wmaraci reklam

Kızlar Hakkında Soru?

6 Mesajlar 930 Okunma
smmexpress

eminens eminens KeepInMind! Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 7 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
İyi günler :) Direk konuya girmek isterim; Yazılı chat aracılığıyla Omegle ve bu tarz sitelerden çok fazla yabancı ve avrupalı bayan ile tanıştım. [Amacım dilimi geliştirmek, yanlış anlaşılma olmasın :D ] Bazılarıyla sık sık Skype yoluyla iletişim kuruyorum ama konuşurken susuyoruz... Aklım duruyo gibi, açıcak konu bulamıyorum, kızlara ailen nasıl gibi sorular yöneltebiliyorum :D Bunları daha önce sevdiğim bir kız olduğunda çok yaşadım...

Ne önerirsiniz? Yarın öbür gün bir iletişim sorununa dönebilir bu ve benzeri şeyler. Ayrıca bu yabancılar hangi konulardan hoşlanır nelerden bahsetmeliyim öneriniz var mı?
:(

wmaraci
reklam

BKD BKD WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 548
  • Beğeniler 30 / 130
  • Ticaret 11, (%100)
Yabancılar birazcık ilgiden mahrum büyüyor ilgili davranabilirsin hoşlarına gider :D

Hurkal Hurkal Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 89 / 114
  • Ticaret 0, (%0)
Bahsettiğin şey hemen hemen herkesin karşılaştığı durumdur. Bir iletişim problemine döneceğini sanmam çünkü başlıktan anladığım kadarıyla bu problem özellikle karşı cinsle iletişim halindeyken nüksediyor. Başka bir sebebi olmasın sakın? :) İnsan bazen kendisini karşısındakinin gözündeki değerininin azalmasını istemez, o yüzden daha temkinli konuşur. Böylece hata yapmaktan kaçınırsın. Bence bir sorun yok, karşı cinsle ileride iletişim problemi yaşayacağını sanmam.

Ayrıca dünyada konuşulacak şey çoktur ancak 2 kişi sadece ortak noktaları olduğu kadar kaliteli bir şekilde konuşabilir.

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)

eminens adlı üyeden alıntı

İyi günler :) Direk konuya girmek isterim; Yazılı chat aracılığıyla Omegle ve bu tarz sitelerden çok fazla yabancı ve avrupalı bayan ile tanıştım. [Amacım dilimi geliştirmek, yanlış anlaşılma olmasın :D ] Bazılarıyla sık sık Skype yoluyla iletişim kuruyorum ama konuşurken susuyoruz... Aklım duruyo gibi, açıcak konu bulamıyorum, kızlara ailen nasıl gibi sorular yöneltebiliyorum :D Bunları daha önce sevdiğim bir kız olduğunda çok yaşadım...

Ne önerirsiniz? Yarın öbür gün bir iletişim sorununa dönebilir bu ve benzeri şeyler. Ayrıca bu yabancılar hangi konulardan hoşlanır nelerden bahsetmeliyim öneriniz var mı?
:(

EE dil kasların gelişti mi bari ? :D
Sen var istemek, bir saat yüz dolır derse tamamdır. Doğru yoldasın. :D

--
Açacak konu bulamıyorsan, bırak o bir konu başlatsın, onun üzerinden devam edin. :rolleyes:
Bu iletişim problemine sebep olmaz. Sadece kendini rahat hissedemiyorsundur. Sonuçta karşı cinsin.
Aynı zamanda "ya açacak konu bulamıyorum" düşüncesinden korktuğun an açacak konu bulamamaya başlıyorsun.
Şöyle yap; Onu sıradan en yakın arkadaşınmış gibi düşün. Kankanmış gibi düşün. Daha sonra onunla olsaydın ne konuşurdun bunlara başla.

Yabancıların en sevdiği konuları özelden atayım bari. :D (Şaka tabii ki atmayacağım, kendin bul. :D)

wmaraci
wmaraci

Rednoize Rednoize Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İşletmeci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1105
  • Beğeniler 577 / 331
  • Ticaret 18, (%100)
Konu açıcı:
"Merhaba bayan, size bir içki ısmarlayabilirmiyim?"

Tartışma dindirici:
"Hey dostum sorun istemiyorum lanet olsun"

Konu kapatıcı:
"Kahretsin, seni sonra arayacağım. (sebep söylemeden yüzüne kapat)"
Genc

kişi bu mesajı beğendi.

eminens eminens KeepInMind! Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 7 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

Rednoize adlı üyeden alıntı

Konu açıcı:
"Merhaba bayan, size bir içki ısmarlayabilirmiyim?"

Tartışma dindirici:
"Hey dostum sorun istemiyorum lanet olsun"

Konu kapatıcı:
"Kahretsin, seni sonra arayacağım. (sebep söylemeden yüzüne kapat)"

Dediklerini söyledim kız terketti :(
Rednoize

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al