wmaraci reklam
lidertakipci

Gittigidiyor Hakkında?

5 Mesajlar 1.174 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

NeoEkonomi NeoEkonomi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 109 / 251
  • Ticaret 23, (%96)
Arkadaşlar daha önce gitti gidiyordan ürün satanlara sorum: Şimdi ben biriyle ürününü komisyon karşılığı satmaya anlaştım ürün başı ödeme alıyorum.. Kaçtane satıldığını ise gitti gidiyorda 75 tane mevcut 25 tane satıldı şeklinde yazıyor..

kargolama iletişim her türlü sorumluluk ona ait oldğu için hesap bilgileri karşı tarafa ait.. Acaba örneiğin ben 1 tane sattım düşerse 74 mevcut 26 satıldı derse ben ödeme alıcam...

Şimdi sorum: Ben 10 tane sattığım halde o kalan süre içinde panel sahibi gittigidiyordan onu değiştirebilir mi? örneğin onu 10 değilde 7 tane gösterebilir mi? yani satış miktarı ile oynayabilir mi saygılar...

wmaraci
reklam

Freezby Freezby IMZA YASSAKK :) Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)
Hayır. Satış miktarı ile oynamak için ilanı yeniden yayınlaması lazım. Bu sefer satılan miktar 0 a düşer. 7 ye 8 e değil.

Ayrıca satılan eğer fiziksel bir obje değil de sanal birşeyse takibi daha zor olur. Kullanıcı onaylarına bakın. Satış yapıldıktan sonra her kullanıcı yorum yapar, yorum yapmasa da boş olarak işlemin olumlu olumsuz gerçekleştiğini belirtir sistem.

Sizin yapmanız gereken Tarihlerden yorumları takip edip kaç adet ürün satıldığını saymak. O yorum sistemine hiçbir şekilde hiçbir kullanıcı müdahale edemez.
NeoEkonomi

kişi bu mesajı beğendi.

menfaatcininarkadasi menfaatcininarkadasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek web
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Gittigidiyorda satış yapmanızı önermem. Gittigidiyorda satış yapan satıcıların çoğu maliye tarafından yüzbin tl ve üstü para cezalarına çarptırıldı. Deyim yerindeyse hayatının sonuna kadar borç ödeyecek olanlar var. Şu anda her işlem maliyenin gözetimi altındadır. 1 tane faturasız işlem için 169 TL usulsuzluk cezası + KDV tutarı + gelir vergisi + gecikme cezası + faiz olarak borçlandırılırsınız. Üstüne her ay için bağkur borcunuz doğar oda 300 kusur tl civarıdır.

Meyus Meyus www.DizaynMeyus.Com Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 10 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Sadece stok adedini 30 adetse 50 yapabilir yükseltebilir yani ancak satılan ürün adeti değiştirilemez.
NeoEkonomi

kişi bu mesajı beğendi.

Satılık Sektörel, Jenerik, Projelik Domainler
wmaraci
wmaraci

NeoEkonomi NeoEkonomi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 109 / 251
  • Ticaret 23, (%96)

menfaatcininarkadasi adlı üyeden alıntı

Gittigidiyorda satış yapmanızı önermem. Gittigidiyorda satış yapan satıcıların çoğu maliye tarafından yüzbin tl ve üstü para cezalarına çarptırıldı. Deyim yerindeyse hayatının sonuna kadar borç ödeyecek olanlar var. Şu anda her işlem maliyenin gözetimi altındadır. 1 tane faturasız işlem için 169 TL usulsuzluk cezası + KDV tutarı + gelir vergisi + gecikme cezası + faiz olarak borçlandırılırsınız. Üstüne her ay için bağkur borcunuz doğar oda 300 kusur tl civarıdır.

ben satışı yapmıyorum sadece linki facebook sayfamda paylaşıyorum bu sorun teşkil eder mi?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al