wmaraci reklam

Askisiz CHF-Aud-Dolar-Euro Garantili Hesaplar Satışda Ticaret Puanı Olan Üyelere Önden Teslimat.

6 Mesajlar 874 Okunma
wmaraci reklam

NBQrmz NBQrmz WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.04.2022
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilgisayar Yazılım
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Askisiz CHF-Aud-Dolar-Euro Garantili Hesaplar Satışda Eski Üye Veya Ticaret Puanı Olan Üyelere Önden Teslimat.

wmaraci
reklam

Adgool Adgool WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2022
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Coder
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 3 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Sabah ödeme yaptım, sözde hesap atacaktı ortada hesap falan yok SCAM ALERT. Saatler sonra hesapları attı ikiside açılmıyor. Sürekli bahaneler uzak durun. Uyap'tan savcılığa şikayet edeceğim. 700 lira için mahkemeye git gel 1000 liralık olacak üstüne mahkeme masraflarını ödeyecek ve dolandırdığı paranın iki katı ceza yiyecek üstüne birde 4 yıl alt sınır ceza alacak. Masraflarımı ve zararımı karşılarsa 2 yıla düşer. Yok bunları yazıyorum hani böyle saçma sapan hareket edecek insanlar varsa yasaları bilsinler. Bu akıllı insan işi değil yani. Üstüne bu konuyu açmış dikkat çekmemek için.

bbking

kişi bu mesajı beğendi.

76623 76623 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 27.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1963
  • Beğeniler 482 / 483
  • Ticaret 51, (%100)

🙄 Aman tanrım didim.

bbking

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.04.2022
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Adgool adlı üyeden alıntı

Sabah ödeme yaptım, sözde hesap atacaktı ortada hesap falan yok SCAM ALERT. Saatler sonra hesapları attı ikiside açılmıyor. Sürekli bahaneler uzak durun. Uyap'tan savcılığa şikayet edeceğim. 700 lira için mahkemeye git gel 1000 liralık olacak üstüne mahkeme masraflarını ödeyecek ve dolandırdığı paranın iki katı ceza yiyecek üstüne birde 4 yıl alt sınır ceza alacak. Masraflarımı ve zararımı karşılarsa 2 yıla düşer. Yok bunları yazıyorum hani böyle saçma sapan hareket edecek insanlar varsa yasaları bilsinler. Bu akıllı insan işi değil yani. Üstüne bu konuyu açmış dikkat çekmemek için.

Arkadaşa Gün Bayram Günü Olduğu İçin. 2 Adet Hesap Teslim Edilmiştir Hesaplarda Sorun Olduğunu Söylemiştir. Hesap Kontrolü İçin Bilgisayarına Bağlanacagım Müsait Bir Zamanda Kendisiyle Bu Konu İle Alakalı Görüşme Sağlanmıştır. Sorunu Düzeltildiginde Gerekli Açıklamayı umarım Yapar İyi Satışlar İyi Alışverişler

bbking

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 30.04.2022
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Soldy adlı üyeden alıntı

🙄 Aman tanrım didim.

Adgool adlı üyeden alıntı

Kendisi İle İletişim İçin Halen Whatsapp Üzerinden Beklemekteyim.

Sedat00

kişi bu mesajı beğendi.

Sedat00 Sedat00 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2022
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Aynı konudan bende müzdaribim ya iade et ya da yasal işlemleri başlatalım

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al