wmaraci reklam

Kurumsal E ticaret sitesi kurmak istiyorum

15 Mesajlar 1.765 Okunma
wmaraci reklam

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)

YaRGiC adlı üyeden alıntı

7800 TL hazır paketlere vermek bana saçma geliyor. Forumda işin ehli woocommerce ustaları var daha uygun fiyata yaptırılabilir.

Doğrudur yapan vardır ama şöyle birşeyde vardır mesela ben kendim e ticaret sitesi baştan sona yapabilirim ama işin zor kısmı yapımı değildir alt tabanı sağlamlaştırmak tır en ufak bir müşteri ihlali büyük zararlar doğurabilir şuan o firmalardan daha iyi iş yapabilen insanlar var burda ama sana müşteri hakları güveni veremez buna birebir şahit oluyoruz her gün 

Fatma ResatTurksoy

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Fatma Fatma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)

Yigitbrck adlı üyeden alıntı

Fatma adlı üyeden alıntı

Merhaba arkadaslar organik urunler satiyorum urunlerimi ,gg,trendyol,n11 gibi sitelerde satmak istiyorum ama hepsiyle tek tek ugrasamam hepsini tek bir siteden kullanabilecegim bir kurumsal site varmidir ?

merhaba isterseniz bu ürünleri satabilceğin bir websitesi kurulumu için size yardımcı olabilirim

Tesekkur ederim ben web sitesi isini artik biraktim kac defa yaptim olmadi musteri gelmiyor artik gg,n11trendyol gigi yerlerden satis yapmaya calisacam ins

HCYLMZ HCYLMZ 👑WordPress Hizmetleri👑 Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek 👑WordPress Hizmetleri👑
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 15 / 14
  • Ticaret 3, (%100)

En azından nezaketen de olsa buradaki insanlar sizin için vakitlerini ayırıp fiyat veya detay için PM gönderdi, yorum yaptı. Şu an için erteledim veya düşünmüyorum yazabilirsiniz.

gaometri ResatTurksoy

kişi bu mesajı beğendi.

Fatma Fatma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)

YVZSoft adlı üyeden alıntı

En azından nezaketen de olsa buradaki insanlar sizin için vakitlerini ayırıp fiyat veya detay için PM gönderdi, yorum yaptı. Şu an için erteledim veya düşünmüyorum yazabilirsiniz.

Kardesim ilginiz icin tskr ederim yanliz ben bahsettigim gibi ben kurumsal bir site sordum wmgtasarim kullanici adli kardesimin cevabi mantikli geldi onuda arastirdim fiyatlari cok yuksek ,bilmedigim firmalarda daha once cok is yaptirdim sonra ortadan kayboldular o yuzden vazgectim

wmaraci
wmaraci

HCYLMZ HCYLMZ 👑WordPress Hizmetleri👑 Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek 👑WordPress Hizmetleri👑
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 15 / 14
  • Ticaret 3, (%100)

Kurumsal E-Ticaret konusunda şahsım adına konuşayım yaklaşık 10 yıldır tecrübem var. Eminimki en az benim kadar ya da benden daha fazla tecrübesi ve referansı olan arkadaşlar da vardır size bir hizmet için teklif sunuluyor ve bu teklifi verenlerin çoğu kurumsal, vergisini veren firmalar. Dediğim gibi en azından nezaketen de olsa cevap vermeniz gerekir. Ayrıca sizin gibi birçok ev hanımı ya da bayan girişimci için kurduğumuz e-ticaret siteleri aylık 100 binlere varan cirolara ulaşıyor. Eğer siteye yatırım yapmayıp, gerekli tanıtım maliyetlerini karşılamazsanız tabii ki pazaryerlerinin komisyonlarına mahkum olursunuz.

İyi çalışmalar, ticaret hayatınızda başarılar dilerim.

Mert HİÇYILMAZ
YVZ Soft Web & E-Ticaret Sistemleri

Fatma

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al