wmaraci reklam

CoinList 21$ Kazanın (SON GÜN) Yatırım Karşılıyorum %50 REF ÖDÜLLÜ!

2 Mesajlar 436 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Yusuf18 Yusuf18 $86 18.01.2019 Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Asker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Y** M**
  • Mesajlar 939
  • Beğeniler 167 / 171
  • Ticaret 1, (%100)

🎁 Coinlist Borsası Her ayın 1. gününde ilk defa kayıt olup 1 kerelik al-sat yapana 50.000 $'lık havuzu paylaşıyor. 🎁
🎁 Üye olduktan sonra 90 gün içinde işlem yapan üyeler için geçerlidir. (Görmek için Tıklayınız.) 🎁
💰 Her kayıt olan kullanıcılar için KYC yapıp, 101-105 $ değerinde algo, xtz vb. coini 1 kerelik al-sat yapınca 10 $ ödül veriyor.
💰 Ayrıca ödül havuzunun haricinde 6 $ XTZ Ödülü veriyor. Bkz. Görmek için tıklayınız.
💰 Toplamda 16 $ Ödül Kazanıyorsunuz.

📢 Yatırım yapamayacak kullanıcılar için, 105 $ yatırımı ben karşılıyorum. (Ödül Yok, Toplam 16 $ Ödül) 💰
📢 Siz yatırımı karşılamak isterseniz 5 $ geri iade ediyorum. (Toplam 21 $ Ödül) 💰
🎁 Yatırım yapamayacak kullanıcılar için iletişime geçsinler.

🔗 Coinlist Kampanya koşulları için tıklayınız. 🔗

🎁 Refsiz Link:  https://coinlist.co
📢 Referansımla kayıt olmak istiyenler iletişime geçsinler. 

📢 Hesap banlanma vb. gibi durumlar için SORUMLULUK BANA AİT DEĞİLDİR VE SORUMLULUK ALMIYORUM.
📢 Borsa Şartları değiştirme, ödeme yapmama vb. gibi durumlar için ayrıca SORUMLULUK ALMIYORUM.

📢 Konu ve mesajların hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir. Para gönderimi alım/satımda, KYC onay yapımında öncesi ve sonrasında yaşanabilecek herhangi sorun/olumsuzluklardan tarafım sorumlu değildir. Araştırma yaparak işlem yapınız. Yatırımı bana ait işlemlerde güven vs sorunlarda iptal etme hakkım bulunmaktadır. Referansımda gözükmeyen ama yatırım yapılan işlemlerde ref ödülümü yatırım yaptığım kişiden alırım.

📢 Yatırımlı/Yatırımsız İşlem yapanlar bunları kabul etmiş sayılır.

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: Yusuf18 (30.06.2022 10:46)

👑 Duolingo Öğretmen Hesabı
wmaraci
reklam

mchtoztrk mchtoztrk WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2022
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek E-TİCARET
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Merhaba bilgi alabilirmiyim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al