freelance iş ilanları

LG Optimus Black P970 Kullanan Varmı

5 Mesajlar 1.777 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

nevelturk nevelturk WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 02.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 10 / 75
  • Ticaret 12, (%100)
Arkadaşlar öneriler üzerine atrix almaya karar vermiştim taaki Türkiye de kalmadığı hakkında duyumlar aldım Vatan Computer, Teknosa, Electro World, Gold'a gittim ve bulamadım sonra BİM'e gelen LG Optimus Black P970 'i gördüm telefon özellikler bakımından iyi ama birde kullanıcıları tarafından yorumlar almak beni daha çok bilgilendirir.

Bugün android sürümünün yükseltilmesi hakkında araştırmalar yaptım ve herkesin bildiği ShiftDelete.Net forumunda LG Optimus Black ICS 4.0.4 Çıktı başlığında açılmış bir konu gördüm galiba 4.0.4 güncellemeside gelmiş siz neler önerirsiniz kullananlardan yorum bekliyorum.

wmaraci
reklam

Riza Riza 1337 @ trendyol Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek 1337
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad R** S**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 1008 / 403
  • Ticaret 21, (%100)
Eğer fiyatı biraz daha arttırmayı düşünürseniz Xperia P düşünebilirsiniz , gerçekten Sony kalitesi LG den kat kat iyidir bana göre , ayrıca bu ay Jelly Bean güncellemesi de geliyor. :)

1337

nevelturk nevelturk WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 02.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 10 / 75
  • Ticaret 12, (%100)
Verebileceğim fiyat 650 en fazla bu telefonu elemiştim fakat bugün gördüm 4.0.4 güncellemesini geldiğini şuana dek hiç android telefonum olmadı nasıl yapılacağı hakkında en ufak bir bilgim yok. Eğer yorumlar olumlu şekilde olursa ve yardım alabilirsem bu telefonu alacağım.

Rick35 adlı üyeden alıntı

Eğer fiyatı biraz daha arttırmayı düşünürseniz Xperia P düşünebilirsiniz , gerçekten Sony kalitesi LG den kat kat iyidir bana göre , ayrıca bu ay Jelly Bean güncellemesi de geliyor. :)

supheli supheli Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Türkçe Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1441
  • Beğeniler 245 / 238
  • Ticaret 40, (%100)
bu telefonu bende almayı düşünüyorum gerçekten çok güzel bir telefona benziyor güncelleme olarak en son 4.0.4 gelmiş kullanan varsa yorumlarsanız bende sevinirim.

wmaraci
wmaraci

Shakedown Shakedown Forza BEŞİKTAŞ Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Çevre Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1708
  • Beğeniler 225 / 548
  • Ticaret 60, (%100)
Çok uzun süre kullandım Lg Optimus Black'ı sorunsuz kullanabileceğin bir cihazdır.Ekran parlaklığına bir kere bayılacaksın.Performans bakımından da oldukça yeterli.Ben sorunsuz 3d oyunlar falan oynabiliyordum. Vatanda 575 TL fiyatı o fiyata hiç düşünmeden al derim.
supheli

kişi bu mesajı beğendi.

"Tabiatın isteklerini anlamazlıktan gelen, cezasını görür." [Balzac]
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al