wmaraci reklam

Shopify Kullanan Var mı? - Bir Konuda Desteğinize ve Yardımınıza İhtiyacım Var

3 Mesajlar 491 Okunma
wmaraci reklam

Tosa Tosa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kurumsal Yönetim Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 45 / 44
  • Ticaret 0, (%0)

Merhabalar; Bir konuda aylardır çözüm bulamıyorum umarum burada bu konuya hakim bir arkadaş vardır.

Şimdi ben alan adımı özür dilerim salak gibi Shopify kendi sitesi içinden aldım. örneğin www.demo.com buraya kurulum yaptım herşey süper sistem çalışıyor, şimdi buraya bir alt alan adı subdomain açmak istiyorum örneğin www.blog.demo.com ve bu blog.domo.com adresini natro gibi bir firmadan wordpres hosting alıp wordpress kurmak istiyorum. Ama gel gelelim Shopify ile görüştüm Natro ile görüştüm bana çözüm önerilerinde bulunuyorlar ama anlamsız ve işe yaramaz şeyler. 

Mesela Natro firması diyorki alan adını komple buraya taşı burdan alan adını Shopify üzerine yönlendir hem subdomaini ni kolay açarsın diyor. :) onu bende biliyorum ben bunu istemiyorum ki

Lütfen şu sorunumu bilerek çözebilen birine vallahi gönlümden kopan 500 TL hediye edeceğim. Bu iş paralı bir iş değildir yanlış anlamayın burada zaten herkes birbirine ücretsiz yardım ediyor ben gönlümden koptuğu için bu parayı göndermek istiyorum. Teşekkür ederim

wmaraci
reklam

GokhanGok GokhanGok Karşıyakalı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar donanım uzmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1232
  • Beğeniler 304 / 306
  • Ticaret 7, (%100)

Tosa adlı üyeden alıntı

Merhabalar; Bir konuda aylardır çözüm bulamıyorum umarum burada bu konuya hakim bir arkadaş vardır.

Şimdi ben alan adımı özür dilerim salak gibi Shopify kendi sitesi içinden aldım. örneğin www.demo.com buraya kurulum yaptım herşey süper sistem çalışıyor, şimdi buraya bir alt alan adı subdomain açmak istiyorum örneğin www.blog.demo.com ve bu blog.domo.com adresini natro gibi bir firmadan wordpres hosting alıp wordpress kurmak istiyorum. Ama gel gelelim Shopify ile görüştüm Natro ile görüştüm bana çözüm önerilerinde bulunuyorlar ama anlamsız ve işe yaramaz şeyler. 

Mesela Natro firması diyorki alan adını komple buraya taşı burdan alan adını Shopify üzerine yönlendir hem subdomaini ni kolay açarsın diyor. :) onu bende biliyorum ben bunu istemiyorum ki

Lütfen şu sorunumu bilerek çözebilen birine vallahi gönlümden kopan 500 TL hediye edeceğim. Bu iş paralı bir iş değildir yanlış anlamayın burada zaten herkes birbirine ücretsiz yardım ediyor ben gönlümden koptuğu için bu parayı göndermek istiyorum. Teşekkür ederim

Hocam Bunu Denediniz mi ?

Tosa

kişi bu mesajı beğendi.

Kuva-i Kafsinkaf

Tosa Tosa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kurumsal Yönetim Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 45 / 44
  • Ticaret 0, (%0)

GokhanGok adlı üyeden alıntı

Hocam Bunu Denediniz mi ?

Merhaba hocam. Açıkcası bunu onlarla görüştüm ama bana net bilgi veremiyorlar. Bende yazılımcı değilim nasıl olacağını bilmiyorum. Genelde bana verdikleri cevap sürekli bunu hosting firması ile görüşün oldu. hosting firmaları ile görüştüm hatta o ülkede en büyük olan firmalarlada görüştüm ancak onlarda bunu biz sağlayamayız onlarla görüşeceksiniz dediler. Tamamen çıkmaz bir sokak oldu açıkcası. En son deli gibi araştırmama rağmen tek bulduğum şey hostingi wordpres in kendisinden yapabileceğimi buldum ancak ondada bağlantıları ayarları anlatan doğru bilgi yok. eğer net çözüm bulamaz isem 1 adet alıp deneyeceğim :(

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al