wmaraci reklam

Sitemizi Google'da Toptan Yükseltme Yolları [Beyin Fırtınası]

26 Mesajlar 3.672 Okunma
smmexpress

siyahgiyen siyahgiyen SEO - E-Ticaret Gelir Arttırma Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek SEO - E-Ticaret Gelir Arttırma
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 649
  • Beğeniler 121 / 191
  • Ticaret 20, (%100)
İçerikmiş , Ziyaretçiyi memnun etmiş diyen arkadaşlar bu ARAMA da ikinci sıradaki (Reklamlar hariç) siteye bir girip bakabilirler mi ? İçeriği iyi mi acaba !!! :)
GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)

siyahgiyen adlı üyeden alıntı

İçerikmiş , Ziyaretçiyi memnun etmiş diyen arkadaşlar bu ARAMA da ikinci sıradaki (Reklamlar hariç) siteye bir girip bakabilirler mi ? İçeriği iyi mi acaba !!!

Verdiğin örnekten bu işi bilmediğin ortaya çıkıyor. O siteye günlük 10 bin kişi girebiliyor mu onu söyle ama benim içeriği güçlü siteme giriyor. İşte fark budur.

Ayrıca kurumsal sitelerle normal siteleri aynı kefede değerlendirmeyin. Adam siteye hergün özgün içerik tabiki ekleyemez.

• Üyelik 01.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 649
  • Beğeniler 121 / 191
  • Ticaret 20, (%100)

kulturelbellek adlı üyeden alıntı

Verdiğin örnekten bu işi bilmediğin ortaya çıkıyor. O siteye günlük 10 bin kişi girebiliyor mu onu söyle ama benim içeriği güçlü siteme giriyor. İşte fark budur.

Asıl ben senin birşey bilmediğini düşünüyorum. Konulara yazdığın bakıyorum arkadaş bir tane mi olumlu yorum yapmaz. Bir insan bu kadar mı negatif olur. Emin ol senin bildiğinin kat be kat fazlasını biliyor ve fazlasını kazanıyorum.

• Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Neyse onu yazıyorum. Anlayan anlıyor anlamayan da işte ben senden çok kazanıyorum diye konuyla alakası olmayan şeyler yazıyor.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 01.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 649
  • Beğeniler 121 / 191
  • Ticaret 20, (%100)
Kesinlikle Arkadaş kesinlikle :)

ByPowerfuL ByPowerfuL E-Commerce Manager Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı - A+++ SEO
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1575
  • Beğeniler 533 / 459
  • Ticaret 18, (%100)
Seo doğaçlamayla olur arkadaşlar mantıklı dogaclamalar yapın istikrarlı olun bakın konularıma ben uyguladığım işlemleri sizlerle paylaşıyorum biraz mantık üretin bu aralar fazla harlandi bu konular artık makale yazmak istemiyorum şevkl kalmadı inanır misiniz bu bir gönderme değil isyandır.
GizemliLORD KarakayaEmre

kişi bu mesajı beğendi.

N11'de Ürünlerinizi İlk Sıraya Taşıyorum. Detaylar İçin P.m Atınız.

GizemliLORD GizemliLORD Tof AŞ-K Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur oldu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 1331
  • Beğeniler 1632 / 280
  • Ticaret 34, (%100)
Google'da yükselmek artık hiç bir yöntem ve taktikle garanti edilemez çünkü sürekli değişiyor Google yakın zamanda bir konuyu aramak için 2-3 kelime yazdığımda az da olsa konu ile alakası olan içeriklerde çıkıyordu (ve benim işime de yarıyordu daha fazla kaynak çıkmıuş oluyordu karşıma) ama şimdi öyle değil Google nokta atışı yapmaya çalışıyor ki yapıyorda başlıklara ve URL lere makalenin ana konusuna göre....

Ek olarak Google sıralaması sürekli değişiyor arada canı sıkılıyor wiki konularını öne çekiyor arada youtube hit çekiyor Google ön plana çekerek bunlar bir yana normal sitelerinde sıralaması artık sürekli ve daha hızlı değişiyor...

Google zamanla yapay seo'yu her türlü fark eder hale gelecek bu yüzden yazmaya çalışmaya devam ve aşırıya kaçmadan doğal seo çalışmalarına devam da diyorum...
kulturelbellek KarakayaEmre

kişi bu mesajı beğendi.

Neden TürkNet'li Olmalıyım>>> https://birurl.com/5nHED

KarakayaEmre KarakayaEmre WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 146 / 145
  • Ticaret 0, (%0)

ByPowerfuL adlı üyeden alıntı

Seo doğaçlamayla olur arkadaşlar mantıklı dogaclamalar yapın istikrarlı olun bakın konularıma ben uyguladığım işlemleri sizlerle paylaşıyorum biraz mantık üretin bu aralar fazla harlandi bu konular artık makale yazmak istemiyorum şevkl kalmadı inanır misiniz bu bir gönderme değil isyandır.

Gizemli LORD adlı üyeden alıntı

Google'da yükselmek artık hiç bir yöntem ve taktikle garanti edilemez çünkü sürekli değişiyor Google yakın zamanda bir konuyu aramak için 2-3 kelime yazdığımda az da olsa konu ile alakası olan içeriklerde çıkıyordu (ve benim işime de yarıyordu daha fazla kaynak çıkmıuş oluyordu karşıma) ama şimdi öyle değil Google nokta atışı yapmaya çalışıyor ki yapıyorda başlıklara ve URL lere makalenin ana konusuna göre....

Ek olarak Google sıralaması sürekli değişiyor arada canı sıkılıyor wiki konularını öne çekiyor arada youtube hit çekiyor Google ön plana çekerek bunlar bir yana normal sitelerinde sıralaması artık sürekli ve daha hızlı değişiyor...

Google zamanla yapay seo'yu her türlü fark eder hale gelecek bu yüzden yazmaya çalışmaya devam aşırıya kaçmadan doğal seo çalışmalarına devam diyorum...

Bu İki Yoruma Kesinlikle Katılıyorum.Çoğu Kişi Seo'yu Sadece Google Olarak Görüyor.Bakın Google Dışında Çeşitli Siteler Yükseliyor.Yandex ,Ara.com.tr,Baidu,Bing Ve Daha Fazlası... Ayrıca Arama Motorlarında Yükselmek Tek Seo İle Olabilecek Bir İş Değil.Sitenizde Ziyaretçilerinizin ilgisini çekebilecek içerikler olması lazım.Bunlar yoksa ziyaretçi ne yapsın sitenizde isterseniz birinci sırada olun çıkar gider.Bunlarıda Düşünün...

Not:Yazdığım Yorum Konuyu Açan Arkadaşa Sitem İçermiyordur.Bu yorum Seo'yu Sadece Google Sanan Seo'culara Sitem İçeriyordur.
kulturelbellek

kişi bu mesajı beğendi.

http://www.emrekarakaya.com.tr/

GizemliLORD GizemliLORD Tof AŞ-K Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur oldu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 1331
  • Beğeniler 1632 / 280
  • Ticaret 34, (%100)

KarakayaEmre adlı üyeden alıntı

Bu İki Yoruma Kesinlikle Katılıyorum.Çoğu Kişi Seo'yu Sadece Google Olarak Görüyor.Bakın Google Dışında Çeşitli Siteler Yükseliyor.Yandex ,Ara.com.tr,Baidu,Bing Ve Daha Fazlası... Ayrıca Arama Motorlarında Yükselmek Tek Seo İle Olabilecek Bir İş Değil.Sitenizde Ziyaretçilerinizin ilgisini çekebilecek içerikler olması lazım.Bunlar yoksa ziyaretçi ne yapsın sitenizde isterseniz birinci sırada olun çıkar gider.Bunlarıda Düşünün...

Not:Yazdığım Yorum Konuyu Açan Arkadaşa Sitem İçermiyordur.Bu yorum Seo'yu Sadece Google Sanan Seo'culara Sitem İçeriyordur.

Türkiye'de ki arama motoru payının %100 kaçına sahip Google :) ?

Google zor olanıdır çünkü köklü ve sistemli bir yapısı olmakla birlikte sürekli algoritması değişen bir işleyişe sahiptir Google'da üst sırada olursan yükseklere çıkarsın...

Not: Konu'da temel faktör Google seo değil bu da var :).. İçerik zaten kaliteli olmalı yoksa kaldır çöpe at o siteyi benim düşüncem...
grdiyan

kişi bu mesajı beğendi.

Neden TürkNet'li Olmalıyım>>> https://birurl.com/5nHED

• Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Bizde aynı şeyi söylüyoruz önce diyoruz içerik, sonra içeriğin ziyaretçi tarafından beğenilmesi adamlar diyorlar bu sitede içerik var mı google bilmem kaçıncı sırada çıkıyor. Bu piyasada yapılacak en güzel şey herkesi kendi haline bırakmak. Herkes bildiğini yapsın bakalım ortaya ne çıkacak.
GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al