wmaraci reklam
lidertakipci

Bıktım… SMM Panel destek?

8 Mesajlar 1.209 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Saidkcgl34 Saidkcgl34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2022
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Arkadaşlar herkese merhabalar

web tasarım işiyle ilgileniyorum 

Müşterilerim özelikle instagram hesapları için otomatik beğeni ve izlenme gereksimi duyuyorlar. Tabi bende arada bu yola başvurduğum oluyor.

Her ne kadar konuyu anlatsam aylık ücretsiz  bir şekilde hizmet paketine garantili bir şekilde sayfa büyütme dahil etsem de bu konuda ikna edemedim.

istemelerinin sebebi cevrelerinde ki insanlara otomatik beğeni izlenme yağıyor olması. 

her ne kadar bir çoğunu ikna etsem de ikna edemediklerim de bir hayli fazla 

Sanırım benim bunu yapmam gerek.

Araştırdım lakin uçurum fiyatlarla bronz üyelikler veriliyor. Ve üstelik child panel gibi olaylarda dolar bazlı teklifler söz konusu.

konuya hakim olanlar nerelere başvurduğumu nelerle karşılaştığımı anlamışlardır. 

beni bu konuda aydınlatacak :) yada destek olacak olan var mı? 

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: Saidkcgl34 (01.11.2022 13:08)

wmaraci
reklam

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)

Müşterileriniz spam beğenilerle peki neden ilgileniyor önce onu anlatsanız daha mantıklı olur ona göre yorumlayalım

• Üyelik 01.08.2022
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Dönüşünüz için teşekkürler konu güncellendi.

• Üyelik 01.08.2022
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

wmgtasarim adlı üyeden alıntı

Müşterileriniz spam beğenilerle peki neden ilgileniyor önce onu anlatsanız daha mantıklı olur ona göre yorumlayalım

Dönüşünüz için teşekkürler konu güncellenmiştir.

wmgtasarim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)

Saidkcgl34 adlı üyeden alıntı

Dönüşünüz için teşekkürler konu güncellenmiştir.

Şimdi oldu ve şöyle bir işleyiniz türünüz duyulması gerekiyor aslında sosyal medya yönetmeliği kolay bir iş değildir hayliyle yazılım gibi zor bir süreci vardır. Sayfanın hazırlanması. ayarları yapılması. Sağlam kategoride Etiket yapılanması. Dijital dünya devini takip etmesi. Grafik işleyişinin kuvvetli olunması. Tek tek firmalara mesaj, etiket, reklam, vb gibi yetiştirilmesi yönünde. Yani herkes bu işi yapamaz sosyal medyanın butonlarını ve ayarlarını öğrenmekle bitmiyor . Zaten müşterilerin otomatik beğeni, yorum, gibi işlemlerin kullanılması sadece kendi kendini kandırmadır. Hiç bir yere varılmaz . 

Senin konuya gelinecek olursakta Bot beğeni ile zaten hiç birşey yapılmaz. Bot olduklarını bilmeyen tek tük insanlar çıkar artık çoğu firma bunu biliyor. Orjinal türk beğenilere gelicek olursakta alternatifi bulunmuyor. Eski panelcilerle anlaşıp işini yoluna koyman gerekiyor veya müşteri fiyatlandırmasında bu maliyeti de hesaplayıp teklifin içine koymalısın.

• Üyelik 01.08.2022
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Teşekkürler aynı noktada düşünüyoruz. lakin benim bunu bir şekilde yapmam gerekiyor bunu az maliyetle nasıl yaparım.!

• Üyelik 01.08.2022
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

wmgtasarim adlı üyeden alıntı

Şimdi oldu ve şöyle bir işleyiniz türünüz duyulması gerekiyor aslında sosyal medya yönetmeliği kolay bir iş değildir hayliyle yazılım gibi zor bir süreci vardır. Sayfanın hazırlanması. ayarları yapılması. Sağlam kategoride Etiket yapılanması. Dijital dünya devini takip etmesi. Grafik işleyişinin kuvvetli olunması. Tek tek firmalara mesaj, etiket, reklam, vb gibi yetiştirilmesi yönünde. Yani herkes bu işi yapamaz sosyal medyanın butonlarını ve ayarlarını öğrenmekle bitmiyor . Zaten müşterilerin otomatik beğeni, yorum, gibi işlemlerin kullanılması sadece kendi kendini kandırmadır. Hiç bir yere varılmaz . 

Senin konuya gelinecek olursakta Bot beğeni ile zaten hiç birşey yapılmaz. Bot olduklarını bilmeyen tek tük insanlar çıkar artık çoğu firma bunu biliyor. Orjinal türk beğenilere gelicek olursakta alternatifi bulunmuyor. Eski panelcilerle anlaşıp işini yoluna koyman gerekiyor veya müşteri fiyatlandırmasında bu maliyeti de hesaplayıp teklifin içine koymalısın.

Teşekkürler aynı noktada düşünüyoruz. lakin benim bunu bir şekilde yapmam gerekiyor bunu az maliyetle nasıl yaparım.!

• Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)

Saidkcgl34 adlı üyeden alıntı

Smm panel sahipleriyle iletişime geçerek anlaşarak rica ederek

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al