wmaraci reklam

Bir websitesi açıldıktan sonra neler yapılmalı?

15 Mesajlar 2.010 Okunma
wmaraci reklam

Junkii Junkii WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 22 / 20
  • Ticaret 1, (%100)
Wordpress kurulu websitem var. İlk defa website ile uğraşıyorum. Web site açtıktan sonra neler yapılmalı?

wmaraci
reklam

Bilginform Bilginform WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / K
  • Meslek Portalcı
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 56 / 49
  • Ticaret 1, (%100)
Sağlam ve kaliteli içerik ile doldurulmalı. Başka sitelerden copy paste değilde kendi yazılarınla içerik hazırlamalısın...

Bilginin Kaynaksız Olmadığı bilginform.com sitemize herkezi bekliyoruz. Kaliteyi gözlerinizle görün!

Tasarimhizmeti Tasarimhizmeti WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Web siteni google, yandex, bing yahoo gibi sayfalara kayıt etmek ve sitemap eklemek. Web site türüne göre içeriklerini güncel olarak eklemek. Daha fazla kitleye, siteni duyurmak için Seo çalışmaları ve reklam çalışmaları yapmak veya yaptırmak. Gelir elde etmek istersen, ilerleyen zamanlarda sitende reklam yayınlamak, adsense başvurmak gibi...

Afsin Afsin Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 9 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
Site haritanı oluşturmalısın. [I]İletişim[/I], Hakkında gibi bölümler olmalı. SEO ayarlarını düzenlemelisin vs.

sesli kitap arşivi
wmaraci
wmaraci

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
Kesinlikle siteyi 'açar açmaz' sosyal medya hesapları düzenli bir şekilde oluşturulmalı. Bunu ihmal etmemenizi öneriyorum. Bu konu artık çok önemli çünkü. :)

Hakkımızda, İletişim gibi sayfaları oluşturmayı da ihmal etmeyin. Sürekli güncel içerik oluşturun, çizginizi belli edin. :)

Şimdiden başarılar.
siyahgiyen

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 22 / 20
  • Ticaret 1, (%100)

Atakan adlı üyeden alıntı

Kesinlikle siteyi 'açar açmaz' sosyal medya hesapları düzenli bir şekilde oluşturulmalı. Bunu ihmal etmemenizi öneriyorum. Bu konu artık çok önemli çünkü. :)

Hakkımızda, İletişim gibi sayfaları oluşturmayı da ihmal etmeyin. Sürekli güncel içerik oluşturun, çizginizi belli edin. :)

Şimdiden başarılar.

Teşekkür ederim. Tam sosyal paylaşım sitelerinde paylaşma eklentisi yüklemiştim(digg digg), onu ayarlaya uğraşıyordum. Ondan sonra facebook sayfası açacaktım. Gerçi 3-4 gün sonra içerik eklemeye başlarım ama.
Atakan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)

Junkii adlı üyeden alıntı

Teşekkür ederim. Tam sosyal paylaşım sitelerinde paylaşma eklentisi yüklemiştim(digg digg), onu ayarlaya uğraşıyordum. Ondan sonra facebook sayfası açacaktım. Gerçi 3-4 gün sonra içerik eklemeye başlarım ama.

Facebook, Twitter gibi hesapları açtıktan sonra kullanıcı adınızı almayı unutmayın. :)

Örneğin web siteniz wmsite.com ise sosyal medyada "wmsite" kullanıcı adları sizde olsun.

• Üyelik 20.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 22 / 20
  • Ticaret 1, (%100)

Facebook, Twitter gibi hesapları açtıktan sonra kullanıcı adınızı almayı unutmayın. :)

Örneğin web siteniz wmsite.com ise sosyal medyada "wmsite" kullanıcı adları sizde olsun.

Twitter'ı kendi kullanıcı adımla kullanıp siteyi onunla ilişkilendirmek mi daha iyi olur yoksa siteye özel twitter hesabı açmak mı daha iyidir?

• Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)

Junkii adlı üyeden alıntı

Twitter'ı kendi kullanıcı adımla kullanıp siteyi onunla ilişkilendirmek mi daha iyi olur yoksa siteye özel twitter hesabı açmak mı daha iyidir?

Sitenizi takip edenler ile sizi takip eden kitle farklı olabilir. Bu yüzden ikisini ayırmakta çok fayda var. :)

Sinan Sinan Grana Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3509
  • Beğeniler 1321 / 1320
  • Ticaret 97, (%100)

Sitenizi takip edenler ile sizi takip eden kitle farklı olabilir. Bu yüzden ikisini ayırmakta çok fayda var. :)

Eğer kişisel site olucaksa farklı açmaya gerek yok bence. (Maksat Atakan'a ters bir cevap vermek.)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al