İnternet Servis Sağlayıcıları ile mobil operatörlerin de kabul etmeyeceğinden eminim.

Tüm bunlar ile daha önce okuduğum iki yöntem daha var. İlki, şehir efsanesi. Geçmişte Windows'un kurulum esnasında bilgisayarın yakınındaki tüm modemlerden faydalanarak kurulduğunu Microsoft'a bildirmesi idi ki, bunun eskiden mümkün olsa bile günümüzde asla mümkün olmayacağını biliyoruz. İkincisi ise küçük takip cihazları var. Bunlar Bluetooth'u açık telefonların internetinden faydalanabiliyor. Bu sayede konumlarını kullanıcısına bildirebiliyor.

GPS konusuna gelecek olursak, mobil cihazlarımız uydulardan yalnızca GPS verilerini alırlar. Konumumuzu ise sistemlerine yüklü olan haritalardan gösterirler, konum gönderilecek ise aldığı bu konumu internet ortamından paylaşararak konumumuzu belirtmeye yardımcı olurlar.

Sonuç olarak internet bağlantınızı keserek sorunuzun cevabını, kendiniz de gözlemleyebilirsiniz. :) İyi araştırmalar.

Durgun sular derin akar.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al