wmaraci reklam
lidertakipci

KonuAnlat.Net | Konu Anlatım Forumu / Yorumlarınız.

14 Mesajlar 2.375 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Nevadia Nevadia MyBB Designer Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 53 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Evet arkadaşlar üye olduktan sonra açtığım Selam:) konusunda da belirtmiştim MyBB ile ilgileniyorum diye , Aylarca resmi sitede tema tasarım ekibindeydim , ancak benim sitem yoktu bu eksikliğimi ortadan kaldırmak için iki hafta önce ;

KonuAnlat.Net

adlı sitemi yayına soktum , sitenin genel amacı Konu anlatımları yapmak üzerine fakat biz her telden çalıyoruz :) tasarımı , eklentileri , yönetimi hakkında fikir görüş önerilerinizi bu konu altından bekliyorum :)

wmaraci
reklam

Seckin Seckin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek UI Designer
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 1277
  • Beğeniler 138 / 204
  • Ticaret 21, (%95)
Aslında benim bloğumun kategorisinde uğrayabilirim foruma

tif tif Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 74 / 107
  • Ticaret 4, (%100)
Site güzel başarılar diliyorum öncelikle. Ve eklemek istiyorum sitenizin düzenli içeriği olması halinde kış aylarında eminim hiti zirve yapacaktır :) lise dönemimde bu tarz içeriklerden özellikle bi site var ki ne çok yararlanırdım anlatamam. Örnek sınav sorularıyla sınıfı geçtim bile diyebilirim. O siteye hala bir sempatim vardır.

• Üyelik 07.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 53 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

SeçkinYılmaz adlı üyeden alıntı

Aslında benim bloğumun kategorisinde uğrayabilirim foruma

Bekleriz , efendim :)

tif adlı üyeden alıntı

Site güzel başarılar diliyorum öncelikle. Ve eklemek istiyorum sitenizin düzenli içeriği olması halinde kış aylarında eminim hiti zirve yapacaktır :) lise dönemimde bu tarz içeriklerden özellikle bi site var ki ne çok yararlanırdım anlatamam. Örnek sınav sorularıyla sınıfı geçtim bile diyebilirim. O siteye hala bir sempatim vardır.

Evet yazı geçirmeye çalışıyorum şu an kışın baya yükseleceğiz gibi , yavaş yavaş yükseliyoruz da Google İNdexi dün 850 idi bugün 303 olmuş bunda bir sorun var mıdır acaba ? :)

wmaraci
wmaraci

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam forum yerine wordpress kur. Ödev sitesi yapacaksan.

• Üyelik 07.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 53 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

kulturelbellek adlı üyeden alıntı

Hocam forum yerine wordpress kur. Ödev sitesi yapacaksan.

Amaç MyBB sitesi olması hocam , dediğim gibi ekipte benimde sitem olsun diye açtım.ama ciddi hedeflerim var Türkiyede en büyük rakibim matematikcafe diye bir forum orayı geçtiğim zaman en tepeye çıkacağım alanımda İnşallah

tif tif Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 74 / 107
  • Ticaret 4, (%100)

Nevadia adlı üyeden alıntı

Bekleriz , efendim :)

Evet yazı geçirmeye çalışıyorum şu an kışın baya yükseleceğiz gibi , yavaş yavaş yükseliyoruz da Google İNdexi dün 850 idi bugün 303 olmuş bunda bir sorun var mıdır acaba ? :)

Gpogle'ın tanımadığı sitelerde çok fazla içerik girişinde sorun oluyor 'index düşmesi' diye biliyorum. Biraz daha yavaş ve değiştirerek içerik girmenizi tavsiye ederim.

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam forum sitesi için çok zaman harcaman gerekecek bir de bu tarz siteler çok fazla. İşin asıl zor kısmı içerik. Orjinal içerikler eklemez sağdan soldan alırsanız. Sitenizi tanıtamazsınız. Elinizde hazır kaynaklar varsa o zaman zorluk yaşamazsınız.

alicin12 alicin12 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 116 / 70
  • Ticaret 5, (%100)
hocam ben MyBB Kullandım ve hayatımda o kadar berbat bir sistem görmedim ! (SEO Açısından) 3-4 ay uğraştım ve inanın siteye hit'in H'si bile gelmedi :d şimdi Wordpress'le uğraşıyorum ve 1 aylık bir sitem var,350-400 hitim var

• Üyelik 07.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 53 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

alicin12 adlı üyeden alıntı

hocam ben MyBB Kullandım ve hayatımda o kadar berbat bir sistem görmedim ! (SEO Açısından) 3-4 ay uğraştım ve inanın siteye hit'in H'si bile gelmedi :d şimdi Wordpress'le uğraşıyorum ve 1 aylık bir sitem var,350-400 hitim var

bende size şöyle diyim hocam , 1 yıl önce bir arkadaşın basit ötesi bir sitesi vardı , indexi 200 lerdeydi üye filan gelmiyordu innın kendi isminde çıkmıyordu ,sitede beni admin yaptı , siteye şaha kaldırdım 5000 e çıkardım hiti , çok kilit kelimelerde ilk sayfaya çıkardım ,adam site yükselince beni sattı , 1 ayda çürüdü gitti site , kendi sitemi de yükselteceğim İNşallah çünkü MyBB de gerçekten başarılıyım o yüzden bir endişem yok hem arkamda koskoca resmi Türkiye sitesi var , oyüzden benim için sorun yok :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al