wmaraci reklam

inode limit hatası çözümü var mı?

2 Mesajlar 224 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

squall squall Ekskaliburger #MutluDoyum Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İşletmeci/Gıda
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 21 / 20
  • Ticaret 0, (%0)

Merhaba arakdaşlar herkese iyi forumlar. Çok uzun yıllardır çalışmakta olduğu hosting firması satın aldığım paketin içerisinde inode limiti 250.000 olarak sınırlandırılmış. Aldığımda da böyleydi ancak şuan bu yetmemeye başladı. Yeni gelen güncellemeleri artık kuramaz duruma geldik.

Aşağıda paylaştığım hata ve diğer bilgiyi ekte ekledim. İnternette araştırdığımda bu srun bazen veritabanı hatasına yol açtığınıda belirtiyor. Bazı kullanıcılar geri dönüş olarak site bozuk yazdığınıda belirttiler.

2. görselde dosya kullanım oranı gün başında 99,30 civarı idi. 300 adete yakın videoyu sildim. Ancak bu kadar düştü. 3k ya yakın makale 13k üzerinde görsel mevcut. Eklentiler bölümünde 9 adet eklenti mevcut ve hepsi gerekli eklentiler. Temalar bölümnde 3 adet lisanslı tema mevcut. inode limiti sorununu nasıl çözebiliriz? Teknik destek olarak telep oluşturdum ve üst pakete geçmemiz gerektiğini ilettiler ve üst paket şuan yıllık ödediğim tutar üst paketin aylık tutarıa denk geliyor. Üst pakete geçmeden bu konunun çözümü var mıdır?

42220-657aec9d25979.jpg

42220-657aeca37d63d.jpg

Her Yerde Adalet !
www.ekskaliburger.com
wmaraci
reklam

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)

Inode limitine takılmamak için en mantıklısı VDS hizmeti almaktır. 

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al