wmaraci reklam

Alan adıma ne sitesi yapmalıyım ?

15 Mesajlar 1.694 Okunma
smmexpress

heptasarim heptasarim Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum 1
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 144 / 31
  • Ticaret 0, (%0)

ResulCoskun adlı üyeden alıntı

Önerileriniz için Teşekkür ederim. Premium listeme dahil edersen derken neyi kasteddiniz ? Premium siteleri vs ?

Adult site kurmak istemem Elhamdulillah :)

DizinSitesi ve Şikayet sitesi önerilerinizi düşüneceğim.

Ekleme: Kalıcı bir proje yapmayı düşünüyorum. Proje var oldukca Proje önerisini yapan arkadaşın sitesini footer da yayınlamayı düşünüyorum.

Eksik yazmışım. Premium listeleme demek istedim. Yani dizin sitesi olacak ya, bazı eklenen siteleri yıllık cüzi ücretler karşılığında daha ön planda gösterebilirsin. Reklamlar da alırsın daha iyi olur.

Şikayet sitesi ise daha geniş kapsamlı. sikayetvar dot com dışında 1-2 tane daha şikayet sitesi var. Geçen gün baktım 2. sırada çıkan wordpress ile basit bir şey yapmış ama içerikleri fena değildi. Ne de olsa çok örnek yok.

Daha geniş kapsamlı dememin sebebi ise bundan para kazanabilmen reklamlara bağlı değil ki zaten reklam alınmaz bu sitelere. Sana güzel bir öneri yapayım, topladığın şikayetleri zenginleştirerek ilgili şirketlere satabilirsin. Tabii bunun için güzel bir yapılanma içine girmen gerekecektir. (firma kurma ve geliştirme)

wmaraci
reklam

ResulCoskun ResulCoskun Hop Dedik. Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilmiyorum :D
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** C**
  • Mesajlar 686
  • Beğeniler 169 / 96
  • Ticaret 13, (%100)

heptasarim adlı üyeden alıntı

Eksik yazmışım. Premium listeleme demek istedim. Yani dizin sitesi olacak ya, bazı eklenen siteleri yıllık cüzi ücretler karşılığında daha ön planda gösterebilirsin. Reklamlar da alırsın daha iyi olur.

Şikayet sitesi ise daha geniş kapsamlı. sikayetvar dot com dışında 1-2 tane daha şikayet sitesi var. Geçen gün baktım 2. sırada çıkan wordpress ile basit bir şey yapmış ama içerikleri fena değildi. Ne de olsa çok örnek yok.

Daha geniş kapsamlı dememin sebebi ise bundan para kazanabilmen reklamlara bağlı değil ki zaten reklam alınmaz bu sitelere. Sana güzel bir öneri yapayım, topladığın şikayetleri zenginleştirerek ilgili şirketlere satabilirsin. Tabii bunun için güzel bir yapılanma içine girmen gerekecektir. (firma kurma ve geliştirme)

Şikayet Sitesi için çok güçlü bir yapılanma gerekli. Ancak dizin sitesini düşünebilirim. Teşekkür ederim. Konu Güncel

Ek Olarak: Konu Güncel

Ek Olarak: Güncel

[HEMEN ÇEKİM] Ücretsiz 100 LBC coin almak şuan ki değeri 21.6$

MehmetEmre MehmetEmre WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Elit bir web dizini oluşturabilirsin dostum, firma rehberi tarzında. WP ile de hallederiz meraklanma ;)
ResulCoskun

kişi bu mesajı beğendi.

ResulCoskun ResulCoskun Hop Dedik. Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilmiyorum :D
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** C**
  • Mesajlar 686
  • Beğeniler 169 / 96
  • Ticaret 13, (%100)

heptasarim adlı üyeden alıntı

Web sitesi dizini olabilir. Premium listeme dahil edersen para kazanabilirsin. Ama ele aya düşmüş olanları kullanma bence.

Kimin önerisini yaparsam siteden link vereceğimi belirtmiştim. Lütfen siteye üye olup gold site olarak sitenizi eklermisiniz ?
heptasarim

kişi bu mesajı beğendi.

[HEMEN ÇEKİM] Ücretsiz 100 LBC coin almak şuan ki değeri 21.6$
wmaraci
wmaraci

heptasarim heptasarim Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum 1
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 144 / 31
  • Ticaret 0, (%0)

ResulCoskun adlı üyeden alıntı

Kimin önerisini yaparsam siteden link vereceğimi belirtmiştim. Lütfen siteye üye olup gold site olarak sitenizi eklermisiniz ?

Tebrikler, hayırlı olsun. Birazdan eklerim imzamdaki siteyi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al