freelance iş ilanları

Ücretsiz en iyi virüs programı?

57 Mesajlar 9.753 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

homfa homfa Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 478
  • Beğeniler 26 / 69
  • Ticaret 3, (%100)
Ben Norton tavsiye ederim. Böyle konular çıktıysa hep Norton'u tavsiye etmişimdir. Yok Norton'u beğenmedim Kaspersky kullanabilirsin.

wmaraci
reklam

aDesigner aDesigner Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 18 / 129
  • Ticaret 0, (%0)
avast kullanıyorum uzun süredir :)

erkut erkut WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 295
  • Beğeniler 35 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
f-secure internet security 2013 bundan daha iyisini bulamazsın.

fatihcan fatihcan www.ktubotekulubu.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 478
  • Beğeniler 212 / 75
  • Ticaret 2, (%100)

ChecK adlı üyeden alıntı

TURK ANTIVIRUS 2012 var yeni ona bir bak

Evet oda güzel diğer antivirüsler kadar değil ancak yeni çıkmasına göre iyi bir giriş yaptı ilerki yıllarda diğerlerinden bir eksiği olmayacağını tahmin ediyorum. Ve halen ücretsiz.

wmaraci
wmaraci

YLDRMZ YLDRMZ Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 36 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
microsoft security essentials

supheli supheli Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Türkçe Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1441
  • Beğeniler 245 / 238
  • Ticaret 40, (%100)

ChecK adlı üyeden alıntı

TURK ANTIVIRUS 2012 var yeni ona bir bak

Hocam güldürmeyin beni. En iyisini sormuş adam; en kötüsünü değil. :)

fatihcan fatihcan www.ktubotekulubu.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 478
  • Beğeniler 212 / 75
  • Ticaret 2, (%100)

Almina adlı üyeden alıntı

Bir önceki sayfada bir arkadaşı gördüm, nickini hatırlamıyorum, 3-4 ayda bir sistem dosyalarını Kaspersky'nin sildiğini söylemiş, Şunu belirtmeliyim ki: 2007'den bu yana Kaspersky kullanıyorum. Bir kere sistem dosyalarımı sildi, ama PC'nin çökmesine neden olmadı; sadece açılışın biraz yavaş olmasına neden oldu. Ve ben, Bundan önce kullandığım PC'mi, Kaspersky sayesinde, 3.5 sene format atmadan kullandım... Bu da benim için Kaspersky'i vazgeçilmez yapıyor açıkçası... Geçen, bir kaç ay önce, Adsense reklamlarını virüğs olarak algıladı, o sorunu da genel bir tarama ile hallettik. Yani diyeceğim o ki, 2007'den bu yana, altı üstü 2 hata, herhalde bu kadarına da göz yumabiliriz diye düşünüyorum. Avira kullanan bir arkadaşımın, Windows'u Avira tarafından komple silindi.
Bir bilgisayarcı arkadaşım vardı, en iyi virüs programının, hiç virüs programı kullanmamak olduğunu söylerdi. :) Bir süre denemiştim, ama o zamanlar basit bir bilgisayar kullanıcısından ibarettim, oyun oynar, MSN falan girerdim.
Yani diyeceğim o ki, herkes, kendi tecrübesini mantıklı bulur, en mantıklısı da bu zaten, kim neyi beğeniyorsa, doğru buluyorsa onu yapacak..
Zararlı siteler, Kaspersky tarafından açılmıyor arkadaşlar, sayfanın ortasında kocaman bir Kaspersky sayfası açılıyor; yani gerçekten de 2012 sürümü daha da bir mükemmel.

En iyi antivirüs kullanmamak diyen arkadaşına hak veriyorum gerçekten bazen istemediğimiz dosyaları vb. istemediğimiz şeyleri silebiliyor engelleyebiliyor bilgisayarımızı kendimiz koruyabiliyor isek kullanmamak bir tercih olabilir yazın çalıştığım yerde Kaspersky 2012 vardı çok güzel koruyordu tabi iş bilgisayarı olunca işi riske atamıyorsun şahsen ben kendi bilgisayarımda antivirüs kullanmıyorum :)

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)
Microsoft Security Essentials :) Ücretsiz En iyisi Bu.

Bir önceki sayfada bir arkadaşı gördüm, nickini hatırlamıyorum, 3-4 ayda bir sistem dosyalarını Kaspersky'nin sildiğini söylemiş, Şunu belirtmeliyim ki: 2007'den bu yana Kaspersky kullanıyorum. Bir kere sistem dosyalarımı sildi, ama PC'nin çökmesine neden olmadı; sadece açılışın biraz yavaş olmasına neden oldu. Ve ben, Bundan önce kullandığım PC'mi, Kaspersky sayesinde, 3.5 sene format atmadan kullandım... Bu da benim için Kaspersky'i vazgeçilmez yapıyor açıkçası... Geçen, bir kaç ay önce, Adsense reklamlarını virüğs olarak algıladı, o sorunu da genel bir tarama ile hallettik. Yani diyeceğim o ki, 2007'den bu yana, altı üstü 2 hata, herhalde bu kadarına da göz yumabiliriz diye düşünüyorum. Avira kullanan bir arkadaşımın, Windows'u Avira tarafından komple silindi.
Bir bilgisayarcı arkadaşım vardı, en iyi virüs programının, hiç virüs programı kullanmamak olduğunu söylerdi. :) Bir süre denemiştim, ama o zamanlar basit bir bilgisayar kullanıcısından ibarettim, oyun oynar, MSN falan girerdim.
Yani diyeceğim o ki, herkes, kendi tecrübesini mantıklı bulur, en mantıklısı da bu zaten, kim neyi beğeniyorsa, doğru buluyorsa onu yapacak..
Zararlı siteler, Kaspersky tarafından açılmıyor arkadaşlar, sayfanın ortasında kocaman bir Kaspersky sayfası açılıyor; yani gerçekten de 2012 sürümü daha da bir mükemmel.

3-4 Yıldır Eset kullanıyorum, PC'de Yavaşlama / Sistem Dosyasını Silme Gibi Bir Sorun Yaşamadım. Zararlı Sitelere Aynı Şekilde Eset'de giriş Yaptırtmıyor. Kaspersky'den Daha İyi Benim Görüşüme Göre Harcadığı Ram Bakımından Bile Daha Üstün. Adsense Reklamını Virüs Olarak Gördüğüne de Rastlamadım.

Almina Almina WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / K
  • Meslek Genel olarak makaleci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 111 / 212
  • Ticaret 2, (%100)
Fiyatlardan bahsedince, şimdi bir de Kaspersky fiyat araştırması yaptım, lisansımın bitmesine az zaman kaldı benim de :) Geçen sene, 3 kullanıcılı olarak 175 TL'ye aldığım Kaspersky internet Security 2012 şimdilerde 64 TL'ye satılıyor.
Kaspersky'nin kendi sitesinde, 3 kullanıcılı Kaspersky internet Security 2013 ise 80 TL... Tüm Kaspersky kullanıcılarına duyurulur, marketlerden 2012 sürümünü almanıza gerek de yok aslında :) tek kullanıcı da 40 TL :)

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

Fiyatlardan bahsedince, şimdi bir de Kaspersky fiyat araştırması yaptım, lisansımın bitmesine az zaman kaldı benim de :) Geçen sene, 3 kullanıcılı olarak 175 TL'ye aldığım Kaspersky internet Security 2012 şimdilerde 64 TL'ye satılıyor.
Kaspersky'nin kendi sitesinde, 3 kullanıcılı Kaspersky internet Security 2013 ise 80 TL... Tüm Kaspersky kullanıcılarına duyurulur, marketlerden 2012 sürümünü almanıza gerek de yok aslında :) tek kullanıcı da 40 TL :)

Kaspersky - Anti-Virus 2013
http://www.kaspersky.com.tr/anti-virus

Kaspersky - Internet Security 2013
http://www.kaspersky.com.tr/internet-security

Eset (NOD32)
https://renew.stratus.com.tr/esetshop/newproducts.aspx

Fiyat Bakımından Kaspersky Daha Ucuz :) Ama Eset Kullanıyorum :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al