wmaraci reklam
lidertakipci

Rakibe Kötü seo uygulamak etkili olur mu?

37 Mesajlar 6.027 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

alparslan alparslan Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 308
  • Beğeniler 27 / 39
  • Ticaret 9, (%100)

Ugurcan adlı üyeden alıntı

Başın belaya girebilir. ( Yiyeceğin küfürler hariç :D )

Siteme Anti-Seo Uygulaması Yapan Kişi

Verdiğiniz linkteki konu hiç inandırıcı değil. Yabancı sitelerin sahiplerinden backlin alanın ip'si alınıp adres tespit edilmiş te ... Siz gerçekten o linkteki konuya inandınız mı? Konuyu ilk defa görüyorum :D Gülmekten koptum o kadar kişi nasıl inanmış diye

wmaraci
reklam

kasparow116 kasparow116 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 74 / 96
  • Ticaret 10, (%100)
1000lerce kasıldığında rahat elenir.

Öğretmenlikte.

cngzhnyldz cngzhnyldz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 245 / 126
  • Ticaret 0, (%0)

alparslan adlı üyeden alıntı

Verdiğiniz linkteki konu hiç inandırıcı değil. Yabancı sitelerin sahiplerinden backlin alanın ip'si alınıp adres tespit edilmiş te ... Siz gerçekten o linkteki konuya inandınız mı? Konuyu ilk defa görüyorum :D Gülmekten koptum o kadar kişi nasıl inanmış diye

Sizin gibileride var işte..
Dünyadan bir habersiniz..

alparslan alparslan Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 308
  • Beğeniler 27 / 39
  • Ticaret 9, (%100)

Mecruh adlı üyeden alıntı

Sizin gibileride var işte..
Dünyadan bir habersiniz..

Antiseonun yasal suç olduğunu ortaya koyan bir yasa mı vr? Hakime adam benim googledaki sıramı düşürmek için +18 kelimelere backlink kastı mı diyeceksiniz? Kaldı ki ipden yer tespiti için neler gerekiyor bilen var mı? Bilişim suçları bununla ilgilenmez ki çünkü adamı yakalasa bile en fazla alacağı ceza ufak bi para cezası htta o bile olmaz bence

wmaraci
wmaraci

ErhanCelikk ErhanCelikk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Hosting Görevlisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 818
  • Beğeniler 141 / 178
  • Ticaret 3, (%100)
Anti SEO uygulayanlara ettiğim hakaretleri bilsen vazgeçersin.
Ahlaksızlıktır, hırsızlıktır, haysiyetsizliktir, utanmazlıktır, insanlık dışı bir harekettir, yapana ..... yapmak gerekir.

arsinli arsinli seo Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 43 /
  • Meslek seo
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 17 / 11
  • Ticaret 19, (%100)
anti seo yapıldığında google ilk önce size bir uyarı mesajı yollamakta ve bu uyarı mesajında bu linklerin para ile satın alındığını google sıralamalarını etkilemek için yapıldığını bunun en kısa sürede düzeltilip veya düzeltmeden cevap alınamıyorsa maddeler halinde sıralanıp google tarafına rapor edilmesini ve google'den yeniden degerlendirme talebinde bulunmanızı yazıyor. benim bildiğim bu aklen mantıken düşünürsekde böyle olmasaydı google her anti seo yapanı dibe vursaydı büyük şirketler mümkün diyil sıralamaya giremezdiler bile

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1011
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaşlar peki bizim sitemize kasılan kelimeleri ve linkleri nasıl görebiliriz.

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Rakibe bir şey yapmaya gerek kalmıyor ki zaten bilinçsiz olarak yapılan seo çalışmaları yetiyor. Yani kimsenin site anti seo çalışması yapmasına gerek yok. Herkes kendi kuyusunu kendi kazıyor.

supheli supheli Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Türkçe Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1441
  • Beğeniler 245 / 238
  • Ticaret 40, (%100)
@Deli Rüzgar arkadaşımıza katılıyorum. Kesinlikle uzak durmalısın.

sarkos sarkos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 30 / 32
  • Ticaret 9, (%100)
Hocam bu tip çalışmalardan uzak durun bunu ne bilişim suçları korkunuz için ne savcılık için değil onurunuz için helal kazanmak için yapın.
Korunmak içinse şöyle söyleyebilirim eğer iyi bir backlink ağı varsa ve Google gerçekten değer veriyorsa o siteyi Anti seoyla indiremessiniz. Fakat değerden kastım pr8 linkleri vs. olan backlink alınmış siteler değil. Google ücretli backlinki anlayamayacak kadar aptal bir sistem değil. Google gözünde ki değerinizi ne pr ne hit belirlemez. Google neden bu ücretli backlink işini bitirmiyor derseniz bunun sebebi piyasada ki sitelerin %90ı ücretli backlinkle bir yere gelmiş ücretli backlink piyasası bitirse olacak kaos'u tahmin edebiliyor musunuz? Bu yüzden anti seoya maruz kalan siteler tak diye gidiyor. Ücretli backlink sadece değersiz sitelerin sıralama da yukselmesini sağlar fakat bu sitelerin çoğu değersiz olduğundan anti seo da hemen uçarlar.
Bilişim suçları anti seo konusunda birşey yapmaz. Önce yaşadığınız ülkeyi öğrenin millet cinayet işliyor ceza almıyor hatta bulunmuyor siz anti seo'dan ceza alınacağını söylüyorsunuz. Ancak yukardan bastırarak birşeyler yaparsınız yoksa birşey beklemeyin. En kötü ip'den yerinizi bulurlar kaldı ki internet cafe denilen yerler var ;) Neyse sizi bulsalar bile bunun davası bilmemnesi... Misal annemin iPhoneu çalındı kaldı ki çalan bulundu ve telefon sanırım İzmirden çıktı ama 1.5 yıldır 3-4 duruşma oldu ertelendi adam gelmedi vs. Uzun iş ve sonunda bir hiç...
Bilişim suçları dışında her türlü bilgi kişisel yorumumdur. Ben Seo Uzmanı değilim kaldı ki çoğu Seo Uzmanı birşey bilmiyor ben kısa bir süredir piyasadayım ve bunlar kendi görüşlerim garantisini vermem.
(Siteme yazsam makale olurdu :D)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al