lostyazilim

Tam otomatik diyet uygulaması

2 Mesajlar 454 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

inan16 inan16 Web & Oyun Programcısı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web & Oyun Programcısı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** İ**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 14 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

Merhabalar, 2 sene önce geliştirdiğim projemi reklam bütçesi yetersizliğinden ve ilgilenemediğim için satıyorum. Arka planda yapay zeka ile çalışır.  Kullanıcıya profesyonel bir algoritma ile besin programları, ezgersiz programları üretir. Uygulama içerisinde popüler diğer uygulamalar gibi su içme takipçisi, kalori takibi vs. tüm detaylar bulunmaktadır. Diğer uygulamalardan farklı olarak her öğün için sistemin verdiği besinlerden istenilen besin seçilebilmektedir. Ayrıca otomatik olarak kullanıcının verdiği bilgilere göre oluşturulan diyet programındaki yemekleri hazırlayabilmek içni sistem otomatik olarak alışveriş listeside çıkarır. Aylık paketler halinde satışını gerçekleştiriyordum. Memnun kalmayanı pek görmedim.

Google play store(1K+ indirme) uygulaması mevcuttur ancak App store uygulaması mevcut değildir.

Sanal pos cihazı entegresi vardır. Üyelik formunun son kısmında ödeme otomatik olarak alınır.  Müşteri temsilcisine ihtiyaç bulunmamaktadır. Otomatik olarak ilerleyebilen bir sistemdir.

Play Store Linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.inan.diyetlim

Site Adresi: https://diyetlim.com
İstenilen Fiyat: Lütfen teklif veriniz.
Sitenin Aylık Getirisi:  Sadece çok kısa süreli reklam çıktığımdan dolayı bilemiyorum. Ancak kazançlı bir iş modeli olduğunu bu tür uygulamalar hakkında bilgisi olanlar anlayabilir.
Sitenin Kategorisi: Diyet
Günlük Tekil Hit Sayısı:  Analitik kullanmadım.
Site Analiz Bilgileri:
Satışa Hosting Dahilmi?: 2-3 ay kadar idare edebilirim.
Banlı Olduğu Sponsor: Yok
Banlı Olduğu Arama Motoru: Yok
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: Evet
Özel Notlar: Özellikle facebook reklamları ile içeriye data yağıyor. Bu datanın müşteriye çevirilmesi konusunda profesyonel bir çalışmayla uygulamanın harika yerlere gelebileceğini düşünüyorum. Bu arada reklam bütçesi çıkartabilecek yada direkt reklamını kendisi yapabilecek arkadaşlarla da ortaklık tekliflerine açığım.

Demo hesap bilgileri isteyen olursa özelden gönderebilirim.

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: inan16 (12.09.2022 16:31)

wmaraci
reklam

muratcanygz muratcanygz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek girişimci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 66 / 21
  • Ticaret 0, (%0)

hala satılık mı

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al