freelance iş ilanları

Tüm Adsense Sorunlarınız Çözülür

144 Mesajlar 24.080 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

TahsinCetinkaya TahsinCetinkaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)

eslowhy adlı üyeden alıntı

Hocam Bugün 71 Tıklama 1,27 $ Nasıl ? ..

TBM:0.02
Sayfa BGBG : 0,34 $

berbat kardeşim..benim sitemin bitanesi bugün verdiği para aşagıda:

https://pirilancer.com/freelancer-ara
wmaraci
reklam

Bilginform Bilginform WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / K
  • Meslek Portalcı
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 56 / 49
  • Ticaret 1, (%100)
Evet bugün cevap geldi. PIN gönderdik. En kötü ihtimalle 1 ocakta gelmezse maile dönüş yapın. Yeni bir yöntem belirleyelim dendi.
GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

Bilginin Kaynaksız Olmadığı bilginform.com sitemize herkezi bekliyoruz. Kaliteyi gözlerinizle görün!

celal celal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek mühendis
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 37 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
hocam günaydın

www.diyot.net (günlük trafiği 700-750 ,6 yıllık , pr 2-4 arası çıkıp inen birçok kelimede Google 1. sayfada üst sıralarda(direnç diyot transistör op-amp vs.) birçok sitenin referans veya kopyaladıkları bir site ) ve www.kemeraltı.com /e-kemeralti.com (günlük trafiği 50-70 ,2 yıllık bir site pr 1 , kültür bakanlığının bile bilgileri kullanmak için izin istediğ wikipedia nın kaynak gösterdiği bir site)

siteler için ayrı mail adreslerinden AdSense başvuru yapmama rağmen
Başvurunuz, aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir.

Sorunlar:
-
Site, Google politikalarıyla uyumlu değil

---------------------

Daha fazla ayrıntı:

Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Sitenizin Google AdSense politikaları veya web yöneticisi kalite yönergeleri ile uyumlu olmadığını düşündüğümüzden, şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Hedefimiz, reklamverenlerimize zengin ve anlamlı içerik sağlayıp, organik trafik alan ve kullanıcılarımıza da iyi hedeflenmiş reklamlar göstermemize olanak veren siteler sunmaktır. Şu anda sitenizin bu ölçütleri karşılamadığını düşünüyoruz.

sorunlar sizce nedir

ilkayy ilkayy ucrmyslnmsmdstgmdeanldm Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 1439
  • Beğeniler 372 / 373
  • Ticaret 20, (%100)
Sitem kabul olmuyor adsenseden gelen mesaj başvurduğum site imzamdadır;

Merhaba ilkay gürler,Google AdSense'e olan ilginizden dolayı teşekkürler. Başvurunuzu gözden geçirdikten sonra, program kriterlerimize uymadığını uzmanlarımız gördüler. Bu yüzden, sizi programımıza kabul edemiyoruz.

Google reklamlarının yayıncılarımız için olduğu kadar reklamverenlerimiz için de etkililiğini sağlayacağına inandığımız bazı kurallarımız var. Bütün yayıncıları gözden geçiririz, ve herhangi bir başvuruyu reddetme hakkımızı da saklı tutarız. Biz büyüdükçe, programımızı daha geniş web içeriği sunan web yayıncılarına genişletebileceğimizi düşünüyoruz.

Unutmayın ki kararımızın ayrıntılı sebepleri ile ilgili sorulara cevap veremeyebiliriz. Anlayışınız için teşekkürler.

Saygılar,

Google AdSense Ekibi

wmaraci
wmaraci

esocials esocials Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek diğer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 57 / 82
  • Ticaret 1, (%100)
ben ilk onayı aldım ve reklam kodlarını siteme yerleştirdim.şuan boş reklamlar gözüküyor.ama 3 gün oldu hala "İçerik için AdSense başvurunuz hâlâ inceleniyor. Hesabınız tamamen onaylanana veya reddedilene kadar yalnızca boş reklamlar göreceksiniz. Daha fazla bilgi edinin." şeklindeki kırmızı uyarıyı alıyorum.bu süreç normal midir?eğer normalse daha ne kadar beklemem gerekecek?bu bekleme esnasında yapmam gereken başka birşey var mıdır?

GizemliLORD GizemliLORD Tof AŞ-K Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Memur oldu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 1335
  • Beğeniler 1632 / 281
  • Ticaret 34, (%100)

esocials adlı üyeden alıntı

ben ilk onayı aldım ve reklam kodlarını siteme yerleştirdim.şuan boş reklamlar gözüküyor.ama 3 gün oldu hala "İçerik için AdSense başvurunuz hâlâ inceleniyor. Hesabınız tamamen onaylanana veya reddedilene kadar yalnızca boş reklamlar göreceksiniz. Daha fazla bilgi edinin." şeklindeki kırmızı uyarıyı alıyorum.bu süreç normal midir?eğer normalse daha ne kadar beklemem gerekecek?bu bekleme esnasında yapmam gereken başka birşey var mıdır?

Bazen uzun bir süre bekletiyor. 1 haftadan fazla bekletmez.

Sadece sabret bekle. ;)

Neden TürkNet'li Olmalıyım>>> https://birurl.com/5nHED

esocials esocials Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek diğer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 57 / 82
  • Ticaret 1, (%100)

Gizemli LORD adlı üyeden alıntı

Bazen uzun bir süre bekletiyor. 1 haftadan fazla bekletmez.

Sadece sabret bekle. ;)

bekleyelim bakalım.teşekkürler.
GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Konuyu farklı bir post olarak açmıştım, göz atarken denk geldiğim için buraya da eklemek istiyorum izninizle, kesinlikle spam amaçlı yapılmamaktadır.

Üzerinde çalışmakta olduğum yeni projem olan Hanım Kızım | Görsel Bayan Sitesi için içerik konusunda adsense yönünden endişelerim mevcut, beraberinde fikir aşamasında olan iki projem daha var bu konuda sizden yardım almak istiyorum. Örnek olarak değerlendirmek isteyen arkadaşlar bu site üzerinden yorum yapabilirler.

Bildiğim kadarıyla p*rnografik içerik ve er*tizm içeren sitelerde adsense yerleşimi yasak, site onaydan geçmiyor, geçse de hesap bir şekilde iptal ediliyor ya da site adsense açısından kullanışsız hale geliyor.

Güzel bayan veya yakışıklı erkek fotoğraflarının yer aldığı, içerisinde cinsel öğeler bulunmayan bir site, ilk bakışta içerik olarak güzel bayanlar veya yakışıklı erkekler er*tik gibi görünse de, herhangi bir görsel er*tizm içermese, bu politikaya dahil olur mu? Yani yetişkinler için içerik kapsamında değerlendiril mi?

Şu yüzden soruyorum, örneğin moda, takı, aksesuar barındıran bir bayan sitesi olan Hanım Kızım'da bir topuklu ayakkabı veya elbise resmi içerisinde bayanın güzelliğinin görünmesi, yetişkin içerik olarak mı algılanıyor, burada eleme nasıl yapılıyor?

Ya da sadece erkeklerin fotoğraflarının olduğu bir site açtığımızda, cinsel öğeler içermemesine rağmen, erkek sitesi, er*tizm çağrıştırıyor deyip de politika kapsamı dışında mı değerlendiriliyor?

Bu konuda sağlıklı bir fikir eldesine nasıl sahip olabilirim? Yani bir bayan veya erkek odaklı site açmaya kalktığımızda adsense yönünden direk damga yeme riski mevcut gibi görünüyor, anlamsız bir karmaşa içerisinde kaldım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Kısa bir özetle, moda, güzellik ve er*tizmin ayrımını kim nasıl yapıyor?
Yazıyı okuma zahmeti gösteren kullanıcılarımıza şimdiden teşekkür ediyorum.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

asimox asimox Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 6, (%100)
Merhaba, benim imzadaki sitenin günlük sayfa to % 0.70 lerde bunu nasıl arttırabilirim ve tık başı en yüksek 0.10 fln oluyo genelde ise 0.7 veriyo tık başı düşük mü sizce?

TahsinCetinkaya TahsinCetinkaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)

asimox adlı üyeden alıntı

Merhaba, benim imzadaki sitenin günlük sayfa to % 0.70 lerde bunu nasıl arttırabilirim ve tık başı en yüksek 0.10 fln oluyo genelde ise 0.7 veriyo tık başı düşük mü sizce?

evet düşük..0.25 verdiği de oluyor 0.1 verdiği de..yani bu o reklam sahibinin google'a cömertliğiyle alakalı... tutupta adworks'un bedava çeklerinden biri sana denk gelirse ki sitenin ziyaretçisi azsa genellikle bedava adworrks ceki olanlar gelir.bu yğüzde 0.01 veya 0.07 gibi komik rakamlar kazanırsın..durum bundan ibaret...
GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

https://pirilancer.com/freelancer-ara
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al