freelance iş ilanları

Türkçe Lol'a Ben LoL Derim!

13 Mesajlar 2.364 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Cry Cry http://www.kolbozuk.net Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 870
  • Beğeniler 58 / 170
  • Ticaret 5, (%100)
Sorun Türkler değil, sorun veletler :) Yoksa 17 yaş üzeri oyuncular çok da güzel oynayabiliyor.

wmaraci
reklam

EmirhanErgul EmirhanErgul WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 75 / 59
  • Ticaret 5, (%100)

Cry adlı üyeden alıntı

Sorun Türkler değil, sorun veletler :) Yoksa 17 yaş üzeri oyuncular çok da güzel oynayabiliyor.

Hocam, anlatmak istediğim farklıydı. Bir oyuncu vardır ağzınızı açık bırakır. Bir oyuncu vardır ağzınızı 'açık' bırakır. Ondan önce yazan hocam türklere bir genelleme yapmadım (Zaten öyle bir genelleme yapmayı da sevmem) fakat. Gerçekten şuan abisinden,ablasından gören kayıt olup oynamaya çalışıyor. Biz hadi 5 kişi skype üzerinden oynuyoruz karşı takıma acıyorum, 5 kişi başlıyor 2 kişi kalıyorlar. LOL türkçe değilken en azından belli bir yaş sınırı vardı. '16-32' şimdi '7-32' bütün aile lol oynuyor. Bu sabah maç atalım dedik, karşı takımdan biri diğerinin karakterini seçmiş diye, adam geliyor bile bile bize kendini öldürüyor. Rakip takımdan birini öldürünce etmediği küfür kalmıyor. Tamam türkçe oldu kötü oldu da demiyorum Kabiliyet dizmek kolaylaştı. Fakat gerçekten belli bir yaş sınırı olması lazımdı. Hangi oyunda bilmiyorum, kayıt olurken TC soruyordu, yaş tutmuyorsa olamıyordun. Onunda çaresi var abisinin,ablasının,annesinin veya babasının TC'yi verir yine kayıt olur fakat 100 kişinin yaşı tutmuyorsa, 40'ı pes ederdi. Yani herkesin görüşü farklı, herkesin görüşünü de saygım var.

Riza Riza 1337 @ trendyol Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek 1337
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad R** S**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 1008 / 403
  • Ticaret 21, (%100)

EmirhanErgül adlı üyeden alıntı

Hocam, anlatmak istediğim farklıydı. Bir oyuncu vardır ağzınızı açık bırakır. Bir oyuncu vardır ağzınızı 'açık' bırakır. Ondan önce yazan hocam türklere bir genelleme yapmadım (Zaten öyle bir genelleme yapmayı da sevmem) fakat. Gerçekten şuan abisinden,ablasından gören kayıt olup oynamaya çalışıyor. Biz hadi 5 kişi skype üzerinden oynuyoruz karşı takıma acıyorum, 5 kişi başlıyor 2 kişi kalıyorlar. LOL türkçe değilken en azından belli bir yaş sınırı vardı. '16-32' şimdi '7-32' bütün aile lol oynuyor. Bu sabah maç atalım dedik, karşı takımdan biri diğerinin karakterini seçmiş diye, adam geliyor bile bile bize kendini öldürüyor. Rakip takımdan birini öldürünce etmediği küfür kalmıyor. Tamam türkçe oldu kötü oldu da demiyorum Kabiliyet dizmek kolaylaştı. Fakat gerçekten belli bir yaş sınırı olması lazımdı. Hangi oyunda bilmiyorum, kayıt olurken TC soruyordu, yaş tutmuyorsa olamıyordun. Onunda çaresi var abisinin,ablasının,annesinin veya babasının TC'yi verir yine kayıt olur fakat 100 kişinin yaşı tutmuyorsa, 40'ı pes ederdi. Yani herkesin görüşü farklı, herkesin görüşünü de saygım var.

arkadaşım var tr de oynuyor , geçen gece 00:30 sularında 5 kisi random girmisler karşı takımla ard arda 9 defa maç atmışlar :D düşünün random hali :D gece bomboş server , tabi karşı takım seçilirken elonunda katkısı var :p
EmirhanErgul

kişi bu mesajı beğendi.

1337
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al