wmaraci reklam
lidertakipci

Seoyu ve Google seven en iyi tema hangisi sizce arkadaşlar?

14 Mesajlar 1.918 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

dfact dfact WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek turizm
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

nega adlı üyeden alıntı

Google temayı severse ziyaretçi artar, ziyaretçi temayı severse ziyaretçi artar.. O halde tema önemli. Ama hangi temayı Google daha çok sever sorusu biraz zor. Yüzlerce tema var :)

çok güzel bir tarif olmuş, şunu belirteyim öncelikle, internette dolaşan premium olan ancak ücretsiz siteler tarafından dağıtılan temaları çok düşünme derim. ikincisi, wordpress'in kendi içerisinde bir tema arama bölümü var. Burada kafandaki tasarıma uygun seçenekler var. öncelikle ne arıyorsun? Mesela bir blog açacaksan (bilgi paylaşımı, kişisel vs) Twenty Eleven yeni sürümü çok iyi. Bu temayı kullanan ve wordpressi gerçekten iyi bilen arkadaşlarım var, çok memnunlar. SEO Analizde 87 puanı var. (hataları var, yok değil) Mesela google bunu çok sever, ben bu kişilerin sitesine girdiğimde çok sevdim, kartvizit gibi. Ardından sadece buradaki fikirlere bakma mesela, http://wordpress.org/extend/themes/browse/popular/ adresine bir bak. Ücretsiz temalar, en popülerden en yeniye kadar. Premium alabilirim dersen http://themeforest.net/popular_item/by_category?category=wordpress adresine bak.

Şunu tekrar söylemek istiyorum, Twenty Eleven teması ücretsizdir, herkes bunu kullanıyor site aynı gibi gözüküyor diye düşünme, wordpress arayüzünü ve özelliklerini iyi biliyorsan en sade tema ile pek çok iş başarabilirsin.

Kazanan? Twenty Eleven

wmaraci
reklam

nega nega Siz bilirsiniz.. Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad N** G**
  • Mesajlar 729
  • Beğeniler 404 / 127
  • Ticaret 0, (%0)

dfact adlı üyeden alıntı

çok güzel bir tarif olmuş, şunu belirteyim öncelikle, internette dolaşan premium olan ancak ücretsiz siteler tarafından dağıtılan temaları çok düşünme derim....

Tema sıkıntım yok şimdilik idare ediyorum teşekkürler :) seo puanım %89 :)

www.nebigarci.net (Link yok, eski usül kopyala-yapıştır)

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)
Merhaba;

Temadaki kodlama mantığından tutun da şifreleme metoduna kadar bir çok şey seo yu etkiler.Bir çok tema var.Aklınızda olan temaları yazarsanız az çok bilgi verebiliriz...

Sağlıcakla...

Vidoc Vidoc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Profesyonel Fotoğrafçılık, Webmaster
  • Konum Rize
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 474
  • Beğeniler 38 / 41
  • Ticaret 2, (%100)
Aslında şöyle belirtiyim arkadaşlar, ben siteyi yazdırdım ancak tag olsun 404 olsun veya page olsun sayfaları yok ben seonun ve googlenın sevdiği bir temanın içindeki kodlamarı uyduracaktım buna yani giydirecektim mantık düzeninde örnek twentele bunun içeriğini ona giydirecektim bu yüzden hangi tema daha mantıklı daha iyi diye sordum...

Ek Olarak: Bu konuda yardımcı olucak arkadaşla yokmu

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al