freelance iş ilanları

Burak Gökçöl

5 Mesajlar 1.586 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

SabahKemalCansu SabahKemalCansu ♣ SKC Graphic ♣ Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Grafik & Tasarım
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1245
  • Beğeniler 545 / 284
  • Ticaret 2, (%50)
Kodbeyin ile birlikte çok tanınanlar listesine giren Burak Gökçöl,yaptığı kodlamalar ile’de iyii yerlere gelmiştir.Burak Gökçöle ulaştığımızda hayatını anlatmasını istedik..
Burak Gökçöl…
Ankara’da Doğdum.. Ailenın en ufak çocuğyum Ankaranın köklü semtlerınden birinde büyüdüm Kale altı Ankarayi bilenler bilir.
İlk ve Orta Öğrenimimi Standart Devlet okullarında tamamladım. Genelde Okulda sevilmeyen çocuk konumunda olurdum, hocalar sevmezdi. Veli toplantılarına annem gitmek istmezdi söylenenleri duymamak ve üzülmemek için. Öğretmenlerımle sürekli atışırdım koyun zihniyeti bana çok terstı halada bu huyum devam etmekde.
Web Hayatına 2004-2005 yılında Mysite ile atıldım geçtiğimiz günlerde mynet bu servisi kapatmıştı hatırlarsınız, tabi ozamanlar freehost servisleri pek yaygın değildi bizede en uygunu mynet gibi geliyordukı öyleydi sanırım :). Kendimi geliştirmekle geçti o yıllarım, kitap falan okumak yerine web işleriyle uğraşiyordum.. Bazı çocuklar vardır oyuncaklarıyla sadece oynar bazılarıda açar içine bakar.. sanırım ben o içine bakan çocuklardan oluyorum ve bu yazıyı okuyorsan sende onlardan oluyorsun :).

Daha sonra 2006 yılında blogger ile tanıştım blogspot uzantılı ilk blogumu açtım “sevimsizpatik.com” adresi buydu tabi artık domain hakkı falan bende değil :). 1 Yıl bu blog ile devam ettim aklıma gelmişken bakayım “452.706″ sayfa görüntülemesi” o yillarda bloglar popülerdı ama her önüne gelen şimdiki gibi blog açmiyordu.. Hatta bazen bakıyorum eskilerden kimse yok gibi hatırladığım “teakolik,bilisimcell,blogkaan” ve daha isminı sayamadığım bir çok blog…
“WEB” Kelimesinin sonu olmadığı için hedef koymakta bana saçma geliyor.. Biraz ukalalık olucak ama hangi işi elimizi attıysak en iyi şekilde yaptık. Bundan sonrada tek hedefım hangi işe girersem en iyisini yapmak olucaktır. Beni tanıyanlar bilir biraz parayla oynamayı severim dalga geçmeyide öyle ama bu yanlış anlaşılmasın.. 2-3 Yıldır ailemden 5 kuruş almıyorum ve daha reşit bile değilim.
NavioMedya Altında kendi İnternet oluşumum var aynı zamanda Gençkanmedya Grup adında bir firmada çalişmaktayım.. Bunun yanı sıra birkaç ajansa freelancer destek vermekteyim.. Sabit 5-8 müşterim var her hafta iş getiren :). Şuan için memnunum ama yetmez Naviomedya altında Enver ve Kaanın Üniversite hayatları şekillendikten sonra bir çok proje bizi bekliyor.
İnternet bir dönem hayatımı berbat etsede.. Şimdilerde Hayatımı kurtarıyor :)
Gazi Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi / birkaç planım daha var kanadaya gitmek gibi hoho…..

kaynak: http://www.biyoblog.com/burak-gokcol.html
vuralca

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

MetinBiyik MetinBiyik @_metinbiyik Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Radio Network Teknik
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 194 / 195
  • Ticaret 7, (%100)
:) Adam Yakışıklıymış Ama :)
Resmin Üst Kısmını Anlıyamadım :) O Yazıyı okuyorsak nasıl onlardan oluyoruz :)

SabahKemalCansu SabahKemalCansu ♣ SKC Graphic ♣ Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Grafik & Tasarım
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1245
  • Beğeniler 545 / 284
  • Ticaret 2, (%50)

MtnByk adlı üyeden alıntı

:) Adam Yakışıklıymış Ama :)
Resmin Üst Kısmını Anlıyamadım :) O Yazıyı okuyorsak nasıl onlardan oluyoruz :)

Bazıları diyor sadece oyuncağı oynar bazılarıda oyuncağın içini merak edip açar bakar.Eğer sizde bu yazıyı okuyorsanız oyuncağı merak etmişsiniz açıp bakıyorsunuz diyor :)

MetinBiyik MetinBiyik @_metinbiyik Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Radio Network Teknik
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 194 / 195
  • Ticaret 7, (%100)
He , Şimdi Anladım :)

wmaraci
wmaraci

navio navio Front-end Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Front-end Developer
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 1 / 28
  • Ticaret 2, (%100)
hoho sağol
Coderca

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al