wmaraci reklam
lidertakipci

Herşey dahil anahtar teslim kadın sitesi (Adsense, News, Jenerik domain, Premium tema & eklentiler)

2 Mesajlar 389 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Nimuze Nimuze WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Resepsiyonist
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 5 / 23
  • Ticaret 5, (%100)

Siteyi mayıs başında almıştım. Aldığımda 107 içeriğe karşı hiç hiti yoktu. 3 aylık sürede bütün içerikleri tek tek elden geçirdim. Hemen hemen her gün güncel tutmaya çalıştım. İçeriklerin iç SEO işlerini bizzat kendim yaptım. Sıralamaya giremeyen, kategori ile alakasız içerikleri kaldırdım. (25- 30 kadar) Bir taraftan kaliteli yeni içerikler ekledim. Kelime sayısı az içeriklerin kelime sayısını yükselttim. Her yazıya en az 4-5 görsel ekledim. Bazı içeriklerde videolar da vardır. Bütün içerikleri tek tek Semrush verilerini inceleyerek aranma hacmi yüksek kelimeleri hedefleyecek şekilde düzenledim. Hepsini Rank Math 83+ yaptım. Şu anda hepsi %100 özgün, el ile yazılmış, buram buram el emeği kokan, birbirinden kaliteli 133 içerik var. Hemen hemen bütün içerikler 800 kelime üzeri, çoğu 1000 kelime civarında. 1300 - 1500 kelimelik içerikler de çoktur. (Yemek tarifleri hariç) Yapılan işlemler için bir editör tutsanız, 7-8K dan aşağı yaptıramazsınız diye düşünüyorum.

Sitenin iç SEO işlemleri tarafımdan yapılmış olup, iç seo’suna kefilim. Dış SEO’dan anlamadığımdan sitenin tek ihtiyacı, dış SEO, tanıtım yazısı, backlink çalışması vs.’dir. Grafiklerden göründüğü gibi hedeflenen anahtar kelimeler istenilen sıralamaya girmiş olup, ufak bir off page seo ile daha yukarılara çıkması mümkündür. Zaten işinin ehli biri alırsa kısa sürede hitleri 2-3 katı arttırabilir diye düşünüyorum.

Domain, jenerik .com’dur. Akılda kalıcı, marka olacak bir domaindir. (yasemin . com gibi kısa sürede marka olabilir.) Sadece domain değeri 3.000 - 5.000 TL arasındadır. DA PA değerleri; 8 - 10’dur.

Adsense pinsiz olup, ekran görüntülerinden gördüğünüz gibi pin isteme sınırına yaklaşmıştır. "Alışveriş Bağlantıları" diye bir özelliği vardır. Affiliate mantığı ile aynıymış gibi duydum. Tam olarak ne olduğunu bilmiyorum. Bilgileri değiştirip 1 ay içinde pinlediğiniz takdirde sadece Adsense hesabının 12-15K arasında değeri vardır.

Sitenin news kaydı vardır. Yayımlanan içerikler 10-15 dakika içinde index alıyor. Ayrıca, Bing ve Yandex webmaster toolsa kayıtları yapılmıştır. Site, özellikte Bing’de çok iyi sıralarda görünüyor.

Başlıkta belirttiğim gibi siteyi anahtar teslim şeklinde satışını yapıyorum. Site herşey dahil olarak verilecektir. Adsense, News, Search Console, Analytics, Sosyal medya hesapları, tema lisans tek bir maile bağlıdır. Mail olduğu gibi verilecek olup, hepsi için tek tek işlem yapmanızı gerektirmez. Zaten sıfırdan bir site yapmaya kalkarsanız iç SEO, makale ve/veya editör ücreti, Adsense, news kaydı vs harcayacağınız para aşağı yukarı aynı tutacaktır. Zamanı hiç saymıyorum bile. Üstelik domainin de değerli olduğunu düşünüyorum. Anahtar teslim aldığınız gibi içerik girerek devam edebilirsiniz. Birkaç ayda hitlerin 2-3 katına çıkması içten bile değildir.

Sitede Safir Tema’nın 500 TL değerinde Lara teması domaine lisanslı olup, tema hesabı mail ile olduğu gibi verilecektir.

1 senelik Rank Math Pro ve WP-Rocket eklentileri yüklüdür. 2024’de sonlanıyor.

Hosting paketi ile birlikte verilebilir. Veridyen hesabınıza transfer edilir. Hosting yenileme 4 şubat 2024, domain Turhost’ta barınıyor. Yenileme tarihi 4 ocak 2024 Site taşıma, hosting değişikliği vs uğraş gerektirmez.

Benden önceki sahibi 2100 TL’lik tanıtım yazısı ve backlink çalışması yaptırdığını söylemişti. Bir içerik bu yüzden biraz daha ön plandadır. Diğer içeriklere de çalışma yapıldığında potansiyeli yüksek olduğunu düşünüyorum. İşi bilenin elinde çok iyi yerlere geleceği şüphesizdir. Siteyi değerini bilecek birisinin almasını isterim.

Site adresi: PM (Domaini herkese göndermeme hakkımı saklı tutuyorum)

Sitenin aylık getirisi: Grafik aşağıda

Sitenin açılış tarihi: 200 günlük

DA / PA Değerleri: 8/10 tamamen organik

Kategori / sitenin içeriği: Kadın sitesi

Günlük hit sayısı: Tamamı organik 20-25 aralığında. Grafikler aşağıda

Ziyaretçi kaynağı: Google, Yandex, Bing

Domainin yaşı: 200 günlük ancak web archive’de eski kayıtlar var. Google, “10 senedir Google’da görünüyor” diyor.

Site tüm içeriği birlikte mi satılık? Sınırlama var ise neler?: Herşey dahil

Hosting dahil mi?: Dahil Veridyen hesabına transfer edilir.

Banlı olduğu sponsor var mı?: Yok

Banlı olduğu arama motoru var mı?: Yok

Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi?: Dahil, 500 TL değerinde Safir Lara teması lisansla birlikte verilecek

Yazılım lisans sonlanma zamanı: Sınırsız

Sitenin satışında herhangi hukuki (telif hakkı v.b. bir problem var mı?: Yok

Eklemek istediğiniz diğer detaylar ve görseller:

İstenen ücret : 15.000 TL

Forum dışı iletişim: 0539 492 61 seksen bir

Adsense Hesabı Ekran Görüntüleri:

Analytics Grafiği ( Her geçen gün yükselişte)

Rank Math Grafiği: ( Her geçen gün yükselişte)

Search Console Grafiği: ( Her geçen gün yükselişte)

Semrush Grafiği: ( Her geçen gün yükselişte) 

Semrush Anahtar Kelime Sıralamaları:

SERanking Grafikleri:

wmaraci
reklam

mg1453 mg1453 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2022
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Teknik Ressam
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Detayları pm alabilir miyim 

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al