wmaraci reklam

ALERT MESSAGE HATASI

2 Mesajlar 328 Okunma
wmaraci reklam

emregoktepe emregoktepe WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Emlak
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Herkese Merhabalar. Kodumun içerisine bir alert message eklemeye çalışıyorum daha doğrusu if döngümün içerisine eklemeye çalışıyorum. Kodlarım ve aldığım hata aşağıdadır. Bana bir yol gösterebilir misiniz?

if ($license_notifications_array['notification_case']=="notification_license_ok") //'notification_license_ok' case returned - operation succeeded
        {

}
    else //Other case returned - operation failed
        {
        <script type="text/javascript">
   alert("Lisansınız artık geçerli olmadığından, online takip modülünü kullanmaya devam edemezsiniz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyor ya da lisansınız yenilemek isterseniz lütfen tamam butonuna basarak açılan sayfadan bizimle iletişime geçiniz.");
   window.location.href = "http://www.servistakibim.com";
</script>
        }

Aldığım hata ise;

Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/metech/domains/metechiletisim.com/public_html/yon_upd/Sistem/sistem.php on line 22

Ve benim bunu nasıl düzenleyeceğim konusunda kafam çalışmadı. Biraz da yeni olmamdan kaynaklanıyor sanırım bu. 

Yardımcı olabilir misiniz?

Şimdiden teşekkürler.

wmaraci
reklam

darkcoder darkcoder WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2020
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 2 / 54
  • Ticaret 3, (%100)

[php]

<?php 

if ($license_notifications_array['notification_case']=="notification_license_ok") //'notification_license_ok' case returned - operation succeeded

{

}

else //Other case returned - operation failed

{ ?>

<script type="text/javascript">

alert("Lisansınız artık geçerli olmadığından, online takip modülünü kullanmaya devam edemezsiniz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyor ya da lisansınız yenilemek isterseniz lütfen tamam butonuna basarak açılan sayfadan bizimle iletişime geçiniz.");

window.location.href = " http://www.servistakibim.com   ";

</script>

<?php }

?>

[/php]

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al