wmaraci reklam

Yeni Kız Oyunları Sitesi!

3 Mesajlar 690 Okunma
wmaraci reklam

tiryaki tiryaki Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi Çapında Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 4 / 12
  • Ticaret 8, (%100)
Flash oyunları kategorisinin kız oyunları segmentinde, 2012 yılında Napius altyapısı ile yayınladığım kız oyunları sitemi, dün (27-01-2013) WordPress altyapısına taşıdım. HTML5 ile bir kız oyunları template'i tasarlayarak WordPress için özelleştirdim. İlk WordPress tema deneyimim bu site üzerine oldu. Oyun dosyası kayıp ve görseli eksik olan tüm oyunları, açıklaması yetersiz, yanlış kategorize edilmiş tüm oyunları düzenleme çalışmaları halen sürmekte.

Sitem hakkında görüşlerinizi bekliyorym. Eksik veya fazla özellikler için fikirlerinizi, eleştirilerinizi bekliyorum. Yeni kız oyunları siteme buradan ulaşabilirsiniz.

wmaraci
reklam

msa52 msa52 Web Tasarım Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Tasarım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 917
  • Beğeniler 142 / 175
  • Ticaret 40, (%100)
Bence hoşgeldiniz kısmı alta alınmalı en azından yeni oyunların altına. Reklam da öyle ilk açılışta bu haliyle pek hoş bi görüntü olmamış gibi ama renkler güzel (bence)

-Bura komple benim.

tiryaki tiryaki Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi Çapında Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 4 / 12
  • Ticaret 8, (%100)

msa52 adlı üyeden alıntı

Bence hoşgeldiniz kısmı alta alınmalı en azından yeni oyunların altına. Reklam da öyle ilk açılışta bu haliyle pek hoş bi görüntü olmamış gibi ama renkler güzel (bence)

Teşekkürler hocam değerli yorumunuz için. Hoşgeldiniz kısmını üste almamın sebebi okunmasını sağlamak. Pop-up pencere yapıp rahatsız etmek istemedim. Ziyaretçiye hoşgeldin demek amaçlı yazılmadı. Site hakkında ve sosyal medya sayfalarını da bilmesi amaçlı yazılan bir yazı. Reklam alanları ziyaretçinin en çok dikkatini çeken yerlere eklendi. Hemen hemen tüm oyun sitelerinde de durum böyle. Gönül isterdi ki hiç reklam eklemeyelim ama bizde gelir elde etmek için oyun sitesi yapıyoruz. Sunucu, iş ve eğitim masraflarımızı karşılayan bir hayır kurumu maalesef yok :))

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al