wmaraci reklam

Asgari ücret 4250TL !

13 Mesajlar 1.610 Okunma
wmaraci reklam

Scotland Scotland Das Beste, von allem Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Social Media
  • Konum Danimarka
  • Ad Soyad G** D**
  • Mesajlar 358
  • Beğeniler 100 / 103
  • Ticaret 74, (%100)
An itibari ile 600-700 ₺ si eridi zaten :) sevinenleri anlamıyorum yazık

wmaraci
reklam

sewkii sewkii God is love. Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek barmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** F**
  • Mesajlar 612
  • Beğeniler 104 / 184
  • Ticaret 12, (%92)
Alım gücü yüksek olmadığı sürece isterse 10.000 tl olsun. Önemli olan alım gücü yüksek olması, Tüketimden daha çok üretim ağlarımız olması gerek dışarıya vergi vermemek lazım, kendi ülkemizde üretim ağları oluşturmak ve devletin vergisinin içerde kalmasını sağlamak..

Fabrikalar kurulması gerek. Tarım alanları genişlemesi lazım daha fazla tohum ekmemiz gerek.. Portakalı yurtdışından değil ülkemizden almamız gerek.. Domatesi konserve olsun diye yurtdışına yollamak yerine kendi ülkemizde kalmasını sağlamak gerek. Teknoloji alanında Fabrika kurulması gerek parçalar üretmek gerek, türklerle çalışmasan bile yabancı işçi çalıştırman ve parça üretimlerini kendi ülkende üretmen gerek.

Ülkende üretilen ürünlerden alacağın vergiyi minimuma indirmek gerek. Yurtdışına açılmak gerek üretimlerin yurtdışında satılsın, sen yurtdışından alma.. Dünya'da en fazla tüketim sağlayan ülkeyiz. Üretim ağlarımız utanç vericek kadar az durumda, Yurtdışından alınan herşey dolar euro üzerinden alınıyor. Kendi ülkemizde üretmek niye bu kadar zor, bu kendi içimizde bilerek engellenen bir olaydır. Ülkende üret, yurtdışına sat hem kazan hem mutlu et, Yurtdışından alım yaptığımız sürece asla ekonomimiz düzelmez.

FTrader FTrader Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 6 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Hiç yoktan iyi. Allah bereket versin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al