wmaraci reklam

Adwords Reklam Hesap Satışı

3 Mesajlar 528 Okunma
wmaraci reklam

tekservis tekservis WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Adwords / Seo
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 8 / 10
  • Ticaret 10, (%70)

Herkeze Hayırlı Ramazanlar

Google Ads Hesab Satışı Devam Ediyor.

*Reklam Onaylı Hesap

*Askıdan Cıkmış Hesap

*Yüksek Bütceli Ads Hesap

Toplu Satışlarımızda İndirim Yapmaktayız. İllegal Olmayan Tüm Sektörlere Reklamınız Onaylatıp Teslim Ediyoruz. 48 Saat Askı Telafisi Sağlamaktayız. 

wmaraci
reklam

Gclmnsrkn Gclmnsrkn WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.10.2021
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Çilingir
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 1, (%0)

Kimse İnananıp Güvenip İş yapmasın Hesap alıcak kişi reklamını göreden hesbaın aktif oldugunu görmeden para göndermesn ilk alışverş iyi sonra nerden kime takabilirim onun peşinde

tekservis tekservis WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Adwords / Seo
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 8 / 10
  • Ticaret 10, (%70)

Herkeze merhaba ismi gecen nankör şahıs 1 ay önce falan gece saatlerinde ağlayarak hesap istedi . Cocugumun mama parasına kadar dolandırıldım vs gece reklam acıldı reklamı yayında gördü ödemesini gecti allah razı olsun kardeşim saol beni cok dolandırdılar vs vs. Gel gelelim bir kac gün önce tekrar hesap istedi tek tek hesap satmadıgımı söyledim sana dedim su sartlarda yardımcı olabilirim sana dedim oda peki ozman borc bulup haber vericem dedi NANKÖR vatandasa dedimki dur borc falan bulma tamam yardımcı olucam sana . Reklam actık reklamı onaylandı üreti aldım fakat reklam manuel incelemeye girmiş hesaba bana danısmadan 2. bir kampanya acmıs ve hesabı askıya almıs . Onada tamam dedim bir hesap daha verdim onuda askıya aldırmıs . Bu tür NANKÖR insan yüzünden ticaretim olumsuz etkilenemez Tüm konusmaların ss lerini paylasabilirim veya yazdıkalrımda yanlıs eksik varsa NANKÖRR yalan desin konu ile ilgilenmenizi istiyorum...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al