wmaraci reklam
lidertakipci

1400'e Alınır Mı?

35 Mesajlar 4.429 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

KhanJitsu KhanJitsu Şef (MEB'de) Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Şef (MEB'de)
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1642
  • Beğeniler 62 / 318
  • Ticaret 93, (%100)
Merhaba arkadaşlar,
Aşağıda özellikleri bulunan Toshiba laptop 1400'e 0 ve 2 yıl garantili olarak alınır mı sizce? Ben direk alacağımda sizin de fikirlerinizi duymak isterim.

İşlemci Intel® Core i7-2630QM™ işlemci | Saat hızı 2.00 / 2.90 Turbo GHz |3. seviye önbellek : 6 MB
    İşletim Sistemi Orijinal Windows® 7 Home Premium Edition 64-bit (önceden yüklenmiş, Toshiba-HDD kurtarma) Türkçe/İngilizce
    Sistem Hafızası 4,096 MB | maksimum genişleme: 8,192 MB | teknoloji : DDR3 RAM (1,333 MHz)
    Sabit Disk 640 GB
    Optik Sürücü DVD Super Multi (Çift Katmanlı) sürücüsü // Uyumluluk : CD-ROM, CD-R, CD-RW, DVD-ROM, DVD-R, DVD-R(DL), DVD-RW, DVD+R, DVD+R(DL), DVD+RW, DVD-RAM Maksimum hız : Okuma: 24x CD-ROM, 8x DVD-ROM/ Yazma: 24x CD-R, 4x CD-RW, 10x HS CD-RW, 24x US CD-RW, 8x DVD-R, 6x DVD-R (Çift Katmanlı), 6x DVD-RW, 8x DVD+R, 6x DVD+R (Çift Katmanlı), 8x DVD+RW, 5x DVD-RAM
    Ekran 15.6" | LED geri aydınlatmalı Toshiba TruBrite® WXGA TFT Yüksek parlaklıkta ekran
    Ekran Kartı CUDA™ teknolojisini destekleyen NVIDIA® GeForce® GT 540M / Bellek kapasitesi : 2.048 MB ayrılmış VRAM / Kullanılabilir grafik belleği, TurboCache™ teknolojisi ile sistem belleği kullanılarak genişletilebilir: yüklü 8 GB sistem belleğine sahip en fazla 4.095 MB (önceden yüklenmiş 64 bit işletim sistemiyle birlikte). Bellek türü : DDR3 Video RAM (sırasıyla Video RAM ve sistem belleği birleştirilmiş) / Bağlı veri yolu : PCI Express®
    Dahili Ekran Çözünürlüğü 1.366 x 768
    Harici Ekran Çözünürlüğü Maksimum çözünürlük : 2.048 x 1.536, Maksimum yenileme hızı : 85 Hz, Maksimum yenileme hızında titreşimsiz çözünürlük : 1.600 x 1.200
    Arabirimler 1 × DC girişi , 1 × harici monitör , 1 × RJ-45 , 1 × kulaklık (stereo) , 3 × USB 2.0 , 1 × Kapalı Konumda USB'den Şarj özelliğini destekleyen USB 3.0 , 1 × 1080p sinyal biçimini destekleyen HDMI , 1 × Çoklu Kart Okuyucu , 1 × Uyku Modunda Müzik destekli harici mikrofon (P755)
    Genişleme 2 x memory yuvaları
    Kablosuz İletişim Ağ Desteği : 802.11b/g/n, Kablosuz Teknoloji : Bluetooth® 3.0
    Kablolu İletişim Gigabit Ethernet LAN 10BASE-T/100BASE-TX/1000BASE-T
    Dahili Ses Sistemi Desteklenen ses biçimi : 24-bit stereo, Toshiba Bass Özelliği Geliştirilmiş Ses Sistemi ve Harman Kardon® Stereo Hoparlörler
    Klavye 102 tuş, Windows tuşları. İlave özellikler : Standart sayısal tuş takımı
    İşaret Aygıtı Çoklu Dokunmatik Kontrole Sahip Touch Pad
    Batarya Teknoloji : Lithium-ion, Maksimum ömür :En fazla 5s30dk (Mobile Mark™ 2007)
    Güç Kaynağı Türü Dünya genelinde kullanım için otomatik algılamalı AC adaptör (100/240 V)
    Fiziksel Boyutlar Ağırlık : 2,62 kg | G x U x Y : 380,5 x 254,0 x 28,0 (ön) / 35,6 (arka) mm
    Garanti 2 Yıl Uluslararası Garanti
    Ürünle Gelen Aksesuar AC adaptör
    Kurulu Yazılımlar Toshiba Bluetooth® Stack , Toshiba Bluetooth® Monitor , Toshiba Disc Creator , Toshiba User Manual , Toshiba Supervisor Password Utility , Toshiba Assist , Toshiba Camera Assistant Software , Toshiba Yüz Tanıma Sistemi , Bu bilgisayarda, Microsoft ® Word ve Excel'in reklam içeren ve sınırlı işlevlere sahip olan sürümleri bulunur. Microsoft ® Office 2010'u satın alarak bilgisayara önceden yüklenmiş olan tam özellikli paketi etkinleştirin , Toshiba Value Added Package (Toshiba Power Saver, Toshiba Zooming Utility, Toshiba PC Diagnostic Tool, Toshiba Flash Cards, Toshiba Components Common Driver , Toshiba Accessibility , Toshiba Button Support) , McAfee® Internet Security (includes free Internet updates for 30 days) , WildTangent Games Console , Toshiba Photo Service , Toshiba Recovery Media Creator , Nero Multimedia Suite 2010 , Nero BackItUp & Burn , Skype , Bing araç çubuğu ve Bing arama , Windows Live Essentials , Toshiba Video Player , eBay , Amazon , Connectivity Doctor , Toshiba ConfigFree™ , Toshiba utilities and drivers (R830)
    Toshiba Easy Media 2D to 3D dönüştürücü , 3D TV desteği , Uyku Modunda Müzik , HDMI çıkışı , 2 Harman Kardon® Stereo Hoparlör , Toshiba Resolution+ , Dolby® Advanced Audio , 1.3 MP web kamera , USB 3.0 , Çoklu Kart Okuyucu , Toshiba ConfigFree™ , Dahili Web Kamerası ve Mikrofon , Toshiba Yüz Tanıma Sistemi , Bluetooth® 2.1 ve EDR , Güç tasarrufu sağlayan Eco Yardımcı Programı , McAfee® Internet Security (30 günlük ücretsiz Internet güncelleştirmeleri içerir) , Nero Yazılımı , LED arka ışıklandırma özelliğine sahip ekran , Otomatik Optik Sürücü Kilidi , PC Health Monitor , Toshiba LifeSpace , Toshiba TEMPRO Performans Ayarlama Hizmeti , Kontrol Düğmeleri , Çoklu Dokunmatik Kontrole Sahip Dokunmatik Yüzey , HDD 3 Boyutlu Darbe Sensörü , USB Kapalı Konumda Şarj , Akıllı Ekran Desteği (P755-1)
    Toshiba Easy Guard HDD Koruması (3 eksenli)
    Güvenlik Özellikleri İstek üzerine HDD parolası, Kablosuz LAN anahtarı, Kullanıcı parolası, Kensington Kablo Kilidi yuvası, Gözetmen parolası
    Farklı Özellikler Artırılmış Intel® SpeedStep® Teknolojisi, HD Ses desteği, SM BIOS uyumlu

Daha anlamlı şekilde görmek için:
http://www.toshibatr.com/ProductDetail.aspx?ProductID=489

wmaraci
reklam

aduygun aduygun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek öğretmen
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
bu özelliklerde 1400'e toshiba iyi bulmuşsun bence :)
Atakan

kişi bu mesajı beğendi.

KhanJitsu KhanJitsu Şef (MEB'de) Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Şef (MEB'de)
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1642
  • Beğeniler 62 / 318
  • Ticaret 93, (%100)
Yok ben bulmadım Toshiba üniversitelilere özel 250 kupon dağıtıyordu bende bu kampanyadan yararlanmak için 1 kupon aldım kendime yarına arıcaklar işte kanıtlanacak ünili olduğumuz sonrasında sipariş vereceğim. Yoksa nereye alıyorsun bu pc yi
aduygun

kişi bu mesajı beğendi.

kelimelerbenim kelimelerbenim Kelimelerin gücü adına! Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 76 / 182
  • Ticaret 9, (%100)
Bence de çok iyi fiyat bu makine için.
Gönül rahatlığıyla alabilirsin.
Atakan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

muhammed649 muhammed649 112 Hayat Kurtarır Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Sağlık Personeli
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 433
  • Beğeniler 91 / 82
  • Ticaret 5, (%100)
Bence pc alırken ihtiyaçlarınızı karşılıyor mu ona bakın. Örneğin grafikle ilgileniyorsanız size ekran kartı ve rami çok yüksek bir pc gerekli. Ben geçen yaz i5 bir HP aldım ve grafikle ilgileniyorum yine de ihtiyaçlarımı tam olarak karşılamıyor. Önemli olan işinizi görebileceğiniz sizi yarı yolda bırakmayacak bir bilgisayar almanızdır.

Dogukan Dogukan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendislik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 6 / 121
  • Ticaret 31, (%97)
güzel özellikler o fiyata rahatlıkla alabilirsin

b3yaz b3yaz WMAracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Diğer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2048
  • Beğeniler 69 / 125
  • Ticaret 18, (%100)
Toshiba olmasaydı etmezdi, ama toshiba'ya değer.
Atakan

kişi bu mesajı beğendi.

emreozalp emreozalp KorGeneral Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 4 / 15
  • Ticaret 4, (%100)
o fiyata çok güzel samsung veya asus bulunabilir. Toshiba bi ara çok ısınıyordu hala öyle mi bilmiyorum ama samsung ve asus u kullandım öneririm.
Bu bilgisayar için harika bir fiyat bence..

Emre Özalp Kişisel Web Sitesi

Guneyy Guneyy se'öcü değilim.. Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 58 / 199
  • Ticaret 86, (%100)
Toshiba mı asla.

Zargana Zargana WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 994
  • Beğeniler 9 / 303
  • Ticaret 11, (%100)
Özellikler ve fiyat gayet iyi. 3 yıllık Toshiba kullanıcısı olarak yazılım güncellemelerine önem vermemeleri dışında gayet memnunum. Nazar değmesin, şu ana kadar bir kez olsun sorun çıkarmadı.

Şimdi baktım aynı bilgisayar en ucuz 2400 TL'ye bulabildim. İndirim oranı bir hayli fazla. Alırsan yalnız temiz bir format çek. Toshiba dizüstüler çok fazla blootware yüklü geliyor. Bu da bilgisayar yavaş çalışıyor hissi yaratıyor.

Ne ekersen onu biçersin
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al