Kimdir.com’da Yeni Özellikler ve 500 Kişiye Davetiye

16 Mesajlar 3.197 Okunma
smmexpress

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)

Tek sayfalık online profil sitesi Kimdir.com, Şubat ayından bu yana kapalı betada. Kimdir.com’dan güzel bir kaç yeniliğin haberini alınca hem bunlardan bahsedelim hem de halen siteye üye olamayan Webrazzi okuyucuları için biraz davetiye paylaşalım istedik. Yazının sonunda paylaşmış olduğumuz Kimdir.com davetiye kodunu bir de başlamadan buradan paylaşalım ki sabırsızlanan okuyucularımız gecikmeden 500 kişilik kontenjandan faydalanabilsinler.

Kimdir.com’a üye olabilmek ve sayfanızı yaratabilmek için kullanmanız gereken kod “webrazzi2“. Şimdi geçelim servisin yeni özelliklerine ve detaylara…

Yorumlar
Halen Kimdir.com’u tanımayanlar için, sosyal ağ profillerinizi paylaşabildiğiniz kişisel bir tanıtım sayfası olduğunu paylaşalım. ‘Kimdir?’ sorusuna daha iyi yanıt vermek isteyen servis, geçtiğimiz haftalarda yorum özelliğini devreye alarak bence çok isabetli bir adım attı. Bu sayede kişileri tanımaya sosyal bir boyut katan Kimdir.com’da şu anda 5000′den fazla üye bulunuyor.

İstatistikler
Kimdir.com’un yeni ve bir o kadar önemli olan özelliği ise ‘istatistikler’ oldu. Profil sayfasının üst kısmından erişilen istatistikler kısmında ziyaretçi sayısı, ziyaretçi kaynakları, anahtar kelimeler ve sosyal ağlarınıza giden trafik gibi veriler sunuluyor. Bu sayede Kimdir.com profilinizin kaç kişiye ulaştığını görebiliyorsunuz. Bu da sizin internette ne kadar arandığınızın bir çeşit kanıtı oluyor.

Daha Fazla Yenilik
Bunlara ek olarak Kimdir.com’un bundan sonra görsel kişi arama motoru mantığını uygulayacağını ve daha detaylı kontrol paneli özelliklerinin ekleneceğini öğrendik. Üyelerin de davetiye gönderebileceği bir sonraki safhada daha fazla sosyal medya entegrasyonu ve sosyal medyadaki veri akışları da Kimdir.com profillerine eklenecekmiş.
Gelecek haliyle Devrim Demirel’in Şirketçe‘nin kişilere odaklı bir modelini uygulamaya çalıştığını görüyorum ve bunda da başarılı olacağına inanıyorum. Yeni özellikleri ve organik aramalarda da iyi sonuç vermesiyle Kimdir.com sanırım istediği çok geçmeden ulaşacaktır.
ve Davetiye..
Devrim Demirel daha önce 200 davetiye paylaşmış ve kısa sürede tükenmişti. Bu kez biraz daha cömert davranmış ve hızlı davranan 500 Webrazzi okuyucusu için webrazzi2 davetiye kodunu oluşturmuş. Kimdir.com‘u ziyaret edin ve ‘davetiye ile kayıt ol’ bağlantısını tıklayın.

Kaynak: http://www.webrazzi.com/2011/08/04/kimdir-comda-yeni-ozellikler-ve-500-kisiye-davetiye/

wmaraci
reklam

Seckin Seckin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek UI Designer
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 1277
  • Beğeniler 138 / 204
  • Ticaret 21, (%95)
davetiye kodu bitmişmi banamı öyle diyor ?

• Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
Ben denemedim. Çok önceden üye olmuştum ben kimdir.com'a :) Davetiye isteyenler vardı, webrazzi böyle bir yazı yazmış paylaşayım dedim. Benim adresim: http://atakan.kimdir.com

Metin Metin metinli.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Analisti ve Siber Güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 61 / 582
  • Ticaret 18, (%94)
Aynı kulvarda olan başka bir yurt dışı servisi var, incelemek isteyenler için,

about.me

Yazar, yazılım geliştirici, SEO Analisti ve siber güvenlik uzmanı.
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)

ProgramYapmak adlı üyeden alıntı

about.me

About.me'yi de biliyorum. Önceden orayı kullanıyordum. Daha sonra kimdir.com açılınca oraya kayıt oldum hemen.
Kendi ülkemizden bir girişim varken yabancılarınkini neden kullanayım ki şahsen? :) Kimdir.com'u kullanırım daha iyi.

Metin Metin metinli.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Analisti ve Siber Güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 61 / 582
  • Ticaret 18, (%94)
Haklısın, incelemek isteyen arkadaşlarımız bakabilirler, kimdir'in böyle kalması daha iyi, yarın bir gün 3mocan.kimdir.com tarzında saçma şeylerle dolabileceğine inanıyorum. Daha elit ve kaliteli bir duruş sergiliyor.. ;)

Yazar, yazılım geliştirici, SEO Analisti ve siber güvenlik uzmanı.

• Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
Tabiki about.me'de şuan daha fazla özellik var ama kimdir.com'da gelişecek zamanla. Zaten yeni yeni özellikler ekleniyor. Bize verdiği adreste daha güzel. ...kimdir.com : )

mertozgun mertozgun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Dün yayınlanmış ve bugün bitmiş.

Seckin Seckin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek UI Designer
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 1277
  • Beğeniler 138 / 204
  • Ticaret 21, (%95)

ProgramYapmak adlı üyeden alıntı

about.me

ben bilmiyordum teşekkür ederim kimdir e üye olabilsem olurumda şimdilik about.me yi kullanıcam

tont10 tont10 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad N** B**
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 11 / 8
  • Ticaret 8, (%100)
Şuan davetiye yokmu ?

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al