wmaraci reklam

Oyunlar hakkında yazmayı sevenler için her şeyi hazır blog-haber sitesi satışta!

3 Mesajlar 419 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Mecanique Mecanique ya deliler haklıysa? Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Sağlık
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 36 / 68
  • Ticaret 0, (%0)

Site Adresi: PM (Ciddi alıcılara verilecektir)
İstenilen Fiyat: 900 TL - Yeni fiyat: 600 TL 
Sitenin Aylık Getirisi: Yok (2016'da açıldığında 2 sponsorluk alınmıştı)
Sitenin Kategorisi: Oyun
Günlük Tekil Hit Sayısı: Min. 8
Site Analiz Bilgileri: Awstat verilerine göre aylık minimum 1100 ziyaretçi. Sosyal medya hesapları var ancak hiç bir çalışma olmadığından buralardan trafik almıyor. 
Satışa Hosting Dahilmi?: Değil. Domain süresi 29.01.2023'te bitiyor 1-2 ay idare edilir
Banlı Olduğu Sponsor: Hayır yok. 
Banlı Olduğu Arama Motoru: Hayır yok. Ancak 2016'da ilk açıldığından sonra kapanmış yabancı bir firma domaini 1200 dolardan satışa sunmuştu o dönem 2 spam skoru almış. Ancak domaini ilk regleyen de benim son regleyen de benim. Satış nedenimi aşağıda belirttim.
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: Domaine lisanli temadır saf hali 750 TL'dir. Tema domain dışı kullanılamaz!
Özel Notlar: Elimde ilgilenmem gerek bir site ve YouTube kanalı oduğu için oyun haberleri sitemi satışa çıkarttım. Domain kayıt süresi bitene kadar satılmazsa o zaman durum değerlendirmesi yapıp devam ya da tamam kararı alacağım. Site içeriğine gelince 105 içerik bulunuyor ve yüzde 90'ı oyun haberi üzerinedir. 2016'da ilk açtığımda gönüllü üniversiteli arkadaşlarla epey bir yol aldık, sponsor aldık. Türk oyun firmalarından teknik alfa beta oyunları alıp ilk tanıtımlarını yapmıştık. Site adı ingilizce ve türetilmiş 8 harfli tek bir kelimedir. Üzerinde TR'de başarılı WP tema yapan bir firmadan alınmış 750 TL'lik haber teması vardır. Gayet kullanışlı güncel ve mobil uyumluu, PWA'lı bir temadır. Satın alacak olan kişinin tek yapması ve odaklanması gereken kısım oyunlardır. 

Satışa çıkarmamın nedeni nakite ihtiyacım olduğundan değil ilgilenemediğimden. En son 18.08.2022'de içerik girebildim. Temanın özelliği olan üyelere özel içerik eklenebilir, abonelik satışı yapılabilir. Footer link vs hiç alınmadı. Backlink çalışmalarına karşı olduğumdan o tarz bir girişimde olmadı. Doğal backlink taraftarıyım. Ayrıca bir eklenti ile oyunlar üzerine kare bulmaca sundum. oyun terimleri üzerine bir de sayfa açtım, A'dan Z'ye kullanılan oyun terimleri sözlüğü oluşturdum devam ettiremedim. Blog ve haber üzerine oldukça etkili bir yapıya sokmaya çalışıyordum ancak kanalım ve sitem bu sıralar yüksek hitler alıyor ve ilgilenmem gerekiyor. Alıcıya şimdiden hayırlı olsun.

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: Mecanique (15.09.2022 15:45)

1000 dolar değerindeki Envato hesabı satılıktır.. 
wmaraci
reklam

GulsehirMedya GulsehirMedya Dürüst Ol Sonra Utanma ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek php
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 48 / 47
  • Ticaret 10, (%100)

konu linki ile birlikte pm lütfen

emrebeyazit emrebeyazit WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

pm alabilir miyim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al