wmaraci reklam
lidertakipci

Yepyeni harika bir sosyal ağ - mergeen.com

25 Mesajlar 3.933 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

myenes myenes $php = new PHP(); Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Back-end Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1051
  • Beğeniler 253 / 258
  • Ticaret 5, (%100)

WolkHan adlı üyeden alıntı

ben başarılı iş'in parayı değil, paranın başarıyı kovaladığını düşünenlerdenim. herşey zamanla, önce kullanıcısını tatmin eden bir yapı haline gelmek lazım.

ilginiz için teşekkürler.

Yalnız şöyle bir şey de var girişimcilerin girdiği bir piyasada örnek veriyorum kırtasiye, bunun üzerine sağlam temeller oturtmuş bir çok şirket yani rakip varsa o piyasada ayakta durmak için sağlam bir bütçe harcamanız gerekir yada fikrinizin çok sağlam olması yani ihtiyacı yönelik olması gerekir. Örnek Twitter.

wmaraci
reklam

WolkHan WolkHan volkansengul.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 13 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

myenes adlı üyeden alıntı

Yalnız şöyle bir şey de var girişimcilerin girdiği bir piyasada örnek veriyorum kırtasiye, bunun üzerine sağlam temeller oturtmuş bir çok şirket yani rakip varsa o piyasada ayakta durmak için sağlam bir bütçe harcamanız gerekir yada fikrinizin çok sağlam olması yani ihtiyacı yönelik olması gerekir. Örnek Twitter.

haklısınız tabii o konuda, bakalım zaman ne göstericek bilinmez ama elimden geldiğince bu projeyi ayakta tutmaya çalışacağım.

Jimmy Jimmy www.mizah.web.tr Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 11 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
bende kayıt oldum dostum şöyle bi inceledim ama site çok yavaş.güzel bişeye benziyor hayırlısı olsun ;)
WolkHan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 13 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
teşekkürler, ara ara yoğunluk sebebiyle yavaşlık oluyor. beklentimin çok üzerinde bir trafiğe sahip hale geldi. ilk fırsatta uzun vadeli bir çözüm getireceğim duruma.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 07.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 13 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
ara ara burdaki konudan gelişmeler hakkında bilgilendirmeler yapmayı düşünüyorum;

Şimdiye kadar yapılan geliştirme ve iyileştirmeler;

- sitedeki yavaşlık tümüyle ortadan kaldırıldı

- kapak fotoğrafı yükleme, kullanıcı adı değiştirme, gif ( hareketli ) yükleyebilme özellikleri eklendi

- çoklu dil desteği aktif edildi (şimdilik sadece türkçe ve ingilizce )

- friendfeed hesaplarınızdaki eski feedlerinizi mergeen'e aktarabilmenizi sağlayan bir özellik eklendi
böylece friendeed deki gönderilerinizi yedeklemiş olacaksınız. (malum ff'in ne olacağı muamma) ve şuan friendfeed profilinizden erişemediğiniz çok eski gönderilerinize erişebilir olacaksınız.

sadece 1 haftada yaklaşık 400 aktif kişi ve 20K üzerinde gönderiye ulaşarak, tahminimin çok üzerinde gerçekleşen ilgi ve olumlu yorumlar için herkese teşekkürler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al