wmaraci reklam
lidertakipci

Arama motorlarındaki en değerli kelimeler?

40 Mesajlar 6.001 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Auswitz Auswitz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Seo
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 11 / 10
  • Ticaret 4, (%100)
Herkes saçmalamış herkes kafasında ki hayalleri dışa yansıtıyor. Önemli olan uğraşmak ve emek vermektir. Sen haber ve haberler kelimesinde çıkmak isteyen vatandaş senin Milliyet, Akşam, Hürriyet gazatesinden ne farkın var sende uğraş sende çıkar. Sen Sağlık, oyun diyen vatandaş senin Saglik.gov.tr ve Hürriyet Gazatesinden ne farkın var adamlar basmış sub domaini, basmış içine özgün içerikleri bir kaç tane backlink al işte ''Sağlık'' kelimesindesin. Sen Oyun diyen arkadaş senin Kraloyun.com'dan ne farkın var? Al eline bir domain bas oyunları içine kıy birazda parana backlink, toplist, wiki, tanıtım yazısı, link çıkışı vs Al işte sende ''Oyun'' kelimesinin ilk başındasın. Sen Maç sonuçları diyen vatandaş senin macsonuclari.org domaini alan adından ne farkın var? Adam almış Keywords domaini, ne backlinki var ne bir şeyi çıkmış işte sende al Keywords domain sende çık.

Arkadaşlar bunlar hayal değil,
Emek vererek her şey olur.

wmaraci
reklam

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

Auswitz adlı üyeden alıntı

Herkes saçmalamış herkes kafasında ki hayalleri dışa yansıtıyor. Önemli olan uğraşmak ve emek vermektir. Sen haber ve haberler kelimesinde çıkmak isteyen vatandaş senin Milliyet, Akşam, Hürriyet gazatesinden ne farkın var sende uğraş sende çıkar. Sen Sağlık, oyun diyen vatandaş senin Saglik.gov.tr ve Hürriyet Gazatesinden ne farkın var adamlar basmış sub domaini, basmış içine özgün içerikleri bir kaç tane backlink al işte ''Sağlık'' kelimesindesin. Sen Oyun diyen arkadaş senin Kraloyun.com'dan ne farkın var? Al eline bir domain bas oyunları içine kıy birazda parana backlink, toplist, wiki, tanıtım yazısı, link çıkışı vs Al işte sende ''Oyun'' kelimesinin ilk başındasın. Sen Maç sonuçları diyen vatandaş senin macsonuclari.org domaini alan adından ne farkın var? Adam almış Keywords domaini, ne backlinki var ne bir şeyi çıkmış işte sende al Keywords domain sende çık.

Arkadaşlar bunlar hayal değil,
Emek vererek her şey olur.

http://fikirt.blogspot.com/2012/11/internet-ve-rekabet.html
bence okumalısınız uzun olduğu için blogda yayınladım

trgy trgy Mühendis Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 390
  • Beğeniler 32 / 209
  • Ticaret 16, (%100)
Düşündüğünüz kelimelerin hiçbiri imkansız değil. Bilgi + tecrübe + para sahibi iseniz istediğiniz kelimede zirveye oynayabilirsiniz. Kelimeye göre tek farkedecek olay o kelimede zirveye gelme sürenizdir.

oyun kelimesi diyor bazı arkadaşlar. 4-5 yıl önce bakın bakalım 1. sırada kim vardı? kraloyun vardı ve kimse o geçilemez diyordu. bi ara oyunlar1 vardı o geçilemez deniliyordu şimdi ise oyunskor var.

haber kelimesi için ise durum biraz daha karmaşık çünkü gerçekten para ve ekip işi gerekli.

maç sonuçları gibi kelimeler zor ama yukarıdakilere oranla daha basit. Aylık 1000 tl gibi bir harcamayla gelinebilecek kelimeler.

İmkansız hiçbir kelime yok yeterki baştada söylediğim gibi ğara + bilgi + tecrübeniz olsun. Gerisi zamanla geliyor zaten.

Auswitz Auswitz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Seo
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 11 / 10
  • Ticaret 4, (%100)

LikeSend adlı üyeden alıntı

http://fikirt.blogspot.com/2012/11/internet-ve-rekabet.html
bence okumalısınız uzun olduğu için blogda yayınladım

Evet güzel bir noktaya değinmişsiniz. Posta, Star gibi gazateler ''Haber'' ve ''Haberler'' kelimesinde çıkmak için uğraşmıyor backlink kontrolü vs yaparsanız bunu öğrenebilirsiniz zaten Posta gazatesini örnek alalım internet üzerinden yayıncılığına başlar başlamaz, 1 ay içerisin de Haber ve haberler kelimesinde oturmuşlardır. Neden mi? Adamlar özgün içerik giriyor bir o kadar ekibi var. Bunlar olmayacak şeyler değil, sende çalış senin de olsun. ÖRN: Sohbet kelimesi de zor bir kelimedir ama ben Sohbet kelimesin de 3 domain çıkardım neden çıkıyor peki ? Oyun kelimesinde 2 domain çıkardım bunlar neden çıkıyor? Çıkmayacak diye bir şey yok, bas parayı seninde domainin çıksın bu kadar basit.

wmaraci
wmaraci

seoankara seoankara WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
tatil, haber, nakliyat, seo, aslında değerli derken ne anlamda değerli, bazı kelimeler var arama sayısı ve rekabeti çok düşük ama müşteri odaklı aramalar oluyor

nkucuk nkucuk Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek IT Professional
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Evden eve nakliyat unutulmuş galiba?

GizemliLORD GizemliLORD Tof AŞ-K Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur oldu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 1331
  • Beğeniler 1632 / 280
  • Ticaret 34, (%100)
İdda - Spor - Haber revaşta kelimeler bence...
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

Neden TürkNet'li Olmalıyım>>> https://birurl.com/5nHED

hajanb hajanb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Amelos
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 425
  • Beğeniler 78 / 203
  • Ticaret 0, (%0)
Fikirleriniz için teşekkürler arkadaşlar :)

AhmetOztasci AhmetOztasci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek asfwf
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 906
  • Beğeniler 199 / 232
  • Ticaret 11, (%100)
Haber derim başkada birşey demem.

boş çuval dik durmaz

alisahin alisahin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Bilişim Sektörü
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 4, (%100)

nkucuk adlı üyeden alıntı

Evden eve nakliyat unutulmuş galiba?

Ben yazacaktım ama arkadaş değinmiş. Uğraşmaya başlayınca daha iyi anladım evden eve nakliyat kelimesindeki derinliği

http://www.istanbulasansor.net
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al