wmaraci reklam
lidertakipci

.com.tr domain başvurusu yapılır

16 Mesajlar 1.654 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

teknowebteknoloji teknowebteknoloji Yazılım Ajansı Kurumsal Üye
  • Üyelik 28.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** D**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 11 / 10
  • Ticaret 2, (%100)
Devlet çıkıp açıklama yapmadı ön kayıt yaptırın diye :) öncü bazı firmalar ön kayıt işlemi başlattılar konuyla alakalı sözleşmelerini okudum bana pek sıcak gelmedi ön kayıt yapıldığında aynı domaine başvuru yapılması halinde örnek veriyorum 20 kişi domaine ön kayıt yaptırdı ilk başvuran kimse ona verileceği söyleniyor e peki biz nereden bileceğiz ilk başvuru yapan kişinin alan kişi olduğunu? jenerik domainlere host firmaları çökecek çok yüksek ihtimalle

101476-659c937d65580.gif

wmaraci
reklam

teknowebteknoloji teknowebteknoloji Yazılım Ajansı Kurumsal Üye
  • Üyelik 28.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** D**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 11 / 10
  • Ticaret 2, (%100)

Sevindari30 adlı üyeden alıntı

Doğru diyon düşün .tr. Uzantılar sana ait ve millete devir yapıcaz ön kayıt yaptırın diyorsun ve devir iptal diyorsun bu kadar kullanıcının sana tepkisi ne olur ve .tr uzantına ilgi alaka olurmu ??

Devlet çıkıp açıklama yapmadı ön kayıt yaptırın diye öncü bazı firmalar ön kayıt işlemi başlattılar konuyla alakalı sözleşmelerini okudum bana pek sıcak gelmedi ön kayıt yapıldığında aynı domaine başvuru yapılması halinde örnek veriyorum 20 kişi domaine ön kayıt yaptırdı ilk başvuran kimse ona verileceği söyleniyor e peki biz nereden bileceğiz ilk başvuru yapan kişinin alan kişi olduğunu? jenerik domainlere host firmaları çökecek çok yüksek ihtimalle
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

101476-659c937d65580.gif

sineer sineer Web Hosting Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İnternet Hizmetleri
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 570
  • Beğeniler 373 / 151
  • Ticaret 30, (%100)

Sevindari30 adlı üyeden alıntı

Öyle bir haber daha yayınlanmadı ve devri ertelemedi Ocak sonuna kadar devir edilmesi imzaların bitmesini bekliyorlar

"arkadaşlar .com.tr .net.tr .org.tr domainleri için başvuru yapılır kaçırmayın hemen tescil ettiriniz ocak ayına girer girmez aktif olacaktır" devri aralıkta olacak iş ocak sonuna kadar ertelendi işte yani ocak ayına girer girmez aktif olacaktır demişsiniz sizin mesajınız bu iş umarız ocak sonuna çözülür herkes ön başvurularını alabilirler.
teknowebteknoloji

kişi bu mesajı beğendi.

Bizcehost.com İnternet ve Bilişim Hizmetleri

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)
Öyle haberi aldık bizde sonradan dediler onu işte bakalım 60 a müşterilerimde ön kayıt yaptılar zaten yalan ederlerse geri çekilip müşterilerimin parasını iade edecem
teknowebteknoloji

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

sineer sineer Web Hosting Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İnternet Hizmetleri
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 570
  • Beğeniler 373 / 151
  • Ticaret 30, (%100)
yok bence bir sorun olmaz sadece müşterileriniz sabırsız olursa sizi uğraştıracaktır bizde 80 tane ön siparişe girdik

Bizcehost.com İnternet ve Bilişim Hizmetleri

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)
Yok müşterilerim öyle dandik kişiler değil yani 3 5 krş un hesabını yapmazlar sağlam müşterilerimdir zaten öyle dediğiniz kişilerle çalışma yapmıyorum ben öyle 3 krş fazla kazanayım başım ağrısın kişilerden değilim 😊 öyle buradaki bir kaç kişi gibi sömürücü değilim elimden geldiğince de ücretsiz yardımcı olan kişilerdenim 😊

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al