wmaraci reklam
lidertakipci

Akmayan bir zaman ve bir yazar

2 Mesajlar 621 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

berkaykuzu berkaykuzu a successful creation Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 1 / 23
  • Ticaret 2, (%100)

Websiteyi açalı 2 ay oldu. Lakin ilk 1 ay boşta geçti. Daha sonrasında tasarım ekleyerek bir şeyler yazmaya başladım.
Kişisel bir blog için alınabilecek alan adları kısıtlı. Bu yüzden sosyal medya ve diğer yerlerde ismimle tanındığımı düşünerek bu şekilde bir alan adı aldım. Benim düşüncem, alan adının bir kişisel blog için bir önem taşımadığı yönünde.

Berkaykuzu.com'u açarken, hayatın içerisinden, herkesin ağzında olan güncel yazılar yazmaktı. Fakat bu düşüncemden vazgeçtim ve hayatın dışarısına yönelik yazılar yazmaya başladım. Bir kaç garip teorimde var, ilerleyen süreçlerde onlarıda yazmaya başlayacağım. Yazılarım genelde "Frenchoje ve Tb" nin yazdıkları gibi olacak sanırım. Şuan websitemde bulunan ve yazmış olduğum yazılar Google'da yer edinmek amaçlıydı ve biraz klasik türdendi. Bundan sonraki yazılarımdaki üslübum sizlerden biri gibi tıpkı bir dost bağbında olacaktır. Bu konuda sizden istediğim tek şey kişisel blogların internette yer edinmesinin bir hayli zor olduğunu göz önüne alarak bana destek vermeniz başta kısa süreli takipçim olmanız, ilerleyen süreçlerde gidişatımı kötü bulursanız websitemi bir kenara itip yolunuza devam edebilirsiniz.

Şimdilik okuyucu sayım yukarılarda değil.

Sloganım "Akmayan bir zaman ve bir yazar"
Sitenin tek yazarı benim ve bu sürekli böyle gidecek diye umuyorum.

Sizin yapacağınız yorumlar, benim için çok önemli. Teşekkür ederim.

Berkaykuzu.com

Akmayan bir zaman ve bir yazar

wmaraci
reklam

berkaykuzu berkaykuzu a successful creation Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 1 / 23
  • Ticaret 2, (%100)
Yorum ve görüşleriniz benim için çok önemli arkadaşlar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al