wmaraci reklam
lidertakipci

Seo Önerisi

15 Mesajlar 2.495 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

BySeco BySeco SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 0 / 13
  • Ticaret 1, (%100)

marginal adlı üyeden alıntı

Blogların cogu tek hesap uzerinden
farklı iplerden acılmadı
cronjob ile sitemdeki içerikleri yolluyorum
içerikler sadece ana sitemdeki konuların linkleri ve etiketleri
Bloglardan bazıları eski bazıları yeni

Sitemde yayınlanan içerik onlarda anında index alıyor google'da siteme ait bazı kelimeleri arattıgımda en çok onlar gözüküyor (bu satır yanlıs anlasılmasın burda demek istediğim sanki bu backlinklerin coğu onlardan diger çalışmalar neredeyse çıkmıyor bile)

Son olarak belki işe yarar diye o blogları birbirlerine capraz sekilde linkliyorum ve o bloglara kendi çapımda sosyal imleme ve backlink almaya calısıyorum

Güzel günler yakında. Site Yöneticisi Araçları'na girip tüm indexlerinizi silebilirdiniz, bu kadar uğraşmanıza gerek yoktu. :)

wmaraci
reklam

marginal marginal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Bilgisayar Teknik
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 4 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

BySeco adlı üyeden alıntı

Güzel günler yakında. Site Yöneticisi Araçları'na girip tüm indexlerinizi silebilirdiniz, bu kadar uğraşmanıza gerek yoktu. :)

Keske benimde anlayabileceğim bir sekilde yazsaydınız :S

İnancım batıl değil ki, Ümidim kırılgan olsun..

• Üyelik 22.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 0 / 13
  • Ticaret 1, (%100)

marginal adlı üyeden alıntı

Keske benimde anlayabileceğim bir sekilde yazsaydınız :S

Hocam aynı IP üzerinden açılmış ve aynı IP üzerinden 100 tane blogdan aynı siteye link çıkışı olan aynı makaleyi atarsanız veya sitelerin herhangi bir yerinden link çıkışı yaparsanız Google bunu fark ettiği zaman indexlerinizi kendi ellerinizle silmeniz bile uğrayacağınız zarardan daha mantıklıdır. Kaş yapıyorum diye göz çıkartmışsınız.

marginal marginal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Bilgisayar Teknik
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 4 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

BySeco adlı üyeden alıntı

Hocam aynı IP üzerinden açılmış ve aynı IP üzerinden 100 tane blogdan aynı siteye link çıkışı olan aynı makaleyi atarsanız veya sitelerin herhangi bir yerinden link çıkışı yaparsanız Google bunu fark ettiği zaman indexlerinizi kendi ellerinizle silmeniz bile uğrayacağınız zarardan daha mantıklıdır. Kaş yapıyorum diye göz çıkartmışsınız.

Bilgiler için teşekkür ederim fakat bu konuyu buraya açmamın sebebi işte bunlar

Sizi veya başkasını yargılamıyorum öyle bir niyetim yok vakit ayırıp cevap yazdıgınız içinde teşekkürler ama 10 kişiye neredeyse danıştım seo teklifi aldım vs.
Herkes farklı birşey dedi işte içlerinden biride bana bu blogları yaptıran kisi kimse bunları soylemedi sordum yok oyle birşey dediler

Kimisi suanki linklerin yetersiz oldugunu hatta daha çalışma yapmam gerektiğini söyledi daha neler neler.

Bir arkadaşa hitlerim çok düştü acaba EMD den nasibinimi aldı dedim siten acemi statüsünden kaliteli statüsüne geçmiş korkcak birşey yok dedi sevindim hitleri tekrar eski haline getirmek için neler yapacagımı arastırdım

Başka birine sordum sitem acemi statüsünden kaliteli statüse geçmiş ben gene özgün içerik düzgün konu başlıkları devam ediyorum baska yapmam gereken bişsey varm dedim

Öyle bir statü yok sen bol bol tanıtım yazısı al biraz hedef kelimene biraz site ismine link al dedi

Bir başkası linkin hiç bir zararı yok al alabildigin kadar dedi

Şimdide aldıgım linklerin zararlı oldugu söyleniyor ama merak ediyorum biriside site linkimi alıp inceledimi :D

Neyse sanırım ben bu sorunumu çözemeyeceğim...
Tamam biraz düşünce farklılıkları olur ama kimsenin ki digerine yakın değil :s
Artık ne halt edeceğimi sasırdım :D

İnancım batıl değil ki, Ümidim kırılgan olsun..
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 22.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 0 / 13
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam o sorduğun kişilere söyle, Google algoritma ve spam tespit için o kadar parayı zevk için harcıyor zaten :) Eğer dediğin gibi spam çalışması ile kazanılmış backlinkse bunlar ki 8-9 bin civarı var, kısa sürede Google fark eder ama bekleyip göreceğiz bakalım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al