wmaraci reklam
lidertakipci

Hacklink'e Son Noktayı Koydum

13 Mesajlar 3.112 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ferahi ferahi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 228
  • Beğeniler 13 / 80
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba Arkadaşlar,

İnternette hacklink konusunda yüzlerce webmaster hacklinkin kalıcı olmadığını kısa süreli yükseliş yakaladığını zararlı olduğunu vs vs düşünüyor.Hepsi tek kelime ile hikaye.Farkında değilmisiniz tüm hacklinkciler uçuyor resmen.Her sektörde ilk sayfada olan en az 3,4 site hacklink yapıyor.Eee hani hacklink kısa süreli başarı sağlıyordu???

Şunu söylemek istiyorum ki kimse kendini kandırmasın.Google hacklinki filan engelleyemez.Hacklink bir site için çok faydalıdır.Siteni birinci sıraya dahi çıkrtır.Ben hacklink yapın demiyorum.Ama malesefki bu böyle.Şimdi diyorsunuzki google şikayet yeri var hacklinkcileri ihbar ediyoruz.Hepsi yalan dolan.Google webmasterleri susturmak için yalandan bir form koymuş oraya.Aşağıdaki yazıyı okuyun.Çünkü Google ın nasıl asla hacklinki engelleyemiceğini açıklamalı şekilde anlayın.

Arkadaşlar Google'ın hacklinki önlemesi imkansızdır.Neden derseniz hemen açıklama yapıyorum.Birinci neden şu ki display:none kodu web tasarımda kullanılan bir koddur.Yani kesinlikle tehlike arz etmeyen koddur.Bu nedenle Google bunu tehlike olarak görmez.Yani o linkleri site sahibinin çıktığını düşünür.Diğer bir mevzu ise,Google kesinlikle hacklink şikayetlerini dikkate almıyor.Bununda nedeni şu,ben rakibimin sitesine hacklink yaparım sonrada Google'a şikayet ederim.Ozaman Google haksızlık yapmış olur.Kısaca özetlemek gerekirse hiçbir açıdan Google kesinlikle hacklink önleyemez ne yaparsa yapasın engelleyemez.Tek çaresi var seo kriterlerinden komple backlink denen sistemi kaldırıcak.Oda imkansız o yüzden sızlanmayın.Rakipleriniz sizinle rekabet içindeyken çamurluk çakallık yapıyorsa sizde yapın.Çünkü buna mecbursunuz.Google insan değil sonuçta bir linkin siteden sahibininmi çıktığını yoksa hackleyen kişininmi çıktığını anlasın varmı fikirlerime katılmayan

O yüzden artık kimse hacklink zararlı kısa süreli başarı sağlar demesin.Hacklink çok faydalıdır.Öyleki sıfır içerikli siteyi dahi uçurur.Eğer hacklinklerinizi kaldırmazsanız uzun süreli başarı da olur.Tabiki de etik birşey değil ama bu malesef böyle.Bunu en büyük firmasındna en küçük webmasterine kadar yapıyorlar...
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

May May Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 64 / 82
  • Ticaret 4, (%100)
Adam haklı

• Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 228
  • Beğeniler 13 / 80
  • Ticaret 5, (%100)

Eyw hocam.Tek istediğim artık şurda bu işe yeni başlayan veya yanlış düşünen arkadaşlarımızın artık uyanması ve reel davranmasıdır.Yani Google elbet anlıcak onları görüşcez onlarla dememelidirler.Hack elbette etik değil ama rakibin yapıyorsa sende yapacaksın.Yada internet sektöründen çekilip gidecek bu kadar basit.Yani bu çıkıyor ortaya ben bunu anlıyorum şuanki durumdan.Helaliyle kazanılmıyor yani.İlle çakallık yapmak gerekiyor üstlerde olmak için.

TDWeb TDWeb SEO Danışmanı - Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek SEO Danışmanı - Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 112 / 210
  • Ticaret 143, (%99)
Tamamen Doğru. Ama hacklink yapmıyorum. yapanada karşıyım.
ferahi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

esinti esinti WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 7 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
iyi hoş demişsin de arkadaşım boş siteye haclink yapsan ne olur ilk güncelleme de sandbox yada filtredesin :) he evet google haclik olayını algılamıyor ancak güncelleme dönemlerin de haclinklerin ile sitendeki içerigi karşılaştırıyor aynı deger de degilse yine güm :) adult siteler haclink yapıyor evet onlar güncellemede gümlemiyor cünkü adamın sitesi adult dolu :) yani arkadasım haclink in neden kısa süreli oldugunu bilmen gerekir once :)

www.arabayarisi.net - www.keriz.net - www.bedavaoyunlar.org

• Üyelik 04.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 112 / 210
  • Ticaret 143, (%99)

esinti adlı üyeden alıntı

iyi hoş demişsin de arkadaşım boş siteye haclink yapsan ne olur ilk güncelleme de sandbox yada filtredesin :) he evet google haclik olayını algılamıyor ancak güncelleme dönemlerin de haclinklerin ile sitendeki içerigi karşılaştırıyor aynı deger de degilse yine güm :) adult siteler haclink yapıyor evet onlar güncellemede gümlemiyor cünkü adamın sitesi adult dolu :) yani arkadasım haclink in neden kısa süreli oldugunu bilmen gerekir once :)

Boş siteye hacklink yada backlink yapsan hiç bişe olmaz. Aşırı backlink yada hacklink yaparsan olur.

wpuzmann wpuzmann Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek seo uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 772
  • Beğeniler 108 / 61
  • Ticaret 4, (%100)
Haksız kazanç her zaman kötü bir durumdur. Hacklink yapan ve yaptıran bence harama el uzatmış demektir.

esinti esinti WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 7 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

TDWeb adlı üyeden alıntı

Boş siteye hacklink yada backlink yapsan hiç bişe olmaz. Aşırı backlink yada hacklink yaparsan olur.

hocam sen yorumu mu tam okumadın herhalde sitendeki içerik ile haclink degerini diyorum sen hem bişi olmaz diyorsun hem aşırı yaparsa olur diyorsun ? yani ...

www.arabayarisi.net - www.keriz.net - www.bedavaoyunlar.org

• Üyelik 04.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 112 / 210
  • Ticaret 143, (%99)

hocam sen yorumu mu tam okumadın herhalde sitendeki içerik ile haclink degerini diyorum sen hem bişi olmaz diyorsun hem aşırı yaparsa olur diyorsun ? yani ...

boş siteye haclink yapsan ne olur ilk güncelleme de sandbox yada filtredesin

Burda yazdığına karşılık soylüyorum. hiç bişe olmaz. Bir sürüde örnek var.
ferahi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 228
  • Beğeniler 13 / 80
  • Ticaret 5, (%100)

Hocam şuna inanabilirsin ki karşında senden seo ve hacklink konusunda devasa düzeyde ileri olan bir insan var.Yani bana bilgiöğretmeye kalkışma.Bunu kendimi beğenmiş biri olduğum için değil gerçekten öyle olduğu için diyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al