wmaraci reklam
lidertakipci

Yazılım geliştiricilerin HTML5 hakkında ne düşünüyor? [İnfografik]

16 Mesajlar 1.706 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

jancooth jancooth Bilgi Paylaşmak İçindir Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci, yazılım, web tasarım
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 58 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
HTML5 herseyi ile güzel fakat, bir arkadaşın belirttiği üzere hala çok eski sürümlerde tarayıcı kullananlar var ve bu kullanıcılar HTML5 olan siteyi görüntülemek istediklerinde ummadıkları bir ekranla karşlaşıcaklardır.

www.yasinkilickaya.com
wmaraci
reklam

AhmetOztasci AhmetOztasci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek asfwf
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 906
  • Beğeniler 199 / 232
  • Ticaret 11, (%100)

burakisci adlı üyeden alıntı

Ben kullanmaktan yanayım ancak siteme giren kullanıcların bir bölümünün de siteyi darmadağan bir şekilde görmesini istemem.Daha uzun bir zaman var HTML5'in yaygınlaşabilmesi için ;)

Şimdi burada tartışma çıkarmak istemem, fakat bir an önce şu kendini beğenmiş tavrından vazgeçmelisin, ne o öyle çok bilgili ve iyi bir açıklama yapmış gibi '';)'' şu işareti kullanmakta neyin nesi. Kusura bakma ama yaptığın veya kullanıldığın tema zaten objektif bakılınca görünüş konusunda çok berbat, ie6 ile girdiklerinde dağınık olması çokmu.

boş çuval dik durmaz

burakisci burakisci Wordpress Tema Yapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Wordpress Tema Yapımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** i**
  • Mesajlar 1897
  • Beğeniler 371 / 522
  • Ticaret 23, (%100)

Kreasyon adlı üyeden alıntı

Şimdi burada tartışma çıkarmak istemem, fakat bir an önce şu kendini beğenmiş tavrından vazgeçmelisin, ne o öyle çok bilgili ve iyi bir açıklama yapmış gibi '';)'' şu işareti kullanmakta neyin nesi. Kusura bakma ama yaptığın veya kullanıldığın tema zaten objektif bakılınca görünüş konusunda çok berbat, ie6 ile girdiklerinde dağınık olması çokmu.

Afedersiniz ama burada kendini beğenmişlik veya çok bilmişlik yaptığım yok zaten benim hem bu forumda hem de diğer forumlar da ki tüm mesajlarımı incelerseniz hep mesajlarımın sonlarına ";)" işareti koyduğumu fark edersiniz.Yani bu bir alışkanlık gibi bir şey oldu bende.Arkadan bir mesaj vermeyi filan amaçlamıyorum.Tema konusuna da gelince kendi görüşünüzdür.Burada bir tartışma çıkarmak istediğim de yok yanlış anlamayın , sadece yanlış anlaşılmış bir durumu düzeltmek istedim sadece ;)

• Üyelik 24.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek asfwf
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 906
  • Beğeniler 199 / 232
  • Ticaret 11, (%100)

Afedersiniz ama burada kendini beğenmişlik veya çok bilmişlik yaptığım yok zaten benim hem bu forumda hem de diğer forumlar da ki tüm mesajlarımı incelerseniz hep mesajlarımın sonlarına ";)" işareti koyduğumu fark edersiniz.Yani bu bir alışkanlık gibi bir şey oldu bende.Arkadan bir mesaj vermeyi filan amaçlamıyorum.Tema konusuna da gelince kendi görüşünüzdür.Burada bir tartışma çıkarmak istediğim de yok yanlış anlamayın , sadece yanlış anlaşılmış bir durumu düzeltmek istedim sadece ;)

Olumlu karşıladığınız için teşekkürler, fakat ben o işarete kıl oluyorum.

boş çuval dik durmaz
wmaraci
wmaraci

burakisci burakisci Wordpress Tema Yapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Wordpress Tema Yapımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** i**
  • Mesajlar 1897
  • Beğeniler 371 / 522
  • Ticaret 23, (%100)

Kreasyon adlı üyeden alıntı

Olumlu karşıladığınız için teşekkürler, fakat ben o işarete kıl oluyorum.

Alışkanlık oldu işte napayım bırakamıyorum daha önce de birkaç arkadaşla sorun yaşamıştık böyle ama büyültülecek bir şey sonuçta ortada :)

• Üyelik 24.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek asfwf
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 906
  • Beğeniler 199 / 232
  • Ticaret 11, (%100)

Alışkanlık oldu işte napayım bırakamıyorum daha önce de birkaç arkadaşla sorun yaşamıştık böyle ama büyültülecek bir şey sonuçta ortada :)

Öyle ama işte, ne bileyim, neyse konu amacından sapmasın.

boş çuval dik durmaz
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al