lostyazilim

Blogger Sitesi Hakkında Yorumlarınız (+ ve -)

18 Mesajlar 2.167 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

TahsinCetinkaya TahsinCetinkaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)
evet onu diğer açtığınız konuya baktım...artık onu eklentilerle halledeceksiniz.

https://pirilancer.com/freelancer-ara
wmaraci
reklam

cnkymz cnkymz Araştır Dur ! Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Kimya Mühendisliği
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 41 / 43
  • Ticaret 0, (%0)
1-Sitenin +'ları nelerdir?
+ konusunda bir şey diyemem. Bir süreç boyunca incelemek lazım

2-Sitenin -'leri nelerdir?
Maşallah her yer alabildiğine reklam. Para kazanmak ilk öncelik olmuş site için. Senin düşüncen tabi karışılmaz. Tasarımda kaymalar var. En altta sayfalama yapmışsın 1-2-3 gibi, ama kayma olmuş. Ayrıca sanırım önlem almaya çalışmışsın kendince, sağ tıklayıp kopyala yapıştır yapılmasın gibi, ama gördüğün gibi:

Eurovision Şarkı Yarışması (Eurovision Song Contest), Avrupa Yayın Birliği (EBU)'nin her yıl Avrupa ülkeleri arasında düzenlediği dünyanın en ünlü ve uzun soluklu şarkı yarışmasıdır.1956'da başlayan Eurovision macerası,San Remo Şarkı Festivali'nde doğdu. 24 Mayıs 1956'da İsviçre'ninLugano kentindeki Kursaal Theatre'da gerçekleştirilen ilk gecede Hollanda, İsviçre, Belçika, Almanya, Fransa, Lüksemburg ve İtalya yarıştılar.

şeklinde tüm içeriklerin hala alınabilir konumda :) Velhasıl böyle bir şey yapma bence. Evet çalınması kötü olacaktır sözüm yok ama, zaten şu yaptığın önlem bir işe yaramıyor :) ayrıca ben mousescroll kullanmıyorsam sayfada aşağıya nasıl gitmemi bekliyorsun ? Klavyeden mi gideyim illa :) O mouse tıklamalarını kapattığın için sağ taraftaki kaydırma çubuğu da kullanılmaz durumda. Genel anlamda tasarımın dağınık biraz. Özellikle yazıların sonunda paylaş butonları eklemişsin. Fakat yine butonların altında facebookla ilgili bir paylaşma daha çıkıyor. Oda - olarak değelendirilebilir.

3-Seosu nasıl ?
Bu konuda bir şey demeyeceğim...

4-Açılış hızı nedir?
Fena değil, çok yavaş değil, jet de değil. Ziyaretçileri kötü yönde etkilemez şuan ki hız... Fakat gelen ziyaretçinin internet hızını da bağlı olarak değişkenlik gösterebilir bu... Bende normal...

5-Görsellik nasıl?
Yanlış anlamamanı umarak berbat :) Sebebini başta da söyledim, dağınık tasarım, her alanda reklam... Devamını Oku gibi bir buton koymuşsun, altında da yanıp sönen garip bir şey. Gerek bile yok ona. Devam butonunu zaten ziyaretçi anlar :) Toplu bir tasarım olsa belki daha iyi görünebilir. Sitene eklediğin reklamları düzenleme gereği bile duymadan dümdüz koymuşsun. Hadi biraz kurtarmış kötü değil çok. Fakat her yazının alt kısmında paylaş butonları ile başlayan yorum yaz kısmı ile biten o ara bölümler silsilesi, ne kadar karman çorban bir şey olmuş...

Beni yanlış anlama, kendimce yorumladım :) Para kazanmak adına yapmışsın siteyi, sadece gelir elde edeyim de, sitenin önemi çok yok imajı veriyor siten. O yüzden yanlış anlama beni... Başarılar dilerim...
TahsinCetinkaya

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)
teşekkür ediyorum...bayagı bir değerlendirme apmışsın ...teşekkür ediyorum..bu değerlendirmelerini bu günden itibaren değerlendirmeye alıyorum..reklam kısmı evet pğara kazanmak için ama suan zaten kazanamıyorum :) değerlendirmen uzun ve kayda değer olmuş.emek harcamıssın.teşekkür ediyorum tekrardan..

• Üyelik 06.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 41 / 43
  • Ticaret 0, (%0)
Naçizane önerim, sağlıklı bir tema ile başlayıp (ki seo en başta başlar, biraz içerik gireyim seo yaparım olmaz) sağlam bir alt yapı ile (seo vb.) içerik girip, belli bir süreci aştıktan sonra, 1 yada 2 tane reklam koyabilirsin...

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)
İmzamdaki Site tasarımını değiştirdim.

1-Sizce tasarımda eksik olan şeyler Nelerdir?
2-Tasarım, göze hitap ediyor mu?
3-Hoşunuza giden veya gitmeyen şeyleri söyler misiniz?

• Üyelik 06.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 41 / 43
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam keşke buradaki konunuzun altına devam etseydiniz. Aynı blog iki defa girilmiş oldu böylece. Güncelleme yaptıysanız aynı konunun altına eklemeniz daha mantıklıdır.

• Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)
Onu düşündümde site şimdi yeni tasarımına geçti.O konunun içinde seosuymuş,açılış hızıymış burda istemediğim özelliklerde olunca...konular karışmasın birbirine diye düşündüm...

NovaCep NovaCep WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sistem Yöneticiliği
  • Konum ABD
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 2980
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 16, (%100)
Görmeyeli bayağı değişmiş, birde logoyu değiştirdin mi tamamdır.

Youtube: NovaMobi Teknoloji
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al