freelance iş ilanları

Fuub.Netin yeni tasarımını anlattım

17 Mesajlar 3.940 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Karyotip Karyotip .... Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sağlık Çalışanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** E**
  • Mesajlar 1479
  • Beğeniler 312 / 379
  • Ticaret 42, (%100)
Hayırlı olsun emek verilmiş sonuçta. :)

sosyalme.com
wmaraci
reklam

aDesigner aDesigner Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 18 / 129
  • Ticaret 0, (%0)

NoNe adlı üyeden alıntı

Kimseyi savunduğumdan değilde doğru bilgi vermek için yazıyorum .. Söylediğiniz kesinlikle doğru değil .

Bunun için px değilde % kullanmaları gerekiyor diye biliyorum.. Bu şekilde bile her çözünürlükte her tarayıcıda aynı gözükecek tasarımlar yapmak o kadar kolay değil.

Wmaracına 800 X600 çözünürlükle bir bakın isterseniz.Bunlar küçük ayrıntılar.O kadar da önemli değil bence... 800X600 çözünürlük kullanan kaç kişi var ki.

800x600 kullanan artık yoktur haklısınız ama netbook kullanıcılarını düşünmemişler yani en az 1024x768/600, bir webmaster aracı yapıyorlarsa bunu düşünmelilerdi. (wmaracı da 2012 yılında yaşadığımızı varsayarak (800x600 öldü artık yani) en az olarak kabul ettiğimiz 1024 ekran çözünürlüğüne göre tasarlanmıştır)

ürünlerini sundukları kesim: "kodlayan insanlar" kendileri de: kodlayan insanlar :) o zaman işleri olan kodlama kısmını düzgün yapmalılardı bence, büyütülecek bir şey yok ama kesinlikle düzeltilmesi gereken bir hata.

Ayrıca;

SEO analiz açıklamaları bile wmaracından alındıysa SEO hocalıkları nerede hani.. Neyse işte :)
Bariswp Metin

kişi bu mesajı beğendi.

Bariswp Bariswp ZM Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ZM
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 2267
  • Beğeniler 316 / 445
  • Ticaret 15, (%100)

bidüşün adlı üyeden alıntı

800x600 kullanan artık yoktur haklısınız ama netbook kullanıcılarını düşünmemişler yani en az 1024x768/600, bir webmaster aracı yapıyorlarsa bunu düşünmelilerdi. (wmaracı da 2012 yılında yaşadığımızı varsayarak (800x600 öldü artık yani) en az olarak kabul ettiğimiz 1024 ekran çözünürlüğüne göre tasarlanmıştır)

ürünlerini sundukları kesim: "kodlayan insanlar" kendileri de: kodlayan insanlar :) o zaman işleri olan kodlama kısmını düzgün yapmalılardı bence, büyütülecek bir şey yok ama kesinlikle düzeltilmesi gereken bir hata.

Ayrıca;

SEO analiz açıklamaları bile wmaracından alındıysa SEO hocalıkları nerede hani.. Neyse işte :)

O kısımları uzun uzun inceleyip eleştirmek gerekiyor haklsınız.ancak aceleyle yapıldığı aşikar.tasarımı devreye sokmuşlar ama bazı fonksyonları çalışmıyor bazıları ise dikkat ettiğiniz gibi yanlış çalışıyor..

Her neyse herkes hakkında hayırlısı olsun :)

zekuda zekuda Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 112 / 97
  • Ticaret 0, (%0)

NoNe adlı üyeden alıntı

Kimseyi savunduğumdan değilde doğru bilgi vermek için yazıyorum .. Söylediğiniz kesinlikle doğru değil .

Bunun için px değilde % kullanmaları gerekiyor diye biliyorum.. Bu şekilde bile her çözünürlükte her tarayıcıda aynı gözükecek tasarımlar yapmak o kadar kolay değil.

Wmaracına 800 X600 çözünürlükle bir bakın isterseniz.Bunlar küçük ayrıntılar.O kadar da önemli değil bence... 800X600 çözünürlük kullanan kaç kişi var ki.

1024 x 768 Kullanıyorum ortalamalarda ise en çok kullanılan çözünürlük budur. İyi bir tasarım çıkarmak istiyorlarsa yapmaları lazımdı ben kendi şahsi fikrimi söyledim hayırlı akşamlar :)

wmaraci
wmaraci

Metin Metin metinli.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Analisti ve Siber Güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 61 / 582
  • Ticaret 18, (%94)

burakisci adlı üyeden alıntı

Özenti diyen arkadaşlara söyleyeyim fuub.net'in bu şekilde ki portal düşüncesi wmaraci.com tasarım değiştirmeden öncede vardı...

Bizde zaten bir anda yapıverdik bu tasarımı. :)

Yazar, yazılım geliştirici, SEO Analisti ve siber güvenlik uzmanı.

aorhan aorhan Emekli Mod. Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 345
  • Beğeniler 27 / 236
  • Ticaret 22, (%100)
çok iyi oldu çok da güzel iyi oldu tamam mı ! :)
USglm

kişi bu mesajı beğendi.

USglm USglm Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad U** S**
  • Mesajlar 1864
  • Beğeniler 601 / 364
  • Ticaret 24, (%100)
Yapacak bir şey yok :) oldu ve bitti :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al