wmaraci reklam
lidertakipci

R.O.B Style Wordpress Teması Ücretsiz...

9 Mesajlar 1.796 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

vicentee vicentee WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek iş adamı
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 41 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar yeni kodladığım temayı sizlere sunmaktan şeref duyarım. Hemde ücretsiz olarak (:
Tema hakkında her şey aşağıda verildi. Buyrun:

R.O.B. STYLE NE ANLAMA GELİYOR?
R.O.B. STYLE WordPress Tema’sı adını tema yazarının isminin baş harflerinden alıyor.
R.O.B. STYLE’i DİĞER TEMALARDAN AYIRAN ÖZELLİKLER NELER?
Temamız %100 özgün bir yapıya sahiptir.
Kullanıcısını – yönetenini sıkmaz ve kullanımı çok kolaydır.
Anlaşılır ve kolay kullanılır bir yönetim paneline sahiptir.
Adsense için en uygun yerleşimi içerir ve kesinlikle ziyaretçi dostudur.
Her fonksiyonu ayrı ayrı düzenlenmiş olup ve kod fazlası bulunmaz.
HTML5 ile gelen elementlerden yararlanmıştır ve CSS3′ten sıkça faydalanmış olup Google Botlarını çeker.
Adsense reklam yerleşimi profesyonel bir arkadaşa yaptırılmış olup max. TBM ve %2 , %3 gibi sayfa To oranlarını yakalayabilir.
Ziyaretçi dostudur, kesinlikle ziyaretçileri çeker.
Renkleri özenle seçilmiş olup göz yormaz.
NEDEN R.O.B. STYLE KULLANMALIYIM?
Bir Wordress siteniz varsa ve sizin için önemli olan insanları kandırmadan sitenizden para kazanmaksa R.O.B. STYLE sizin için biçilmiş kaftan!
BW (Site Trafiği) sıkıntısı yaşıyorsanız bu tema sizin için kurtarıcı olabilir. Temamızın yanında WP Super Cache eklentisini kullanırsanız BW’nin ne kadar az gittiğini görürsünüz.
Piyasada bedava dağıtılan temaların %50′si zararlı kod içeriyor. İşte bu konuda sizlere makaleyazari.com sitesi olarak R.O.B. STYLE temasını öneriyoruz. Çünkü R.O.B. Style hiç bir zararlı kod içermez. Aksine bolca yararlı kod mevcuttur.
R.O.B STYLE TEMASI HANGİ KONUDA AÇILMIŞ SİTELERDE KULLANILABİLİR?

Öncelikle temamız makale sitelerine önerilir. Çünkü bu sektörde çok iyi olduğunu gördük.
Adsense kullanan mobilya sitelerine de ısrarla önerilir. Çünkü mobilya sitelerinde %2,50 Sayfa TO oranı yakaladığı görülmüştür.
Adsense kullanan moda siteleri de bu temayı kullanabilir. Bu sektörde R.O.B. Style Sayfa TO %2.00 oranı yakalamıştır.
Diğer taraftan temamız oyun tanıtım, oyun hilesi, kişisel blog, genel blog, sektörel bloglar, v.s… gibi bütün sektörlerde kullanılabilir.
R.O.B. STYLE TEMASI ÖZELLİKLERİ
HTML5 ve CSS3′ten faydalanılmıştır.
Tamamen özgün bir yapıya sahiptir.
Yönetim paneli mevcuttur.
Resimleriniz için özel olarak tasarlanmış galeri sayfası (dosya eki sayfası) mevcuttur.
Özel olarak reklam yerleşimi yapılmış bir etiket sayfası mevcuttur. (tag.php)
Sosyal medya etkin kullanılmıştır ve ziyaretçileri sosyal medyada beğenmeye, etiketlemeye teşvik edici bir yerleşim uygulanmıştır.
Sağdan soldan fırlayan pop-up’lar kullanılmamıştır.
Adsense reklam yerleşimi profesyonel bir kişiye yaptırılmıştır.
Yönetim paneline bağlı olarak; FeedBurner abonelik alanı, hedef kelime düzenlemesi, yönetilebilir reklam alanları, Facebook hayran sayfası, Google Özel Arama alanı, footer bölümü düzenlemesi, favicon ekleme alanı ve birçok yönetilebilir özellik mevcuttur.
Anasayfa’da son konuya göre değişen benzer yazılar kısmı mevcuttur. Bu ziyaretçileri sitenizde uzun tutmanıza yarar.

TEMADA BULUNAN ÖNE ÇIKAN GÖRSELLER VE MANŞETE RESİM EKLEME HAKKINDA:
Manşete resim eklemek istiyorsanız özel alan olarak “manset” ;
Öne çıkan görsel belirlemek istiyorsanız özel alan olarak “resim” etiketlerini kullanmalısınız.
SON OLARAK;
Temamızın fonksiyon dosyası şifrelenmiştir. Sizden iki isteğimiz var, bu temayı paylaşırken lütfen kaynak gösterin.
Son olarak ise footer’da 1 adet linkimiz mevcut. Bu linki kaldırmayın.
Bu ikisini yapan herkes temamızı ücretsiz kullanabilir. Temamız sadece KUL HAKKI ile lisanslıdır. Buna dikkat ederseniz seviniriz.
Saygılarımla…
MakaleYazari.com yöneticisi = OĞUZ
Video oluşturma ve anlatımlar = KADİR
Konuyu paylaşacaklar için kaynak linki aşağıda verilmiştir. İndirme linki ise kaynağın altındadır.

TEMA DEMOSU: DEMO LINK

Kaynak: http://www.makaleyazari.com/r-o-b-style-wordpress-temasi-artik-sizlerle.html

R.O.B. STYLE DOWNLOAD:
İndirme Linki : https://rapidshare.com/files/1004730608/R.O.B.STYLE-WORDPRESS-TEMASI.zip

İndirme Linki : http://s2.dosya.tc/server21/b5oRiK/R.O.B.STYLE-WORDPRESS-TEMASI.zip.html

Tema hakkında tüm sorularınızı kaynak linke yapmalısınız. Kaynak linkte gerekli eklentiler ve eklenti ayarları da mevcut.

Saygılarımla.

wmaraci
reklam

NailUzun NailUzun Search Engine Optimization Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Search Engine Optimization
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 1 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Hayırlı olsun.
vicentee

kişi bu mesajı beğendi.

SEO Uzmanı - Güzel projelerinize hosting sponsoru olabilirim.

Guneyy Guneyy se'öcü değilim.. Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 58 / 199
  • Ticaret 86, (%100)
Grafik ve fontlarla oynanmalı, teşekkürler.
melankolia vicentee

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek iş adamı
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 41 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Grafik ve fontlar bilerek o hale getirildi hocam. Css dosyası açılabilir durumda isteyen kişiler editleyebilirler. Ben böyle yaptım çünkü böyle hoşuma gitti :)
Yorumlarınız için teşekkür ederim.

wmaraci
wmaraci

Adobewordpress Adobewordpress WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad V** Ö**
  • Mesajlar 677
  • Beğeniler 58 / 418
  • Ticaret 1, (%100)
Eleştiri sever misiniz bilmiyorum ama temayı hiç beğenmedim. Verdiğiniz demo linkindeki site tam anlamıyla çorba. Ortada tasarıma dair hiçbir şey göremedim.

Tabi bunlar benim naçizane fikirlerim.
kulturelbellek SabahKemalCansu vicentee

kişi bu mesajı beğendi.

adobewordpress.com ~ “güncel tasarım okulu”

• Üyelik 06.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek iş adamı
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 41 / 14
  • Ticaret 0, (%0)

Adobewordpress adlı üyeden alıntı

Eleştiri sever misiniz bilmiyorum ama temayı hiç beğenmedim. Verdiğiniz demo linkindeki site tam anlamıyla çorba. Ortada tasarıma dair hiçbir şey göremedim.

Tabi bunlar benim naçizane fikirlerim.

Eleştirileriniz için teşekkür ederim. Ancak;
Her tema tasarımı kuvvetli olacak diye bir kural yok. Evet anasayfa'da tasarım konusunda çok sıkıntı yaşadım. Ben tasarımcı değilim. Bir coder da değilim. Wordpress'e gönül vermiş bir internet kullanıcısıyım o kadar.
Bu temada aradığınızı bulamıyorsanız inanın piyasada çoğu temada aradıklarınızı kesinlikle bulamazsınız.

Demo site karmaşık olabilir bunu kabul ederim. Çünkü bundan 1 ay önce farklı bir tema kullanıyordu. İçerikleri o temaya göre düzenlenmişti. Bir anda değişiklik yapıldı ve ortaya bu karmaşa çıktı.

Teşekkür ederim. :)

deeprock2 deeprock2 runApp Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Mobil ve Web Geliştirme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 1096
  • Beğeniler 271 / 270
  • Ticaret 12, (%100)
Siteniz/ demo açılmıyor şuan. Sorun mu var acaba?

aeSahin aeSahin www.ahmetenessahin.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek PR, Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 806
  • Beğeniler 361 / 151
  • Ticaret 1, (%100)
Çok karışık site ile ilgili hiç bir şey anlayamadım :/

PR | Social Media - Advertising - Post-Production

• Üyelik 06.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek iş adamı
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 41 / 14
  • Ticaret 0, (%0)

aeSahin adlı üyeden alıntı

Çok karışık site ile ilgili hiç bir şey anlayamadım :/

site ile ilgili bir sey anlamaniza gerek yok zaten. Burda site degil tema tanitimi yapiyorum. Bilmem farkinda misiniz? Elestiriye eyvallah ama burda isin dozunu kacirmamak lazim diye dusunuyorum. Burada ucretsiz bisey dagatiyorum. Emek urununu ucretsiz sunuyorum. Sizden aferin beklemiyorum ama gelip konuya site cok karisik diye yorum atin da demiyorum. Gayet basit begenen gelir indirir kullanir begenmeyen de TEMAYI niye begenmedigini yazar yapici olur. Sacma sapan site cok karisik diye yorum atilmaz. Telefondan yaziyorum yazim hatalari icin ozur dilerim. Saygilar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al