freelance iş ilanları

Wordpress Yazar Profili Eklentisi

5 Mesajlar 3.854 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

lonely2134 lonely2134 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 340
  • Beğeniler 51 / 62
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar wordpress' te yazar profil eklentisi var mı? Bildiğiniz güzel bir eklenti mevcut mu?

Blog altında bulunan yazar adına tıkladığında; onun profil bilgileri gelsin mail,biyografi,referansları vb. çoğaltılabilir

Marka Tescil
wmaraci
reklam

Goksel Goksel Yazılım Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 1 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar, bunu eklenti ile yapmanızı açıkçası önermiyorum çünkü kodlar ile yaparak basit şekilde halledebilirsiniz. Dediğiniz gibi ek sayfa oluşturmak yerine basit bir kutuda bilgilerini gösterin bence. Eğer bu tarz bir şey düşünürseniz ben size istediğiniz şeylerin wordpress kodlarını vereyim. Siz single.php de bunları ekleyip, css ile tasarım olarak düzenleyin :)

Yazar Adı Soyadı için :

Yazar Websitesi için:

Yazar Resmi için:

Yazar Biyografisi İçin:

Yazar mail adresi için:

İyi çalışmalar :)

lonely2134 lonely2134 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 340
  • Beğeniler 51 / 62
  • Ticaret 0, (%0)
[QUOTE=Goksel;432207]Merhabalar, bunu eklenti ile yapmanızı açıkçası önermiyorum çünkü kodlar ile yaparak basit şekilde halledebilirsiniz. Dediğiniz gibi ek sayfa oluşturmak yerine basit bir kutuda bilgilerini gösterin bence. Eğer bu tarz bir şey düşünürseniz ben size istediğiniz şeylerin wordpress kodlarını vereyim. Siz single.php de bunları ekleyip, css ile tasarım olarak düzenleyin :)

Hocam cevap için çok sağ olun ama ben pek koda girmeyeyim... Anlamıyorum bozarım çünkü :D Hazır bir kaç eklenti varda işimiz görmüyor ya :(

Marka Tescil

Gokaycan Gokaycan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek web master
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad G** C**
  • Mesajlar 113
  • Beğeniler 5 / 27
  • Ticaret 2, (%100)
[QUOTE=Goksel;432207]Merhabalar, bunu eklenti ile yapmanızı açıkçası önermiyorum çünkü kodlar ile yaparak basit şekilde halledebilirsiniz. Dediğiniz gibi ek sayfa oluşturmak yerine basit bir kutuda bilgilerini gösterin bence. Eğer bu tarz bir şey düşünürseniz ben size istediğiniz şeylerin wordpress kodlarını vereyim. Siz single.php de bunları ekleyip, css ile tasarım olarak düzenleyin :)

yukarıda vermiş olduğunuz kodları detaylı olarak şu kod şunun altına, şu kod şunun üstüne diye detaylı bilgi verirseniz arkadaş daha basit ekleyebilir.
Ayrıca arkadaşın style.css de bu kodlarını şekillendireceğini düşünmüyorum onlarıda tarif etseniz destek isteyen kişi tam olarak konudan yararlanmış olur.

Kuru kuru kod bir işe yaramaz destek detaylarla verilen birşeydir :)

wmaraci
wmaraci

tuuruls tuuruls Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Z**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 10 / 651
  • Ticaret 41, (%100)
Ultimate Member, UserPro, User Easy Membership tarzı eklentiler işinizi görebilir.
Tavsiyem Ultimate Memberden yana olacaktır, wordpress.org'dan indirip kurabilirsiniz.

Demo profil: nedersun.com/uye/editor
Frontend olarak sunuldu, PRO versiyonu da var fakat üyelik için kullanacağınızdan dolayı Proya gerek bile yok. Türkçeleştirme olayı da basit, formları ayarlamak vs. basit. /author kalıcı bağlantısını da otomatik değiştiriyor.

Ek Olarak: Pardon profilleri gizlemişim :)

Ek Olarak: Ama güzeldir hocam indirip deneyin derim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)