Kripto hareketlerini istediğiniz ölçüde ayarlayıp bildirimlerini Telegram gruplarınıza alabileceğiniz botumu sınırsız lisansla satıyorum. Görsel ve açıklamayı aşağıya bırakıyorum. Botu kısa süre denettirebilirim, Telegram grubunuza ekleriz.

Botun Çalışması:

• 1.4 saniyede bir Binance Vadeli İşlemler'de bulunan tüm coinlerin fiyatını çeker.
  • Uyarı vermeye başlayacağı %'lik eşiği siz ayarlarsınız.
  • Uyarı vereceği zaman dilimini siz ayarlarsınız.
  • Fotoğrafta görünen formatta grubunuza mesaj atar.
  • Binance API'si ile çalışmaktadır. 1 adet API key yeterlidir.
  • Fiyat verisini Binance Vadeli İşlemler'den almaktadır.

Bu bot genelde 1 dakikalık zaman diliminde oluşan ani yükselişleri ve ani düşüşleri takip etmek için kullanılıyor. Örneğin dakika ayarını 1 yaptınız ve yüzde ayarını %3 yaptınız. 1 dakika içerisinde %3'ten fazla bir hareket varsa bildirim verir. Bu hareket 15 saniyede de gerçekleşebilir, 45 saniyede de. Mum kapanışı gibi bir beklemesi yok. Fiyat hareketi olduğu anda bildirim verir. 1.4 saniyeden kısa süren hareketler (Pek karşılaşmıyorum) hariç hiçbir veriyi kaçırmaz. Yüzdelik ayarını ve dakika ayarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. 15 dakikalık zaman diliminde oluşan %10 hareket gibi, tamamen sizin inisiyatifinize kalmış.

Uyarılar: Telegram API'si dakikada 20 mesaja izin verdiği için botun ayarlarını yaparken dikkatli olmalısınız. Yüzdelik ayarı %0.1 gibi çok düşük tutarsanız sürekli bildirim vereceğinden dolayı Telegram API limitine takılırsınız.

Dijital ürün olduğu için iade yoktur.

Arayüz yoktur, Console ekranından yalnızca 2 adet değer girerek çalıştırırsınız.

Taranan Coinler:

btc, eth, bch, xrp, eos, ltc, trx, etc, link, xlm, ada, xmr, dash, zec, xtz, bnb, atom, ont, iota, bat, vet, neo, qtum, iost, theta, algo, zil, knc, zrx, comp, omg, doge, sxp, kava, band, rlc, waves, mkr, snx, dot, defi, yfi, bal, crv, trb, rune, sushi, srm, egld, sol, icx, storj, blz, uni, avax, ftm, hnt, enj, flm, tomo, ren, ksm, near, aave, fil, rsr, lrc, matic, ocean, cvc, bel, ctk, axs, alpha, zen, skl, grt, a1inch, btc, chz, sand, ankr, bts, lit, unfi, reef, rvn, sfp, xem, btcst, coti, chr, mana, alice, hbar, one, lina, stmx, dent, celr, hot, mtl, ogn, nkn, sc, dgb, 1000shib, bake, gtc, eth, bnb, ada, xrp, iotx, doge, audio, ray, c98, mask, ata, sol, ftt, dydx, 1000xec, gala, celo, ar, klay, arpa, ctsi, lpt, ens, people, ant, rose, dusk, flow, imx, api3, gmt, ape, woo, ftt, jasmy, dar, gal, avax, near, gmt, ape, gal, ftm, dodo, anc, gala, trx, 1000lunc, op, dot, tlm, waves, link, sand, ltc, matic, cvx, fil, lever, etc, ldo, uni, auction, inj, stg, football, spell, 1000lunc, luna2, amb, phb, ldo, cvx, icp, apt, qnt, apt, bluebird, fet, agix, fxs, hook, magic, t, rndr, high, mina, astr, agix, phb, gmx, cfx, stx, cocos, bnx, ach, ssv, ckb, perp, tru, lqty, usdc, id, arb, joe, tlm, amb, lever, rdnt, hft, xvs, et, blur, edu, idex, sui, 1000pepe, 1000floki, uma, rad, key, combo, nmr, mav, mdt, xvg, wld, pendle, arkm, agld

Görsel:

Fiyat: Sınırsız Lisans 450TL (2 bilgisayar hakkı)