wmaraci reklam

Blogları Aşırı Reklama Boğmanın Yararları (!)

16 Mesajlar 2.035 Okunma
smmexpress

USglm USglm Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad U** S**
  • Mesajlar 1864
  • Beğeniler 601 / 364
  • Ticaret 24, (%100)
Kimse sitesinin değerlenmesine sabretmiyor ki. Acele iş ancak böyle oluyor :)

wmaraci
reklam

Yrlmz Yrlmz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Kamu
  • Konum Konya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 794
  • Beğeniler 24 / 137
  • Ticaret 5, (%100)
aynen öyle.kısa ve öz anlatım teşekkürler.tamam tasarımla uyumlu rahatsız etmeyen reklam olurda sitenin her tarafı reklam olmaz ki :) böyle sitelerden direk çıkıyorum şahsen.

Elbet birgün...

ChuckBartowsKi ChuckBartowsKi www.mustafacelikm.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 45 / 124
  • Ticaret 1, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

5 liraya bırakın kişisel blogu hiçbir blog reklam almak istemez. Bu mebla 400-500 liraya çıkınca sizde en azından reklam almayı düşünürsünüz.

Sitemin icerigine bakarsaniz yeni bir site oldunu gorebilirsiniz :) Ben 400-500 TL gibi bir fiyat alabilecek kadar profesyonel oldugumu dusunmuyorum. Kendi kendime eglence olsun diye actigim bir blog adresi. 5 Lira tik basina kusura bakmayinda ben hic gormedim reklam veren. Adult site degil yabanci kaynakli fransada ki bir web koruma sirketinden aldim reklami. :)

500 TL bir cok insan icin caydiricidir. Fakat ben blog sitesinde reklama karsiyim.

ChuckBartowsKi

mujdatsayar mujdatsayar M.Kemal Atatürk Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1285
  • Beğeniler 452 / 308
  • Ticaret 0, (%0)
ya af edersiniz de öyle aşırı reklam koyan siteler şey siteleri gibi benim gözümde ve anında çıkarım öyle sitelerden.

www.mujdatsayar.com
wmaraci
wmaraci

sosyofikir sosyofikir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mimar - Blogger
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 539
  • Beğeniler 92 / 58
  • Ticaret 8, (%100)

USglm adlı üyeden alıntı

Çoğu arkadaş bloğuna veya sitesine bir dünya reklam doldurur.Çok reklam koyunca daha çok kazanacağını düşünür.Aslında çok kazanmak yerine git gide kazanç ve ziyaretçi kaybeder.Ziyaretçiler sitelerde bulunan reklamları hiç sevmezler ama yerli yerinde koyulmuş ziyaretçiyi boğmayan reklamlara bir şey söyelemezler. Çünkü o site sahibinin emeğinin karşılığıdır. İşini kaliteli yapan sayılı site sahibi var.Çoğu site sahibi sitesini yeni oluşturmasına karşın sitesine hemen reklam koyar ve her sayfaya her boşluğa reklam yerleştirir.Hatta çoğu blogger Pop-up lara yönelir.Tamam bunlar size bir anlık kazanç sağlar ama devamlılık getirmez.Sitenizde böyle çok reklam olduğunu gören ziyaretçiler sitenize gelmekten kaçacaktır.Böylece ziyaretçi kaybınız olacaktır.Ve doğrudan hit & reklamveren kaybınız olacaktır.Eğer bloğunuzdan veya sitenizden kaliteli faydalanmak belli ücretler kazanmak istiyorsanız asşırı reklamlardan kaçının ve özgün yazmaya devam edin.Gerisini zaman belirleyecektir.

Kaynak: http://huysuzblog.com/bloglari-asiri-reklama-bogmanin-yararlari

Hocam haklısın katılıyorum , sitemi ziyaret etmeni isterim. Reklamların yerleri ve yorumunu bekliyorum

www.sosyofikir.com

Sosyofikir.Com Kaliteli güncel blog

ADAMNED ADAMNED WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
bazı sitelerde o kadar çok reklam var ki sitede hareket etmek imkansız hale geliyor. bende böyle sitelerde 10 sn fazla durmuyorum ve bir dahada uğramıyorum.

internetten para kazanma yolları
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al