wmaraci reklam

Poyraz Hosting Banlı ip satışı yapıyor.

3 Mesajlar 724 Okunma
wmaraci reklam

karabulut35 karabulut35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Medikal Muhasebe
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 15 / 6
  • Ticaret 5, (%100)

Herkese iyi forumlar,

Poyraz Hosting firmasından VPS hizmeti satın aldım , aldığım hizmet sonrası sorunlar yaşadım , firmaya ilettim düzelttiler , ama bir gün sonra vps yine gitti ve ip ile ilgili araştırmalar yaparken ip'nin bazı blacklistler de olduğunu gördüm. Yani firma ayıplı mal/hizmet satmıştı. Bunun üzerine iptal işlemi gerçekleştirip başka firmadan hizmet satın aldım. Daha sonra Poyraz hosting'e paramın ne zaman iade edileceğini sorduğum da sözleşmemiz de iade yok dediler. Halbuki sattıkları ürün ayıplıydı. Konuyu tüketi hakem heyetine taşıdım. Gelişmeleri buraya ekleyeceğim.

wmaraci
reklam

OguzHun OguzHun We Provide Web Hostking Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Hosting
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 10 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

Dünyada kullanılmamış ip adresi bulunmaz. Yani size verilen ip adresi daha önce başka bir kullanıcıya verilmiş olabilir.

Yüzlerce hatta binler ip adresi olabileceğinden firma ip adresine olan blacklistleri takip edemez. Firmadan yeni ip adresi talep edebilirsiniz veya blacklistten kaldırılması için yardım alabilirsiniz.

Tüketici hakem heyetinden bir sonuç alacağınızı düşünmüyorum bunun yerine firmayla uzlaşmaya çalışmanız daha hızlı ve sağlıklı olur.

birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

karabulut35 karabulut35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Medikal Muhasebe
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 15 / 6
  • Ticaret 5, (%100)

Firmayla uzlaşamadık. Tüketici hakem heyeti , beni haklı buldu ve iadeye karar verdi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al